Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mirosław - u mnie właśnie dzisiaj zasypują ściany fundamentowe- mają faaajną pogodę :-? :-? :-?

 

Chłopaki, co prawda trochę zmokną ale przynajmniej zagęszczanie piasku masz w cenie.

 

U mnie właśnie rozłożyli chudziak. Lało równo, ale dobrze - beton lepiej zwiąże, bo coś suchy przywieźli :wink: . Chłopy mokre pojachały do domu lejąc na dalszą robotę. Jutro też niestety może padać ....

 

Lusia - co do testów to pomimo usilnych strań naszych pociech ogrodzenie wciąż stoi i ma się dobrze 8) . Samochód również :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj pojechałem do Docenta (a jakże - samochodem, bo "daleko" mam) i wracając nie zauważyłem kamienia. Wieeeeeeeeeeeeeelkiego kamienia, który jakiś za przeproszeniem debil, wywalił na ulice :x . No i pieprznąłem. Wrrrrrrr.

 

Ja też "dziękuje" za deszcz, bo klinkieru nie moge murować. Najlepiej by było tak - pada w nocy i cały dzień słonko (tak koło 24-25 stopni), a wczasie mojego urlopu 30 :p .

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - była wczoraj Pani od ogrodu. Ponieważ nie było Cię w tym czasie, pokazałem jej jedynie Twoje włości. Jak jej dostarczę mapę mojej działki (wczoraj zapomniałem wziąć ze sobą) to po kilkunatu dniach ma mi przedstawić koncepcje zagospodarowania, plan nasadzeń no i oczywiście kosztorys.

 

Markus_Gdynia - I jakie sa Twoje pierwsze wrażenia po spotkaniu z Panią od ogrodu? Też czekam niecierpliwie na info czym Cę zaskoczy i za ile :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czy ktoś może polecić miejsce gdzie można kupić słupki drewniane i siatkę leśną do ogrodzenia prowizorycznego?

 

Pozdrawiam

Jarl

 

JarL, Jezeli robisz ogrodzenie tymczasowe, to nie kupuj słupków drewnianych, bo wyjdzie CIę drożej. Ja do mojego ogrodzenia odkupiłem steple 2,3 m - 40 sztuk za 60 zł. Siatkę leśną kupiłem w Castoramie - za 150m zapłaciłem ok 750zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pogoda akurat deszczowa też na rękę - nie muszę podlewać wylewki na gruncie :p

 

Jest niezła strona z prognozą pogody -> na jutro przewiduje słońce:

 

http://meteo.icm.edu.pl

 

JarL, Jezeli robisz ogrodzenie tymczasowe, to nie kupuj słupków drewnianych, bo wyjdzie CIę drożej. Ja do mojego ogrodzenia odkupiłem steple 2,3 m - 40 sztuk za 60 zł. Siatkę leśną kupiłem w Castoramie - za 150m zapłaciłem ok 750zł

 

Aaa, to Castoramę mam blisko, tylko skąd stemple i mogę mieć problem z transportem bo się jeszcze haka w aucie ani przyczepki nie dorobiłem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ogrodzenie z siatki zgrzewanej produkcji Beakerta dostępnej w Castoramie za 156 zł / 25m h=1,5m oczko 7,5x10 cm. 90m ogrodzenia w sumie (ze słupkami stalowymi Beakerta, siatką, betonem, drutem wiązałkowym) wyniosło mnie okolo 2500 zł + 2 soboty i kilka popołudni pracy. Polecam - wygląda suuuuper 8) i może spokojnie zostać na kilka lat. Taką leśną siatke na drewnianych słupkach na pewno będziecie chcieli wywalić zaraz po wprowadzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...