Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus - jak wyszły tynki? czy warto skorzystać z Twojej ekipy?

 

Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam tynkarzy. 5 dni i dom był wytynkowany. Równo, gładko i porządek zostawili po sobie. Co jeszcze ważne - pracują na tynku który ja osobiście uważam za najlepszy, czyli ORTH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!

 

Rozmawiałem z architektem na temat czasu jaki musi upłynąć od zalania ław do murowania bloczków fundamentowych. Powiedział, że beton uzyskuje 100% swoją wytrzymałość po 28 dniach, ale poniewż obciążenie jest stałe-liniowe, to murować można już po tygodniu. Pewnie optymalne rozwiązanie to poczekać do 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - jak wyszły tynki? czy warto skorzystać z Twojej ekipy?

 

Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam tynkarzy. 5 dni i dom był wytynkowany. Równo, gładko i porządek zostawili po sobie. Co jeszcze ważne - pracują na tynku który ja osobiście uważam za najlepszy, czyli ORTH.

 

Napisz ile płaciłeś i podaj namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - właściciel firmy od tynków gipsowych to Zdzisław LADEMANN tel: 604-424-811. Cenę uzgadniaj sam /są naprawdę przyzwoite/. Ja dostałem konkurencyjną, ze względu na fakt, że ściany mam bardzo równe i kable były w bruzdach, a nie przyklejane z wierzchu. Po drugie strasznie uczciwie liczył metry i tym mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Drugim wykonawcą wspominanym niegdyś przeze mnie jest Andrzej HENNIG. Niestety gdzieś mi wcięło telefon do niego. Również bardzo dobra jakość wykonania, ale strasznie uparty co do ceny. Chyba ze dwa miesiące temu, ktoś z forum korzystał z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - właściciel firmy od tynków gipsowych to Zdzisław LADEMANN tel: 604-424-811. Cenę uzgadniaj sam /są naprawdę przyzwoite/. Ja dostałem konkurencyjną, ze względu na fakt, że ściany mam bardzo równe i kable były w bruzdach, a nie przyklejane z wierzchu. Po drugie strasznie uczciwie liczył metry i tym mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Drugim wykonawcą wspominanym niegdyś przeze mnie jest Andrzej HENNIG. Niestety gdzieś mi wcięło telefon do niego. Również bardzo dobra jakość wykonania, ale strasznie uparty co do ceny. Chyba ze dwa miesiące temu, ktoś z forum korzystał z jego usług.

 

MARKUS - czemu nie chcesz podać ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Markus trochę przesadziłeś z tymi poległymi nieboszczykami :evil: :evil: . Osobiście wolę mieszkać na Sosnowych Wzgórzach no w ostateczności przy Prawie Półkowniku B. A tak naprawdę to nazwę ulicy dopiero sobie wybiorę ( Ulica jeszcze nie ma nazwy) i napewno nie będzie to żaden nieboszczyk :lol: . Myślałem o Modrzewiowych Wzgórzach ewentuanie Modrzewiowa.

W wyścigu o piwo nie będę brał udziału , byłoby to nie uczciwe , mam ściągawkę w postaci planu Bojana :p :p .

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...