Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!!!

Markus trochę przesadziłeś z tymi poległymi nieboszczykami :evil: :evil: . Osobiście wolę mieszkać na Sosnowych Wzgórzach no w ostateczności przy Prawie Półkowniku B. A tak naprawdę to nazwę ulicy dopiero sobie wybiorę ( Ulica jeszcze nie ma nazwy) i napewno nie będzie to żaden nieboszczyk :lol: . Myślałem o Modrzewiowych Wzgórzach ewentuanie Modrzewiowa.

W wyścigu o piwo nie będę brał udziału , byłoby to nie uczciwe , mam ściągawkę w postaci planu Bojana :p :p .

Pozdrówka :wink:

 

Kurde, znowu podpadłem :oops:. Byłem przekonany na 100% że z żołnierzami było coć na rzeczy, a może to już zwichrowanie zawodowe. A Sosnowe Wzgórz to fajna nazwa, Modrzewiowe jakoś ciężko sie wymawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Markus dlaczego od razu podpadłem każdy ma prawo się pomylić lepiej napisz czy przyłączasz się do szukania piwa :lol: :lol: .

Pozdrówka :wink:

 

Chyba nawet psa zabiorę ze sobą.

 

BARTI zapraszam. ul: Bolesława Krzywoustego (poprzeczna do Majora Bojana) ostatni dom po prawej. YTONG + grafitowa dachówka. Nie pomyl z sąsiadem po lewej - ta sama kolorystyka, jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Bojanowcy

 

Wybieramy się jutro z małżonką obejrzeć Wasze dokonania.

Może pomoglibyście mi opracowaniu planu wycieczki.

Wszelkie instrukcje mile widziane.

 

Zakładam, że z Obwodnicy zjedziesz na Osowej koło Castoramy w drogę nr 218 na Wejherowo. Dojedziesz do ronda w Chwaszczynie, pojedziesz prosto i po jakiś 2 km zobaczysz po lewej stację LOTOS-u. Zaraz za stacją skręcisz w prawo na Wejherowo. Po jakiś kolejnych 2-3 km dotrzesz do Bojana. Miniesz po prawej szkołę, a po lewej kościół. Następnie z prawej będzie charakterystyczny żółty dom sir Grablowskiego z napisem Sklep Metalowy. Stąd już będzie widać wielki czerwony baner z napisem MINI-BAR. 20 metrów za nim skręcisz w prawo w ulicę (czytaj polną drogę) Pawła Hebla. Po jakiś 700-800 metrach dojedziesz do krzyżówki z ulicą Majora Bojana. Skręć w lewo i po kolejnych 150 metrach znowu w lewo, w ulice Bolesława Krzywoustego. Jak juz pisałem - ostatni dom po prawej. Ja juz Ci powiem gdzie buduje reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...