Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Markus dzięki. To miło, trochę się wprawdzie będę denerwować tymi oknami, ale może to i lepiej, żeby wszystko zrobili za jednym zamachem? Zobaczymy, dzisiaj na budowie pan ma mi pokazać w jaki sposób zabezpieczają okna...

 

Wszyscy - czy możecie polecić mi sklepy z dużym wyborem kafli, gresu itp. w przyzwoitych cenach? Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do klienta ;) Trzeba się w końcu zacząć rozglądać, bo tak szybko czas leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich

Piwo stoi i się grzeje. Dla ułatwienia dwa obrazki - ale tylko do piątku.

Później sam wypiję. :lol:

Pozdrawiam

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=24677&grupa=0&kat=18&a=la_mancha

 

Chyba znalazłem Twoją działkę, ale nie odważyłem się przedzierać przez chaszcze ją otaczające. Powiedz - taka zdezelowana budko-szopo-altana jet po prawej czy lewej stronie Twojej działki patrząc od ul. Sobieskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli chodzi o firmę WINDOWS 2000 to potwierdzam.Sami brali wymiar (okno balkonowe zrobili za duże ) a wymana uszczelek w oknach zajęła mi 6 miesiecy!!!.Pozdrawiam

Ja dodam do listy bublarzy "okiennych" firmę WOSAN na gdańskim Chełmie i jej szefa Macieja Woźniaka. Oszust i kłamca. Najgorszemu wrogowi nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy - czy możecie polecić mi sklepy z dużym wyborem kafli, gresu itp. w przyzwoitych cenach? Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do klienta ;) Trzeba się w końcu zacząć rozglądać, bo tak szybko czas leci :)

 

Noooo - OBI, Castorama, NOMI :lol: A tak na poważnie, to w najbliższą sobotę mam zamiar strzelić tournee po kilku sklepach. W jednym mam się nawet powołać na moja Panią Architekt. PO zakończeniu przedstawię raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - w takim razie czekam na raport :D

 

Hipermarkety już zwiedziłam :) Słyszałam bardzo pozytywne opinie o Wemie na Trakcie Św Wojciecha, ale tam jeszcze nie dotarłam :oops:

 

 

Joanna - witaj :) i napisz coś więcej :)

 

Salon WEMY też jest na moim szlaku, tyle że w Rumii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój domek jak juz pisałam stanie w Rózynach ( czekam na pozwolenie) będzie drwniany (elewacja mur pruski)

 

No to będziesz najbardziej z nas wszystkich zgodna z tradycją regionu. Podoba mi się coś takiego ale chyba duuuużo kosztuje. Chociaż jedni pakująa w elewację, a inni w pompę ciepła :wink:

 

Firmy, o której wspominasz, nie znam. Życzę powodzenia i samozaparcia. Ja już nie mogę się doczekać wyjazdu na urlop. Jak będziecie mnie gdzieś widzieć na drodze to omijajcie szerokim łukiem, bo jeżdżę totalnie nieprzytomny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy - czy możecie polecić mi sklepy z dużym wyborem kafli, gresu itp. w przyzwoitych cenach? Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do klienta ;) Trzeba się w końcu zacząć rozglądać, bo tak szybko czas leci :)

 

A zatem:

 

Oprócz hip-ów (wśród nich najlepsze wrażenie to dla mnie Castorama, ale może to przypadek) polecam:

- Salony Wemy (m.in. Trakt Sw. Wojciecha, Marynarki Polskiej, Chwaszczyńska na Karwinach, Rumia),

- Sklep Rekord - równiez na Trakcie, kawałek dalej w strone Pruszcza

- Sklep Domus - wyjazd z Gdyni w strone Rumii (po prawej stornie za Jet-em)

- Sklepy Klink - m.in. w Top Meble

- Sklepy Chemia - m.in. Grunwaldzka (np. Media Markt)

- jest tez kilka jeszcze sklepów na wyjeździe z Gdyni w strone Rumii

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio dzięki :)

Kurczę, właśnie przeczytałam o Twojej próbie włamania... Współczuję, nerwy pewnie niesamowite :( A wydawało się, że to takie spokojne miejsce :roll:

Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz...

 

Rispetto - podejście do klienta - mam na myśli dotrzymywanie terminów, możliwość zwrotów itp. Np. w Chemii znajomi mieli wielkie problemy ze zwrotem zamkniętej nienaruszonej paczki kafli :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...