Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nazwe tej firmy wyjawie w poniedziałek, bo dziś jeszcze mają przyjść i zamontować mi koguta na dachu. Mieli to zrobić wczoraj ale jak przyjechali to oczywiście zapomnieli kluczy do przykrecenia. Podstawa do koguta nie pasowala do gąsiorów które mam na dachu ale oczywiście fachowcy zapomnieli wziąśc wycinarki i nie mogli jej dopasować. Na dodatek okazało się że śruby które przywieźli były za krótkie i przy pierwszym mocniejszym podmuchu wiatru kogut by odleciał. Wiezi wszystko do domu i mają przygotować na dziś. Mam nadzieje ze im sie uda. A niech tam firma się nazywa "Marcjan". Wcześniej mieli jeszcze pare wpadek przy układaniu dachówki ale to już później opowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - pośpieszyłem się i wysłałem info na priva co do pustaków wentylacyjnych. Rozumiem, że Leier "oczyścił" ci działkę z nich. jaka szkoda :wink:

 

Bardzo przepraszam ale jak mówi przysłowie: Kto pierwszy ten lepszy.

 

Tak całkiem serio to Leier przysłał samochód z HDSem i przyczepą.

Kierowca poukładał sobie wszystko na palecie i zabral wszystko. (czyli łącznie 23 pustaki, czapę do komina, która nie pasowała i 4 kratki wentylacyjen przysłane omyłkowo. Smiesznie to wyglądało - taki wielki samochód i taka mała paleta na srodku paki. Ma gest ten Leier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - pośpieszyłem się i wysłałem info na priva co do pustaków wentylacyjnych. Rozumiem, że Leier "oczyścił" ci działkę z nich. jaka szkoda :wink:

 

Bardzo przepraszam ale jak mówi przysłowie: Kto pierwszy ten lepszy.

 

Tak całkiem serio to Leier przysłał samochód z HDSem i przyczepą.

Kierowca poukładał sobie wszystko na palecie i zabral wszystko. (czyli łącznie 23 pustaki, czapę do komina, która nie pasowała i 4 kratki wentylacyjen przysłane omyłkowo. Smiesznie to wyglądało - taki wielki samochód i taka mała paleta na srodku paki. Ma gest ten Leier.

 

NASZ KLIENT NASZ PAN - to bardzo profesjonalne podejście ze strony firmy. I tak być powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwe tej firmy wyjawie w poniedziałek, bo dziś jeszcze mają przyjść i zamontować mi koguta na dachu. Mieli to zrobić wczoraj ale jak przyjechali to oczywiście zapomnieli kluczy do przykrecenia. Podstawa do koguta nie pasowala do gąsiorów które mam na dachu ale oczywiście fachowcy zapomnieli wziąśc wycinarki i nie mogli jej dopasować. Na dodatek okazało się że śruby które przywieźli były za krótkie i przy pierwszym mocniejszym podmuchu wiatru kogut by odleciał. Wiezi wszystko do domu i mają przygotować na dziś. Mam nadzieje ze im sie uda. A niech tam firma się nazywa "Marcjan". Wcześniej mieli jeszcze pare wpadek przy układaniu dachówki ale to już później opowiem.

 

Witam,

Mircha napiecie rosnie. Przydaloby sie wiecej danych: imiona, nazwiska, kontakty :D . Nazwe to pewnie zmienia jak zejda z Twojej budowy :D

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nikt się o palety nie dopomina, nawet sama dzwoniłam i prosiłam ...ale minęły już 3 miesiące i nikogo nie widać....jak nikt nie przyjedzie...to nie wiem gdzieś je wywiozę, bo tak to mi działkę zagracają

 

GIERGA - w Bojanie najlepszą metodą na pozbycie się wszelkich drewnianych odpadów jest telefon do niejakiego pana Browarczyk 676 0435. Biorą wszystko :lol: w cenie 100 PLN za przyczepkę, a ładują ją bardzo solidnie. Tylko nie zraź się jak przyjedzie z kobietą, gdyż ma do niej podejście dość "afrykańskie" i chyba tylko słonia nie dźwigała, bo palety targa aż szumi.

Markus, a kto ciągnie tę przyczepkę?

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nikt się o palety nie dopomina, nawet sama dzwoniłam i prosiłam ...ale minęły już 3 miesiące i nikogo nie widać....jak nikt nie przyjedzie...to nie wiem gdzieś je wywiozę, bo tak to mi działkę zagracają

 

GIERGA - w Bojanie najlepszą metodą na pozbycie się wszelkich drewnianych odpadów jest telefon do niejakiego pana Browarczyk 676 0435. Biorą wszystko :lol: w cenie 100 PLN za przyczepkę, a ładują ją bardzo solidnie. Tylko nie zraź się jak przyjedzie z kobietą, gdyż ma do niej podejście dość "afrykańskie" i chyba tylko słonia nie dźwigała, bo palety targa aż szumi.

 

Markus ...dziękuję za namiary, jak nie przyjadą do końca sierpnia to skorzystam.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nikt się o palety nie dopomina, nawet sama dzwoniłam i prosiłam ...ale minęły już 3 miesiące i nikogo nie widać....jak nikt nie przyjedzie...to nie wiem gdzieś je wywiozę, bo tak to mi działkę zagracają

 

GIERGA - w Bojanie najlepszą metodą na pozbycie się wszelkich drewnianych odpadów jest telefon do niejakiego pana Browarczyk 676 0435. Biorą wszystko :lol: w cenie 100 PLN za przyczepkę, a ładują ją bardzo solidnie. Tylko nie zraź się jak przyjedzie z kobietą, gdyż ma do niej podejście dość "afrykańskie" i chyba tylko słonia nie dźwigała, bo palety targa aż szumi.

Markus, a kto ciągnie tę przyczepkę?

:wink: :wink: :wink:

 

 

pewnie ta pani co ją po afrykańsku traktują :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i gratuluję postępów :D

U mnie też prace postępują, w poniedziałek przywieżli mi dachówkę i dekarze zaczęli kłaść folię (membranę) na dach. Rany mówię wam było ich jak mrówek na dachu(dwie ekipy) :wink: a we wtorek już przybijali łaty i kontrałaty, w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i gratuluję postępów :D

U mnie też prace postępują, w poniedziałek przywieżli mi dachówkę i dekarze zaczęli kłaść folię (membranę) na dach. Rany mówię wam było ich jak mrówek na dachu(dwie ekipy) :wink: a we wtorek już przybijali łaty i kontrałaty, w środę orynnowanie , wczoraj wstawili veluxy szt.9 :D Na razie nie zapeszając idzie im nieżle zwłaszcza że " przeszkadza" im murarz, który obkłada kominy cegłą klinkierową, której tak długo szukałam i tu dzięki dla Giergi, Kingi i adamskiego za pomoc,cegłę ostatecznie kupiłam w składzie fabrycznym Robena na Hutniczej - polecam bo ceny wcale nie takie straszne w porównaniu np. z BATem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - 9 Veluxów - co Ty, szklarnie budujesz ? :roll:

 

Syndrom pustego konta bankowego jest zaraźliwy i rozprzestrzenia się błyskawicznie. Na szczęście dzisiaj pozytywnie zaliczyłem inspekcję z banku sprawdzającą wydanie pieniędzy z I transzy. Czyli w przyszłym tygodniu należy się spodziewać transfuzji finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Właśnie wróciłem z budowy.

Porządki, porzadki i jeszcze raz porzadki.

Malowałem też deskę okapową bo w poniedziałek maja zawiesić rynny.

Sadolin BASE jako podkład, a jutro sadolin lakierobejca kolor teak.

 

Chciałem też pochwalic kolejnego wyrozumiałego dostawcę.

TARTAK OSOWA. Odebrali 2 metry sześcienne drewna, którego miałem za dużo. Oczywiście własnym transportem, wystawili korektę i oddali pieniadze. Kurde jacy oni wszyscy mili. Zapewne wiedzieli że napiszę Wam o tym.

 

Dajcie namiary na elektryków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...