Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich - u mnie stropy nad garażem i parterem zalane :D

padam już trochę na twarz, ale wysiłek nagradzany jest pięknie rosnącym domem.

8) 8) 8)

 

 

Widziałem, widziałem! Tylko Was tam nie możemy złapać :( U nas dziś powinni skończyć murować ściany fundamentowe - rany! ale bunker nam sie zrobił :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rispetto - a tą ekipę ktoś Ci polecał? Może można obejrzeć efekty ich pracy? Podeślesz mi na priva namiary? My potrzebujemy na połowę września mniej więcej, więc chyba już trzeba się umawiać...

Ekipę mam z polecenia i jest to ta sama ekipa, która kładła u mnie tynki. Będą mi także malować wszystko dookoła. Tynki wykonali jak na mój gust nieźle (jeśli chodzi o "równość" to nawet perfekcyjnie), więc jestem dobrej myśli.

Namiary to żadna tajemnica: Tel. 0600138044 ( P. Marcin - nazwiska nie pamiętam, w każdym razie chodzi o firmę Pentra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej mojej nieobecności zaktualizowałem Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice.

Sprawdzcie czy tak może być?

Przez trzy tygodnie mnie nie było a napisaliści aż 4 strony teraz zasiadam i czytam.

Witam !!!

Już prawie jestem na swoim miejscu. Pisząc o literce C od napisu Chwaszczyno miałem na myśli napis wyżej na mapie obok napisu BOJAN.

Z góry dzięki za poprawkę.

Wiadomości z frontu- Kończą szlować strop.

Za niecały miesiąc będę mógł ogłosić wyprzedaż tz. BIGÓW( czytaj kantówek 5x10cm oraz 6x10) do podtrzymania desek szalunkowych .

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen trafiłeś idealnie ...tylko zdaje mi się , że Marcin U powinien być na przeciwko Markusa (bliżej Clarka)...;) Ale super mapka

 

A ja stanęłam w miejscu z powodu finansów :( w przyszłym tygodniu równam działkę i robię ogrodzenie, zabijam otwory i to tyle na ten rok...smutne ale prawdziwe.

 

Lusia jak będe miałą autko...bo mój wraca już w sobotę.....to przejedziemy się do Was...w ogóle do wszystkich w Bojanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej mojej nieobecności zaktualizowałem Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice.

Sprawdzcie czy tak może być?

Przez trzy tygodnie mnie nie było a napisaliści aż 4 strony teraz zasiadam i czytam.

 

Docent powinien koło Benicia.

Poza tym w Baninie chyba wszystko ok.

 

Kładą mi dachówkę.

Kolor naturalny Wiekor Renesansowa L15.

Jak skończą zrobie zdjęcie i zobaczycie jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinie ludzie potrzebuje elektryka !!! Do podlaczenia do licznika mojej instalacji - potrzebuje miec dobrane odpowiednie bezpieczniki, podlaczona tablica rozdzielcza no i wpis do dzeinnika budowy - czy znacie kogos, kto by sie tego podjal za niezbyt wielka oplata ? nie musi byc tani byle dobry i w tej chwili wolny, bo ja w srode sie wprowadzam i chyba przydalby mi sie prad :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen ja też poproszę, buduję w Osowie na Kukawce, to jest na mapce jekieś 1,5 cm w prawo od Groszek3 :wink:

 

No, to dach mamy zrobiony, oficjalny odbiór za tydzień jak wrócimy z zasłużonego urlopu. Jak dla mnie, to mógłby spaść jakiś ulewny deszcz z gradobiciem- tak dla sprawdzenia szczelności dachu w praktyce

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...