Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie po przerwie urlopowej. :D Niestety wszystko co piękne szybko się kończy. Czas wracać na budowę i uruchamiać front robót, tym bardziej że karton-gipsy są na ukończeniu.

 

Przypominam ponownie że mam 15 bel wełny 18 cm do odstąpienia - jest ktoś chętny ???

 

 

Markus daj namiary na speca od wylewek.

Moze wpadnę do Ciebie w piątek, napisz o której będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus daj namiary na speca od wylewek.

Moze wpadnę do Ciebie w piątek, napisz o której będziesz.

 

Wylewkarz, telefon - 605 103 371 (nazwiska nie pamietam, ale numer jest dobry). Co do jakości prac nie mam zastrzeżeń, niestety w kontakcie bezpośrednim bardzo ciężki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. :D Wodę będę miała podłączaną już wkrótce, zobaczymy jak będzie.

Mam już na działce prąd. Niedługo będzie zdjęty humus spod budynku, a w przyszłym tygodniu wykopy, potem ławy, ścianki fundamentowe i w tym roku niestety wszystko... :( Ale za to w przyszłym roku w kwietniu powinien już stać w stanie surowym nasz GL 191 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po przerwie urlopowej. :D Niestety wszystko co piękne szybko się kończy. Czas wracać na budowę i uruchamiać front robót, tym bardziej że karton-gipsy są na ukończeniu.

 

Przypominam ponownie że mam 15 bel wełny 18 cm do odstąpienia - jest ktoś chętny ???

 

Szukam wlasnie kogos do plyt K-G - sufity na poddaszu, scianka dzialowa itp. Czy masz moze kogos godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wakmen: co do zagęszczarki to ściągałem z sąsiedniej firmy takiego starego dużego klamota - drogo, strasznie ciężki i ciągle trzeba uważać żeby czegoś nie uszkodzić. Niestety kilka tygodni wcześniej ukradli im z budowy nowszą zagęszczarkę i został im tylko ten stary model. Koszmar.

 

U mnie urlopik, brak dostępu do netu i widoczne efekty pracy na budowie :-) Już mam bielutkie sufity, ściany na parterze wycekolowane, zagruntowane i przemalowane po raz pierwszy na kolor. Miałem pierwotnie robić to sam, ale w końcu zdecydowałem się na fachowców i efekt tego jest widoczny. Nie dość że porządnie to jeszcze fachowcy pomysłowi i potrafią doradzić. Zresztą zapraszam do siebie na budowę to możecie sami zobaczyć ;-)

Od przyszłego tygodnia wraca temat poddasza nieudolnie zrobionego przez poprzednią ekipę. Dwaj panowie którzy robią aktualnie robią parter mają zająć się także poddaszem i obrobieniem kominka. Od poniedziałku stoi sobie Panorama z Jotula i zrobiło się od razu cieplej w domciu. Już czuję te wieczory zimowe przy kominku. Kafelki zamówione, kafelkarz też, duża szansa że wyrobimy się do końca pażdziernika. Warunek jeden - niech ten ch...rny urząd gminy podłączy w końcu wodę na nasze osiedle. Ja nie jestem wielbłąd :-( żeby jeździć do teściów po wodę jak do oazy.

Co do namiarów na ekipę od wykończeniówki to myślę że do końca września skończą i ewentualne namiary na nich dla chętnych wyślę na priv.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wakmen: co do zagęszczarki to ściągałem z sąsiedniej firmy takiego starego dużego klamota - drogo, strasznie ciężki i ciągle trzeba uważać żeby czegoś nie uszkodzić. Niestety kilka tygodni wcześniej ukradli im z budowy nowszą zagęszczarkę i został im tylko ten stary model. Koszmar.

 

U mnie urlopik, brak dostępu do netu i widoczne efekty pracy na budowie :-) Już mam bielutkie sufity, ściany na parterze wycekolowane, zagruntowane i przemalowane po raz pierwszy na kolor. Miałem pierwotnie robić to sam, ale w końcu zdecydowałem się na fachowców i efekt tego jest widoczny. Nie dość że porządnie to jeszcze fachowcy pomysłowi i potrafią doradzić. Zresztą zapraszam do siebie na budowę to możecie sami zobaczyć ;-)

Od przyszłego tygodnia wraca temat poddasza nieudolnie zrobionego przez poprzednią ekipę. Dwaj panowie którzy robią aktualnie robią parter mają zająć się także poddaszem i obrobieniem kominka. Od poniedziałku stoi sobie Panorama z Jotula i zrobiło się od razu cieplej w domciu. Już czuję te wieczory zimowe przy kominku. Kafelki zamówione, kafelkarz też, duża szansa że wyrobimy się do końca pażdziernika. Warunek jeden - niech ten ch...rny urząd gminy podłączy w końcu wodę na nasze osiedle. Ja nie jestem wielbłąd :-( żeby jeździć do teściów po wodę jak do oazy.

Co do namiarów na ekipę od wykończeniówki to myślę że do końca września skończą i ewentualne namiary na nich dla chętnych wyślę na priv.

 

Pozdrawiam

Adamski

 

Witam,

Jestem chetny na namiary wraz z laurka na temat wykonawcow

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wakmen: co do zagęszczarki to ściągałem z sąsiedniej firmy takiego starego dużego klamota - drogo, strasznie ciężki i ciągle trzeba uważać żeby czegoś nie uszkodzić. Niestety kilka tygodni wcześniej ukradli im z budowy nowszą zagęszczarkę i został im tylko ten stary model. Koszmar.

 

U mnie urlopik, brak dostępu do netu i widoczne efekty pracy na budowie :-) Już mam bielutkie sufity, ściany na parterze wycekolowane, zagruntowane i przemalowane po raz pierwszy na kolor. Miałem pierwotnie robić to sam, ale w końcu zdecydowałem się na fachowców i efekt tego jest widoczny. Nie dość że porządnie to jeszcze fachowcy pomysłowi i potrafią doradzić. Zresztą zapraszam do siebie na budowę to możecie sami zobaczyć ;-)

Od przyszłego tygodnia wraca temat poddasza nieudolnie zrobionego przez poprzednią ekipę. Dwaj panowie którzy robią aktualnie robią parter mają zająć się także poddaszem i obrobieniem kominka. Od poniedziałku stoi sobie Panorama z Jotula i zrobiło się od razu cieplej w domciu. Już czuję te wieczory zimowe przy kominku. Kafelki zamówione, kafelkarz też, duża szansa że wyrobimy się do końca pażdziernika. Warunek jeden - niech ten ch...rny urząd gminy podłączy w końcu wodę na nasze osiedle. Ja nie jestem wielbłąd :-( żeby jeździć do teściów po wodę jak do oazy.

Co do namiarów na ekipę od wykończeniówki to myślę że do końca września skończą i ewentualne namiary na nich dla chętnych wyślę na priv.

 

Pozdrawiam

Adamski

Adamski - my z żonką kiedyś byśmy wpadli zobaczyc twoje postępy. Chętnie również zobaczę Jotula. Zastanawiam się nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minely 4 tygodnie od 1 wizyty panow podejrzanych o zawod budowlanca a ja szczesliwie polewam juz strop. Mam nadzieje ze dalszy ciag bedzie przynajmniej tak samo malo klopotliwy, bo juz wiem ze bez nerwow i bledow nie da sie nic zbudowac. 7.09 drewno na dach ma znalezc sie na dzialce i ruszamy dalej.

Pozdrawiam!

 

Zycze wszystkim silnych nerwow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg: serdecznie zapraszamy. Do środy mam urlop, niestety dzisiaj i jutro jesteśmy w Wejherowie, a w Tczewie wylądujemy dopiero w jutro późnym wieczorem. Będziemy czekać, w razie czego dajcie znać.

Pozdrawiam

Adamski

 

Adamski - Dzięki, odezwiemy się, Może coś w okoliacah następnego weekendu, bo w tygodniu to trudno. Damy znac telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg: serdecznie zapraszamy. Do środy mam urlop, niestety dzisiaj i jutro jesteśmy w Wejherowie, a w Tczewie wylądujemy dopiero w jutro późnym wieczorem. Będziemy czekać, w razie czego dajcie znać.

Pozdrawiam

Adamski

 

 

Adamski - Twój kolega Tomek robi u mnie instalacje elektryczne. Wczoraj rozpoczeli a jutro kończą. Mają tempo chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - zadzwonię do Uniconu i się dowiem o zagęszczerkę. Dzięki.

Może ktoś ma jeszcze jakieś namiary na zagęszczarkę do gruntu. Czy nikt z Was nie zagęszczałgruntu mechanicznie?

 

Wakmen - zagęszczarkę brałem z firmy Mido mieszczącej się w Miszewie. Jadąc od Chwaszczyna do Żukowa jakieś 200 m po lewej stronie za skrzyżowaniem ze światłami w Miszewie. Jak dobrze sie umówisz to zabierzesz w sobotę około godz. 15 i oddasz w poniedziałek około godz. 7 rano, a zapłacisz za 1 dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti: porozmawiaj z nim o alarmówce i rozprowadzeniu dźwięku i telewizji po domu. On z zawodu i z hobby jest elektronikiem i jest w tym naprawdę niezły. Zresztą zakładał instalacje także u Jacy (dawny forumowicz) i słyszałem że nie żałowali. Ja im trochę nawymyślałem - rzeczy typu wyprowadzenie kabli na zewnątrz domu, domofon, kamery, załączanie lamp o konkretnej godzinie. Wszystko do zrobienia, tylko kwestia pomysłów i cena na pewno mniejsza niż prostego systemu z centralną magistralą (oczywiście przy pełnym szacunku dla tego typu rozwiązań).

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...