Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

UWAGA OSZUST

 

Gdyby jakimś cudem zjawił sie u Was niejaki Dariusz GÓRAK ostatnio przedstawiający się jako "dyrektor sprzedaży" firmy okiennej EUROPROFIL to skopcie mu du.., obijcie mordę i zrzućcie ze schodów, również w moim imieniu. Jest on zwykłym złodziejem, który pracując w wymienionej firmie pobrał zaliczki na wykonanie okien i zniknął z pracy, zostawiając zarówno firmę jak i jej klientów na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie dzisiaj rano po działce kicał zając :-) Zdążył jeszcze fuksiuarz rzutem na taśmę, bo za kilka dni będzie płot i juz się nie popasie :lol:

 

U mnie w porywach to nawet trzy sobie kicają.Zresztą razem z dwoma sarenkami. Oj, ludki mówię wam- mieszkać w lesie, to sama frajda.

Mam nadzieję, że mnie zimą nie zasypie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUST

 

Gdyby jakimś cudem zjawił sie u Was niejaki Dariusz GÓRAK ostatnio przedstawiający się jako "dyrektor sprzedaży" firmy okiennej EUROPROFIL to skopcie mu du.., obijcie mordę i zrzućcie ze schodów, również w moim imieniu. Jest on zwykłym złodziejem, który pracując w wymienionej firmie pobrał zaliczki na wykonanie okien i zniknął z pracy, zostawiając zarówno firmę jak i jej klientów na lodzie.

 

już ja bym z nim porządek zrobiła :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA TERMINY w TRANSMAT Małkowo

to i ja dorzuce swoje zmartwienie- zamowilem drewno na wiezbe. jedynym kryterium wyboru dostawcy byl termin. Facet dawal sobie glowe obciac ze 7.09 drewno bedzie na mojej dzialce. Zamowilem, zaplanowalem urlop (wizbe bede robil sam), wzialem urlop. 6 wrzesnia dzwonie o ktorej bedzie drewno a ten s......l mowi ze 13.09 powie mi kiedy przywiezie to drewno !!!! Conajmniej tydzien urlopu mam z bani, opoznia sie cala budowa. Gdybym mial umowiona ekipe to byla by wielka porazka. Zniszczyc takich!!! Hurtownia tego PANA znajduje sie w Małkowie

TRANSMAT- Wacław Mateja. Jesli macie zamiar zdobyc cos na czas i liczyc na termonowosc dostawy to absolutnie nie polecam. Tym bardziej ze to nie pierwsza taka wpadka tegoz "biznesmena". Obiecane dostawy juz kilka razy spoznialy sie conajmniej dobe w stosunku do obiecanego terminu a ekipa czekala z zalozonymi rekami. Sami chcieli juz faceta za to linczowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przestrzegam wszystkich przed firmą WOSAN Macieja Woźniaka oferującą okna, bramy, drzwi, rolety itp. Mają swoje siedziby w Gdańsku-Chełmie, Redzie i Rumii. Wielkie obietnice, a później tygodniami czeka się na realizację. Szef nieuchwytny i co chwila zmienia telefon. Na moim osiedlu pojawiły się kartki, że nie tylko ze mną miał kłopoty. Ktoś był bardziej zdeterminowany niż ja i okleił całe osiedle z informacją o rzetelności tej firmy. Wielki MINUS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Niestety jeszcze się nie buduję (miejmy nadzieję że może kiedyś :( ), ale właśnie nabyłem swoje pierwsze mieszkanie i potrzebuję sprawdzonej ekipy remontowej. Mieszkanie jest w starym budownictwie i wymaga gruntownego remontu:

-przygotowanie łazienki i kuchni "od podstaw" (kafelki,hydraulika)

-cyklinowanie i lakierowanie (podłoga z desek+schody)

-skucie tynków (ściany nie są z sufitem pod kątem prostym ale pod lekkim łukiem-tzw "na butelkę"

-cekolowanie,malowanie , stolarka drzwiowa ,trochę paneli na ściany itd

 

Jeżeli możecie mi kogoś polecić, byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Niestety jeszcze się nie buduję (miejmy nadzieję że może kiedyś :( ), ale właśnie nabyłem swoje pierwsze mieszkanie i potrzebuję sprawdzonej ekipy remontowej. Mieszkanie jest w starym budownictwie i wymaga gruntownego remontu:

-przygotowanie łazienki i kuchni "od podstaw" (kafelki,hydraulika)

-cyklinowanie i lakierowanie (podłoga z desek+schody)

-skucie tynków (ściany nie są z sufitem pod kątem prostym ale pod lekkim łukiem-tzw "na butelkę"

-cekolowanie,malowanie , stolarka drzwiowa ,trochę paneli na ściany itd

 

Jeżeli możecie mi kogoś polecić, byłbym wdzięczny.

 

Grzegorz Bukowski 505962856 - remontował mi mieszkanie - drogi ale bardzo dokładny i solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego dopiero tydzien po obiecanym terminie dostawy drewna przez wspomnianego juz Mateję Z Małkowa wpadlem na ten pomysl- przypomnialo mi sie ze mam dobrego kolege, kierownika w tartaku (nawiasem mowiac chlopak jest mgr historii). Tartak 150km od Gdanska ale policzylem i okazalo sie ze drewno z impregnacja i kosztem transportu wyniesie mnie 700zl/m3 poza tym realizacja zamowienia potrwa 4 dni a nie jak proponowane wszedzie w trojmiescie 2 tygodnie (z duza doza niepewnosci).

Bylem niesamowicie radosny kiedy temu d....wi z Transmatu mowilem ze dziekuje za 'owocna' wspolprace.

 

Moja rada- bierzcie pod uwage dostawcow z bardziej odleglych okolic- nie sa tak rozpieszczeni jak ci lokalni a 'slowo' nie jest u nich g...o warte jak u tych "Naszych".

Transport nie jest wcale tragicznie drogi.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada- bierzcie pod uwage dostawcow z bardziej odleglych okolic- nie sa tak rozpieszczeni jak ci lokalni a 'slowo' nie jest u nich g...o warte jak u tych "Naszych".

Transport nie jest wcale tragicznie drogi.

 

Pozdrawiam!!!

 

Święte słowa Puzon. Wynajmowałem dźwig do położenia płyt stropowych. Facet był z Żarnowca. Jechał dwie godziny w jedną stronę. Bylismy umówieni na 10 rano, co oznaczało że o 9.30 był już na budowie, a pół godziny później dźwig stał rozwinięty i gotowy do pracy. Skasował połowę tego co wszyscy z Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Współczuję nowym użytkownikom tego forum chcącym przedrzeć się przez całą historię Klubu Trójmiejskiego ;-)

Piszę to bo podobne do Waszych problemy z drewnem na więźbę miałem w zeszłym roku z tartakiem w Bytonii koło Starogardu Gd. Zamówione przeze mnie drewno w momencie spodziewanego terminu transportu stało sobie jeszcze spokojnie w lesie :-( Całe szczęście że z pomocą dekarzy (chwała p. Dejkowi) udało się załatwić dostawę z tartaku w Sierakowicach.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jeszcze problem z więźbą i materiałem, to służę pomocą. Miałem też problem z terminami i drzewem, aż wreszcie znalazłem tartak, gdzie leżą całe góry drzewa. Jak się pogada z szefem, to zawsze gdzieś tam wciśnie naszą więźbę.

Witam,

Podaj namiary na forum

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, ja brałem drzewo z Brokamira, faktycznie na składzie ma dużo drzewa, moje miało być suche i ścinane zimą. Sądziłem, że skoro ma tyle drzewa to pewnie faktycznie będzie suche, długo składowane, tymczasem więźba jaką dostałem sucha nie była, jak ją zamontowałem to kilka krokiew nieźle sie powyginalo jak przeschło. Termin dostawy był zachowany, cena też niby dobra (choć nie rewelacyjna), ale to czy ktoś ma dużo drzewa na składzie nie znaczy, że nam da to suche.

Pozdrawiam

Tomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...