Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jaca-V 40:Ostatnio jestem często w Baninie, gdyż razem z sąsiadami utwardzamy drogę bo po ostatnich deszczach trudno jest z przejazdem - co 100 m jeziorko no i do tego mnustwo ciężkich samochodów na budowach. Z chęcią bym zobaczyłjak Tobie idzie budowanie- jeśli mógłbyś to wyślij mi na maila adres i kiedy ewentualnie jesteś. Do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem tak na moment z domowego serwera. Zaczeliśmy w piątek rano a już dziś praktycznie stoją wszystkie ściany parteru. Jutro robiy nośną w śrdoku domku i zalewamu nadproża a jak dobrze pójdzie do we wtorek bierzemy się za strop. Tempo gigantyczne, ale robota pali nam się w rękach więc jest ok. Oby czegoś nie spieprzyć. Trzymajcie kciuki dalej bo efekty są tego olbrzymie. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa a wy wogóle śpicie, jecie i chodzicie do pracy? A moze to jakieś zakrzywienie czasowe w waszych rejonach?

A u nas pada i ziębi..

 

Co do przeprowadzki to ja się czasem zastanawiam jak zmienią się nasze zwyczaje po rozprężeniu z 35m2 na wiadomo. Moj tata mówi ze dzieci to nie połapiemy jak zaczną uciekać "wkoło" po naszych zakamarkach.

Pozdrówka dla wszystkich

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi ja staram się spać ale mi nie wychodzi - efekt uboczny mojego stanu. Za to Sebastian chciałby spać a nie ma kiedy. Prosto z pracy zasuwamy na budowę. Tam coś jemy (na szczęście mój tata gotuje :smile: ) i pracujemy do wieczora. Potem na noc do babci i tak w kółko. Mam nadzieję, że lada dzień skończy się przynajmniej to jeżdżenie w kółko. A od grudnia będę na stałe w domku więc może zacznę go urządzać jak trzeba :smile:

Coś chyba przestałaś trzymać kciuki bo pogoda się pogorszyła :sad: Widziałam nawet pierwszy śnieg na naszej działce!!

Pozdrowienia (nadal ciepłe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde co za tempo. Osiem dni i ściany ze stropem zalane. Dzisiaj o 8.00 zalewaliśmy terivę. Na razie to tyle, rozpiszę się za jakiś czas. Pozdrawiam wszystkich. Jak tak dalej pójdzie to za dwa tygodnie będzie wszystko stało pod dachem.

Ale mam super humor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 8.00 przyjechała grucha i zalewaliśmy di jakiejś 9.00. Potem tylko rozgarneliśmy, wyrównaliśmy i do domku. Stan na dziś to zrobiona ścianka kolankowa, ściany szczytowa w 2/3 no i cztery otwory na okna. Na razie mały stop. We wtorek będzie drewno na dach. Tak więc pod koniec przyszłego tygodnia kładziemy blachodachówkę i na razie koniec roboty. Kominy poczekają do wiosny. Wytnę dziurę w blasze i wyprowadzę je ponad kalenicę.

Pozdrawiam i trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co - wlacsciwie nie wiem na co ten nasz Kodi czeka. Jeszcze 2 tygodnie i by sie wprowadzal, a on odpuszcza...

Skad takie tempo to ja nie wiem - ale podziwiam i chyle czolo.

 

Pozdrawiam wszystkich budujacych.

Jaca

 

PS> U mnie ida teraz roboty na okolu chalupy. Robimiy boczne ogrodzenia. Podmorowanie i slupki. Troche wozenie ziemi coby sie przed przyszlym rokiem ulezala. Ogolnie wiec bez rewelacji. Zbieramy natomiast sily przed poczatkiem nastepnego sezonu - bo wtedy ostatnia prosta i finisz. No nie wiem jak nam sie to uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...