Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć WAM WSZYSTKIM,

jestem pod wrażeniem WAS i całej grupy. Rzeczywiście prześledziłam wczoraj historię i jest to faktycznie skarbica informacji. Niesamowite. Jak czytam Waszą grupę, aż chce mi się budować, już, teraz :)

 

Dziękuję za naprawdę życzliwe i gorące przyjęcie mnie do Waszego grona :)

 

Gorąco pozdrawiam

 

Po naszych dyskusjach chce ci się budować??? :o To chyba czytamy inne rzeczy! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - z czystym sumieniem mogę polecić ekipę która u mnie robiła wylewki. Telefon do właściciela 605 103 371. Nazwiska nie pamietam. Facet ma jeden minus - strasznie ciężki w obyciu i rozmawia się z nim jak z bucem .

Markus dzwoniłam dzisiaj pod podany przez Ciebie numer facet okazał się miłym gościem :o (no chyba, że tylko przez telefon), nazywa się Mirosław Toporek, czy to ten sam facet?

Barti czy M.Serafin robił wylewki u Ciebie, czy widziałeś może u kogoś jego robotę?

 

Jaka jest mniej więcej cena m2 wylewki gr.ok.6cm z materiałem i robocizną?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - cieszę się że facet odpracował jak należy. Powtarzam jeszcze raz, że nie mam nic do jakości, organizacji pracy /rewelacyjna/ ani też ceny. Zwarliśmy się gdy poprosiłem go aby pojechał na moją budowę i skontaktował się z ekipą robiącą podłogówkę, gdyż mieli mu przekazać plastyfikator, zalecenia co do jego użycia i sposobu wykonania wylewek. Dodatkowo miał im podpisać papier, że zrobi wylewki zgodnie z ich zaleceniami, a ja dzieki temu otrzymywałem gwarancję na podłogówkę. Wtedy zaczął się wymądrzać że on to tysiące metrów wylewek juz robił, że podłogówka to podłogówka, itd, itp. Doszło do drobnej wymiany zdań, ale następnego dnia był na budowie i po rozmowie z ekipą rozmawiał już zupełnie inaczej, tym bardzie że okazało się że jednak wszystkiego w życiu to jeszcze nie widział :lol: .

 

Ale szczerze go polecam. 155 m2 wylewki + 20 m2 posadzki żywiczno-cementowej w garażu zajęło im 8 godzin. Jego ceny też nie są wygórowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jestem nowy na tym forum i potrzebuję rady. A mianowicie : jak to w końcu jest z tymi oknami windows 2000 ( jestem w przededniu zamówienia ich okien, ale po waszych postach nie jestem pewien wyboru):Mam z tej samej firmy ofertę na hydraulikę, kanalizę, ogrzewanie (w tym 40m2 podłogówki), piec olejowy (wiesmana) ze zbiornikiem2000l (na olej)- jednym słowem wszystko potrzebne do uruchomienia ogrzewania i cwu za 28000 (szacunkowo). Dom ok.200m2. To dużo czy znośnie?

Jestem wdzięczny za pomoc.

A jeszcze jedno : jaka jest obecnie cena za tynki gipsowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od wczoraj jestem nowa na forum. Mam nadzieję, że rozpocznę budowę na wiosnę w okolicach Kolbud. Jestem więc zupelnie na początku etapu wykonawczego. Na szczęście mam już za sobą etap projektowy, który był delikatnie mówiąc drogą przez mękę. Mam nadzieję, że teraz pójdzie lepiej.

W związku z tym chciałam prosić o pomoc. Ponieważ nie miałam czasu przejrzeć dokładnie wszystkich wypowiedzi (płaczące bez przerwy dziecko za ścianą) powielam pytanie zadawane pewnie przez innych wiele razy:

Poszukuję solidnych wykonawców, którzy pociągneliby budowę do stanu surowego otwartego (domek parterowy z użytkowym poddaszem, ściany trójwarstwowe z silikatów, strop teriva). Czy znacie kogoś takiego? Jak byście mogli polecić jakiegoś wykonawcę , z którego byliście zadowoleni to byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym chciałam prosić o pomoc. Ponieważ nie miałam czasu przejrzeć dokładnie wszystkich wypowiedzi (płaczące bez przerwy dziecko za ścianą) powielam pytanie zadawane pewnie przez innych wiele razy:

Poszukuję solidnych wykonawców, którzy pociągneliby budowę do stanu surowego otwartego (domek parterowy z użytkowym poddaszem, ściany trójwarstwowe z silikatów, strop teriva). Czy znacie kogoś takiego? Jak byście mogli polecić jakiegoś wykonawcę , z którego byliście zadowoleni to byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrowienia

Witaj Olu,

Moim zdaniem nie ominie Cie przejrzenie watkow historycznych w Klubie. Jest tam mnostwo informacji, ktore bedziesz potrzebowac. Co do ekipy to tutaj znajdziesz kilka namiarow. Z podanych namiarow to z silki budowal Jan Sikora (widzialem budowany przez niego dom z silki, opinia inwestorow tego domku pozytywna, o ile pamietam to calkiem niedawno ktos z Grupy Trojmiejskiej korzystal z jego uslug przy ocieplaniu, nie pracowal u mnie), jako drugi namiar polecam wykonawce, ktory robil u mnie, tzn Zygmunta Kreft, natomiast nie wiem czy budowal kiedykolwiek z silki.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno : jaka jest obecnie cena za tynki gipsowe?

Ja płaciłem 20zł z materiałem. Z ekipy jestem bardzo zadowlony. Posprzątali po sobie, nie zatynkowali gniazd, nie mam specjalnych uwag co do jakosci wykonania (jak na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poszukuję solidnych wykonawców, którzy pociągneliby budowę do stanu surowego otwartego (domek parterowy z użytkowym poddaszem, ściany trójwarstwowe z silikatów, strop teriva). Czy znacie kogoś takiego?

Witaj Olu

Mogę polecic Ci moja ekipę - Tadeusz Maszota tel. 608 833 822. Solidni i uczciwi, a ptzy tym nie drodzy. Jak szukasz dobrej ekipy na wiosnę to umawiaj sie na podpisanie umowy już teraz. Solidne ekipy nie narzekaja na brak zleceń i czesto mają już zapełniony kalendarz na 6 do 9 miesięcy w przód, wiec nie trać czasu i zacznij spotkania z potencjlanymi wykonawcami już teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich a szczególnie "nowych" !

U mnie elewacja idzie pełną parą której tylko deszcz od czasu do czasu przeszkadza.

ola ł Co do fachowców to sprawdzona ekipa do murowania : Sławomir Krajewski 501 477 357.

andrzej100 Tynki gipsowe cena jak powyżej.

Jęzeli chodzi o ogrzewanie to jeżeli cena zawiera wszystko (robocizna , uruchomienie, sterowanie , zawory itd) to normalna cena.

Kinga gratuluje - oby tak dalej - może zajade któregoś weekendu i rzucę okiem? Czesem bywam na Wyspie tylko namiar bym potrzebował dokładniejszy - oczywiście zapraszam również do siebie.

all nie kupujcie okien w firmie VETREX - czekam od stycznia na uwzględnienie reklamacji drzwi tarasowych i jak do tej pory już 3x przyjeżdżały krzywe skrzydła. Miałem wizytę serwisu z Poznania a w środę ma przyjechać serwis z NIemiec .... a nie kupujcie u nich gdyż na moje telefony nie odpowiadają , na sugestie o przyśpieszenie sprawy nie reagują (to już 10 miesięcy ...) NIGDY nie dotrzymali terminu na który się umawiali najmniejsze spóźnienie wynosiło 6 h.

adamski jak postępy u Ciebie? Chociaż w zasadzie zrozumiem jak odpowiesz - sam zobacz .. ;)

Benicio - chyba zgłoszę się do Ciebie na korepetycje z utrzymania trawnika ... mój bardziej przypomina zbiorowisko kęp niż równy dywan z trawy. No a piesek bajka. A i gratulacje wygrania konkursu. Co do drzewa jak gość dowiezie i zobaczę co, to polecę wszystkim - wstępnie dąb , porąbany z transportem 110 zł/mp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...