Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej hej

 

są chetni na pieski Dobrze wychowane i z tradycjami budowlanymi polecam.

 

Pagin ładna chata a jak plany zagospodarowania wnętrza? bo ja mam tyle koncepcji że nie wiem czy "plan minimum" to wytrzyma

 

Ktoś pytał o bramy polecam Big Tor z Rumi /mają servis gdański ale to nie ta sama obsługa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno moje pytanie ....nie związane z budowaniem (przepraszam):

 

Wczoraj u siebie w bloku pod schodami znalazłam małego kotka (ma 3 dni), prawdopodobnie ktoś go wyrzucił. Zaopiekowałam się nim, a raczej mama-kotka moich znajomych, która ma małe i przyjeła obcego maluszka do wykarmienia. Jednak jak urośnię i będzie troszkę większy trzeba znaleźć dla niego właściciela. Sama z chęcią wzięłabym to maleństwo, ale mam już psa i mieszkam z rodzicami, którzy nie zaakceptują kolejnego zwierzaka.

Może ktoś jest chętny????

 

Mam nadzieje, tylko, ze kotek przeżyje, bo był bardzo wyziębiony :( .

 

Po rozmowach z sąsiadami zalecałbym hodowanie kotka na własne potrzeby. Z okolicznych pól myszy na zimę stadami do domów biegną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, dzięki :) A masz jakieś dokładniejsze namiary?

Czy ktoś jeszcze mi poleci bramy wjazdowe?

 

Aaaa, i jeszcze może polecicie kogoś do układania kostki brukowej?

 

Hej hej

 

Firmę o której mówi Gabi znajdziesz tutaj. Jestem z nimi ustawiony na brame wjazdową (niestety chyba dopiero na przyszły rok). Gość (pan Jacek jakośtam) jest negocjowalny (0 % VAT, dobre ceny, które obniża jak się go podstawi pod ścianą). Robił bramy u Gabi i Zachara.

Ponadto mam namiar na firme Parkan ze Straszyna. Ładnie robia, ale są troche drodzy. 682 00 13 - pan Nałęcz.

 

Co do kostki. Stefan Krauze - gość jest z Pępowa i jeździ traktorem (może samochód tez ma - nie wiem), więc nie wiem czy do SObieszewa dojedzie. Ale zadzwoń i pogadaj. 607 689 799. Cena 20 zl/m2 - taniej już chyba nie da rady znaleźć.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zaczynam dostrzegać światełko w tunelu. Moje zmagania "papierkowe" pomału zbliżają się do finału. Udało mi się ( no prawie ) odsprzedać poprzedni projekt i znalazłem nowy. Teraz jeszcze decyzja z czego budować. Każda technologia ma swoje plusy i minusy a wariantów naprawdę sporo.

Wakmen - dzięki za link na "silikowców".

Jak dobrze pójdzie to za ok. cztery tygodnie składam dokumenty o pozwolenie na budowę i od wiosny...

Czy mówi Wam coś : Wiesław Stenka z Łebna ?

 

Lada dzień będę miał dzidziusia :D

Pozdrawiam serdecznie

 

Jestem w stanie polecić mojego, zwłaszcza do silikatów. Opisywany wcześniej Jan Sikora. Spotkasz go wciąż u mnie na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów. Na obecną chwile licytujemy kask budowlany muratora przekazany przez Edzie i kubek muratora przekazany przez Maksia. Kolejny darczyńcy mile widziani. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na operacje Nikoli.

Mamy czas do 11 października. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno moje pytanie ....nie związane z budowaniem (przepraszam):

 

Wczoraj u siebie w bloku pod schodami znalazłam małego kotka (ma 3 dni), prawdopodobnie ktoś go wyrzucił. Zaopiekowałam się nim, a raczej mama-kotka moich znajomych, która ma małe i przyjeła obcego maluszka do wykarmienia. Jednak jak urośnię i będzie troszkę większy trzeba znaleźć dla niego właściciela. Sama z chęcią wzięłabym to maleństwo, ale mam już psa i mieszkam z rodzicami, którzy nie zaakceptują kolejnego zwierzaka.

Może ktoś jest chętny????

 

Mam nadzieje, tylko, ze kotek przeżyje, bo był bardzo wyziębiony :( .

 

Po rozmowach z sąsiadami zalecałbym hodowanie kotka na własne potrzeby. Z okolicznych pól myszy na zimę stadami do domów biegną.

 

Kotka na własne potrzeby będe miała jak już będe mieszkała na swoim:) Na razie nie mam warunków.

 

ALE NIE SZUKAM JUŻ WŁĄŚCICIELA bo maleństwo zdechło....szkoda :(

Temu kto go tak potraktował i doprowadził do tego, życzę solidnej nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dajcie prosze namiary na dobra firme budowlaną. Planujemy start z budowa w przyszlym roku :D . Budowa w Gdyni -Wiczlino.

Z gory dzieki.

Pozdr Maja

Witam !!

Może moi fachowcy nie byli najlepsi ale do najgorszych też nie mżna ich zaliczyć . Największą zaletą była wynegocjowana cena za całość od wykopów po dach. Firma ASCON Adam Bliźniewski 501 439 384.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...