Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Benicio - kiedy moge przyjechać na korepetycje z utrzymania trawnika i stawiania ogrodzenia?

 

All - gdzie kupić kostkę brukową? potrzebny jest mi tez fachowiec od układania kostki. proszę o namiary.

 

Jeżeli macie namiary na fachowca od instalacji woda-gaz-ogrzewanie to prosze o podanie - muszę rozstrzygnąć konkurs na wykonawcę w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio - kiedy moge przyjechać na korepetycje z utrzymania trawnika i stawiania ogrodzenia?

 

Ty się tu nie nabijaj 8) .

 

Każde popołudnie oprócz poniedziałku i środy lub weekend. Wcześniej lepiej zadzwoń. :p

 

All - gdzie kupić kostkę brukową? potrzebny jest mi tez fachowiec od układania kostki. proszę o namiary

 

Fachowiec, podawałem strone wcześniej Stefan Krauze (nie mylić z Romanem - tym od Prokomu :D ) 607 689 799. Gość bierze 20 zł/m2.

Duży wybór kostki jest w Bat-cie, a także w skłądzie, który znajduje się na takim małym rondzie na drodze Banino-Żukowo przez Pępowo - uwaga, nie chodzi o drogę Żukowo - Gdynia.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio - kiedy moge przyjechać na korepetycje z utrzymania trawnika i stawiania ogrodzenia?

 

Ty się tu nie nabijaj 8) .

 

Każde popołudnie oprócz poniedziałku i środy lub weekend. Wcześniej lepiej zadzwoń. :p

 

Benicio - kurde ja się wcale nie nabijam. ogrodzenie masz naprawdę super.

Może byśmy w piątek się pouczyli stawiać ogrodzenie i trochę "książek" przeczytali? co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze

 

W końcu się doczekałem... Urodziła mi się córeczka... Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia... Obie zdrowe i piękne.

No to muszę mieć większy domek.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Gratuluję!! Właściwa postawa - jakoś trzeba zasiedlić budowane domy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze

 

W końcu się doczekałem... Urodziła mi się córeczka... Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia... Obie zdrowe i piękne.

No to muszę mieć większy domek.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Witam!!!!!!!

OGROMNE GRATULACJE !!!!!!

Dużo zdrówka dla Mamy i Córeczki. A dla Ciebie dużo siły - będzie Ci teraz bardzo potrzebna. :p

Pozdrówka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy wiedzą (dotyczy sąsiadów z Koleczkowa i Bojana ) o planach ( podobno do trzech lat ) budowy oczyszczalni i podłączeniu nas do kanalizacji miejskiej. Po wybudowaniu tychże, podobno wszyscy będą mieli "dobrowolny przymus" podłączenia się do istniejącej sieci. Co stawia przed dylematem tych, którzy mają lub planują np. przydomową oczyszczalnię... Ale pewnie już o tym wiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy w tym towarzystwie. zaprosił mnie Pagin (dzięki).

Kilka słów o mnie. Mieszkam w Rumi i zacząłem od tych wakacji marzyć o domku. Na razie jest tylko marzenie i wiara że się uda. Za trzy lata chciałbym spędzić B. Narodzenie w nowym domku, najlepiej dalej w Rumi (wciąż nie mam działki).

Pozdrawiam.

BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy w tym towarzystwie. zaprosił mnie Pagin (dzięki).

:D Tak, Pagin słynie z tego, że wynajduje osoby z naszego regionu i zaprasza tutaj. Ze mnią było podobnie, choć o grupie trójmiejskiej wiedziałem już wcześniej tylko się nie ujawniałem :wink: .

Pozdrowienia dla naszego dobrego pasterza- Pagina :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...