Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Z powodu kilku pilnych spraw mam zaledwie kilka chwil ..

Rozumiem, że spotykamy się 5 listopada o 18 w barze wiadomo gdzie.

Listy chyba nie robię - już pierwsze 3 osoby się zadeklarowały i to wystarczy myślę, żeby reszta też dołączyła :)

Gratulacje z narodzin córeczki - hihi 9 miesięcy temu miałem podobne przeżycie -wspaniała sprawa.

Jeżeli chodzi o pieski to mam kłopot - pytalem się kilku znajomych i nikt nie może się zdecydować :(

Witam i pozdrawiam nowych forumowiczów - mam nadzieję, że skorzystacie.

Gierga podaj mail (może być na priv) to wyślę Ci mapkę wtedy trafisz bez pudła.

Do usłyszenia w ..... poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA MANCHA - myślałem o pierwszym poście jak już Twoja pociecha zacznie pisać. Myślę że nie trzeba będzie czekać na 400 stronę aż 10 lat. Pierwszą setkę Grupa Trójmiasto rozmieniła w dwa lata, potem juz z górki.

Moja pompa ciepła powinna zacząć funkcjonować pełną parą za jakieś dwa tygodnie. Dzisiaj hydraulik zamyka ostatecznie instalację wod-kan. wewnątrz domu, jutro telefon do firmy i czekam na przyjazd ekipy.

 

GIERGA - jakby co to mogę Cię /Was/ zabrać na imprezę 5 listopada z naszego Koksywia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amys - niestety słupki miałam załatwiane po znajomości z tzw. odzysku za 100 zł 65 sztuk. Trzeba je tylko oszlifować i pomalować. Dlatego niestety nie mogę Ci podac namiarów...wiąże mnie tajemnica :-)

 

Markus - dziękuję(+my) za transport z Koksowa na imprezę 5 listopada....chętnie się zapakujemy razem z Tobą :) A tak apropos kiedy przeprowadzka do Bojana ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zarzucę pytanie :D . Może ktoś ma jeszcze u siebie jakąś ekpię budowlaną, któa chciałaby dokończyć płot ? Chodzi o wymurowanie kilkunastu słupków z gotowych kształtek i zrobienie podmurówki. Zawziąłem się podpatrując Benicia, że sam to zrobię, ale nie mam absolutnie żadnych szans, żeby skończyć przed zimą, a materiał stoi już na miejscu. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D mam pytanie do Baninian :D szukam działki budowlanej w tej okolicy, w miarę możliwości uzbrojoną, może być też z rozpoczętą budową. Za wszelkie informacje będę wdzięczna ............

Hej hej

 

Nie mam namiarów na działke, ale może warto by było zadzwonić do sołtysa - taki gość powinien się orientować , kto sprzedaje działki.

Tel. 681 89 33. Nie wiem jak się sołtys nazywa :oops: , ale to dość konkretny gość.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rispetto - bede wdzieczny za wszelkie info dot drzwi PORTA.

 

markus_gdynia - przeslij prosze namiary na swojego zaufanego dystrybutora INTER-DOOR.

 

Pozdrawiam,

 

Tajne to nie jest. Po prostu pozostali tłumaczyli się, że są jedynie firmami handlowymi, a nie handlowo-usługowymi. Dlatego maja 22% VAT. No cóż pies ich trącał.

Firma nazywa się BAZA, Gdańsk-Grunwaldzka 481, naprzeciw Hali Olivia w budynku BIMET-u. tel: 345 0893

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus A tak apropos kiedy przeprowadzka do Bojana ?????

 

 

Wszystko zależy czy moja koleżanka małżonka przyjedzie do kraju na dłuższą przerwę czy nie. Wariant optymistyczny /mało realny/ to grudzień, natomiast wariant mniej optymistyczna /ale realny/ to luty.

 

Jak juz zawisły żarówki /nieważne że na kablach/ i można wieczorem dłużej popracować w domu to już jest coś. A jak się spojrzy z zewnątrz i zobaczy światło wewnątrz domu to dopiero robi się ciepło na sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymysliłem sobie na wykończenie komina i cokołu klikier Terca Kosmo. I tu mam problem - chwilowo nigdzie nie ma cegły pełnej Terca Kosmo - planowana dostęność to byc może następny miesiąc. Może ktoś z Was używał takiego materiału i zostało mu kilka pełnych cegieł? Potrzebuję 20 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...