Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niestety nie mamy przyczepki do samochodu :smile:

A ostatnio w ramach wiosennych porządków wyrzuciliśmy wszystko co mamy już za sobą.

Czy u Was też się tyle wszystkiego zbiera? Nie wspomnę już o Muratorach, Ładnych domach, Przeglądach i różnego typu "Zrób to samach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Ponownie dlatego, że na całej tej awanturze z terrorystą forumowym ucierpiałem najbardziej, bo mnie wycięli z listy.

Ale już jestem z powrotem.

Poprzednio pytałem czy budować na wariata... i odpowiedział

mi oczywiście Frankai gaduła jeden i panowie z Trójmiasta

(przeczytałem gdzieś, że od Wejherowa do Pruszcza to Siedmiogród :grin:). To jakaś magia, bo jestem z Gdańska.

Więc mała prośba (nie zaczyna się zdania od więc :smile: ) do rodaków

napiszcie mi proszę - jeśli to dla Was nie problem - jakie projekty wybraliście i z jakich powodów.

Napiszecie?

Pozdro

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wróciliśmy sprawnie i szybko do domu. Około 20.30 byliśmy na miejscu. Przeczytałem jeszcze kilka artykułów z Muratora i Ładnego Domu i lulu.

Kurde rano zatrzymała mnie policja - palą mi się cały czas światła cofania - na razie wykręciłem żarówki - juz się nie palą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zachar za odpowiedz.

Wiem, że jak się buduje to nie ma czasu ale jakbyś mógł coś wiecej? Dobre Dzienniki budowy ale rzadko kto opisuje swe 'męki wyboru' projektu. Dlatego chciałbym poznać motywy wyborów - jeśli to nie problem.

Pozdro. :roll:

W.

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: anonimowy dnia 2002-03-26 12:34 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowy, lubię wiedzieć z kim rozmawiam, więc może uchylisz rąbka tajemnicy. Skoro jesteś z Gdańska i budujesz się, bądź zamierzasz się budować to może przyłączysz się do naszej nie formalnej grupy?

 

Temat projektów - jest to na tyle obszerny temat, że udzielenie satysfakcjonującej cię odpowiedzi jest niemożliwe. Szkoda, że nie byłeś na naszym spotkaniu - było miło i tematów budowalnych też poruszyliśmy trochę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby opisać wszystko nie mam czasu, ale po krótce to wyglądało tak, że założyliśmy że projekt będzie miał max 150 m2 użytkowej. Dalej, że musi mieć kominek, ustawienie pn-pd zgodne z działką. Potem doszło, że użytkowe poddasze oraz jak najprostszy dach (chociaż nie całkiem prosty). Według tych kryteriów + kuchnia z odpowiedniej strony oraz garaż w bryle domu przeglądaliśmy projekty. Z około 500 okazało się, że nasze warunki spełniają 3. Po konsultacji z resztą rodziny oraz wstępnym zaplanowaniu funkcji poszczególnych pokoi wybraliśmy Emil. Potem trzeba było jeszcze zamówić lustrzane odbicie -na szczęście w tej samej cenie. I to na tyla -pozdrowienia dla wszystkich szczególnie tych z którymi się widziałem :smile:

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Zachar dnia 2002-03-26 13:36 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...