Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kodi - gratulacje - napisz później po krótce jak to wszystko wyglądało od strony finansowej.

Jaca - dostałem od Ciebie maila, potwierdziłem - tylko u mnie jest jeden problem, ograniczony dostęp do internetu - staram się raz na tydzień lub dwa zaglądać i wtedy dopiero odpowiadam.

TRZYMAJCIE SIĘ WSZYSCY - POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Można już powiedzieć, że się wprowadziliśmy :smile:

Oczywiście cały czas trwają prace ale sami wiecie jak to jest.

W tym tygodniu chcemy skończyć poddasze. Wszystko w płytah K-G.

Ogrzewanie sprawuje się dobrze. Nadal jednak coś przy nim dłubie :smile: (włączam nowe strefy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam na imię Paweł znudziła mi się Gdynia więc razem z żoną postanowiliśmy zbudować nasz wymarzony dom :grin:.

Prace rozpoczęły się w czerwcu i posuwały się błyskawicznie.

W chwili obecnej jesteśmy na etapie tynków wew. i posadzek(wszystko w trakcie prac). A teraz lokalizacja :Budujemy nasz dom w Górze Pomorskiej koło Bolszewa. Piszcie chetnie wymienie się doświadczeniami.

Pozdrawiam.:smile::smile::smile:

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po dłuższej przerwie w czasie której udało mi prawie całkowicie zabezpieczyć dom na zimę w końcu mogę się odezwać. U mnie stan w tej chwili to stan surowy otwarty, trwa budowa tarasu oraz ścian działowych na parterze. Jak dobrze pójdzie może uda się też zrobić podłogę w garażu.

Poza tym pozdrawiam "nowych". bb -taki stan miałem przed rokiem.

Piszcie jak tam postępy u Was -no i kiedy następne spotkanie naszej grupy? Jakoś tak nikt nic nie proponuje? Pozdrowienia specjalne dla Opalki ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou,

widze ze ladna pogoda to cisza jak makiem...

 

U mnie leca teraz prace ogrodzeniowo-ziemno-murkowe-oporowe. Nie wiedzialem ze moze to tyle trwac, tyle zabierac dziesiatek ton ziemi i tyle kosztowac :sad:((

 

Ale przynajmniej w nastepnym roku jak juz sie wprowadzimy (oby) bedziemy mieli przynajmniej z grubsza uksztaltowany teren wokol chalupy no i przyszly ogrod.

 

Owocnych prac w tak piekna pogode

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi: Jak dla mnie to, to co zobaczyłem ostatnio - wygląda zupełnie zaskakująco , może jeszcze wpadnę w weekend zobaczyć jak sobie dajecie radę z blachodachówką. Na pewno chciałbym z Tobą porozmawiać trochę o kosztach. Jak już się skończy twój urlop to pewnie coś wspomnisz na stronach forum. Czekam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca- V40: W ostatnie święto państwowe odwiedziłem na budowie Kodiego i jak się nie myliłem praca tam wrzała w związku ztym postanowiłem także zajrzeć gzie jest twoja budowa - szukałem ulicy Budowlanych - ale niestety - to już jest zdaje się Księżycowa czy coś takiego. W każdym bądź razie znalazłem ją dzięki prawidłowej tablicy na baraczku. Powiem Ci szczerze , że wygląda TO ZUPEŁNIE nieźle. Miałem nadzieję, że Cię spotkam - jak widać lubisz świętować i niestety nie zastałem Ciebie. Może następnym razem. Pozdrowienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sporo się dzieje. Dzisiaj położyliśmy do końca blachę, jutro obróbki i myślę, że we wtorek albo najpóźniej w środę będę w pracy to się rozpiszę. Wrzucę coś w dziennik budowy i jak to wszystko obejmę swym rozumem to napiszę coś o kosztach. Warto budować, choć siwych włosów przybyło. Pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent: To nie jest tak, ze my swietowalismy. W ten dlugi-swiateczny-weekend robila u nas kopara - zakopywala rurki od pompy ciepla. W poniedzialek bylismy od ok. 10 do 11:30/12:00. Ciesze sie ze udalo Ci sie upolowac nasza budowe. Szkoda ze sie nie spotkalismy :smile:)

Projekt nazywa sie Nasz Wymarzony Dom, a stworzony zostal przeze mnie i moja szanowna malzonke. Narysowalismy nasz wymarzony dom a architekt go ubral w projekt. Czyli od poczatku do konca nasza inwencja. Specyficzne ulozenie dzialki wymusilo rezygnacje ze wszelkich domow dostepnych. Nie wyszlo drogo, bo architekt znajomy.

 

Yacek. Masz juz moja odpowiedz...

 

Kodi - a nie bedziesz ty sie na Swieta wprowadzal. Z takim tepem to sie wcale nie zdziwie. Gratuluje i zycze dalszych sukcesow.

 

Jak tak patrzymy na naszego sasiada - wlasnie zamontowal okna - to tak nas rusza, ze chcielibysmy juz koczyc chalupsko i wprowadzac sie - byle szybciej. Ale nie da sie :sad: Wszystko po kolei i powoli.

 

A propos - czy ktos sie orientowal - jakie kredyty warto brac? I drugie pytanko - czy ktos korzystal z kredytow zwiazanych z ochrona srodowiska? Wiecie BOS + Ministerstwo == TANI KREDYT...

 

Pozdrawiam

Jaca

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jaca_V40 dnia 2002-11-18 17:40 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę po miesięcznym urlopie. Stan na dzisiaj to stan surowy otwarty z blachodachówką, lecz bez kominów i schodów. Chodziło głównie o czas i pogodę. Teraz wszystko przezimuje i na wiosnę powalczymy dalej. Musimy sprtzedać mieszkanko, aby ruszyć dalej. Pozdrawiam wszystkich nowych sympatyków forum, tych co mieszkają już we własnych domkach i tych co walczą na polu boju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...