Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :D mam pytanie do Baninian :D szukam działki budowlanej w tej okolicy, w miarę możliwości uzbrojoną, może być też z rozpoczętą budową. Za wszelkie informacje będę wdzięczna ............

 

zapraszam do odwiedzenia:

 

http://www.rzeuscy.neostrada.pl/dzialka/dzialki.jpg

http://www.rzeuscy.neostrada.pl/dzialka/ludzie_banina.jpg

 

jak bedziesz zainteresoana to podam nr tel

 

dzialki sa uzbrojone (woda, prad),

gaz trzeba doprowadzic z ul zrodlanej,

 

ostatnio byla cena 65zl za m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... W końcu się doczekałem... Urodziła mi się córeczka... Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia... Obie zdrowe i piękne.

...

Szczere gratulacje a ja nie mogę się już doczekać co mi kochana Żoneczka ... przyniesie. Za jakiś tydzień może dowiemy się jaka to będzie płeć ale jak na razie to kopie jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jestem nowy w tym towarzystwie. ...Mieszkam w Rumi i zacząłem od tych wakacji marzyć o domku. Na razie jest tylko marzenie i wiara że się uda. Za trzy lata chciałbym spędzić B. Narodzenie w nowym domku, najlepiej dalej w Rumi (wciąż nie mam działki)...

No to zobaczymy jak spełnisz te marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Może byśmy w piątek się pouczyli stawiać ogrodzenie i trochę "książek" przeczytali? co Ty na to?

 

W piątek mam obowiązkową impreze rodzinną. Może inny termin? Ja się dostosuje.

 

Pozdrowienia B.

 

Benicio - No to może następny piątek lub sobota?

 

All - elewacja prawie skończona, swiatło już w domu działa, brama garażowa działa, woda i kanaliza podłaczone.

 

SZUKAM FACHOWCÓW OD INSTALACJI WOD-KAN-OGRZEWANIE !!!

Może ktoś jeszcze ma namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - poniewaz do dzis nie bralem pod uwage ogrzewania podlogowego- jakiego rzedu sa koszty z taka instalacja zwiazane. Ile trzeba zaplacic za materialy i wykonanie (orientacyjnie) m2. Moze jakies namiary na wykonawcow o dobrym wspolczynniku "jakość/cena".

Dzieki!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze (jeszcze nie wiem gdzie to jest) o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj pytanie na priva odnośnie moejgo ogrodzenia. Przez przypadek skasowałem wiadomość i nie pamiętam teraz dokładnie kto mnie pytał (chyba KINGA). By nie wyjść na chama odpowiadam na forum:

 

Całość ogrodzenia brałem z firmy SIATEX, Reda ul: Obwodowa 78, tel: 678 5163. Rozmawiać z właścicielką /bardzo negocjowalna kobieta/ a nie z jej mężem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po długiej nieobecności :)

u nas robota wre. właśnie postawiliśmy ogrodzenie (tanio i solidnie 8) ),kończymy ocieplać dom i kłaść dachówkę.

już widać jak dom będzie docelowo wyglądał 8) :D :D

 

chciałabym się dowiedzieć kiedy i gdzie dokładnie będzie spotkanie forumowiczów z okolic bojana ????????

też chcę się przyłączyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUSIA - spotkanie Grupy Trójmiasto jest zaplanowane na piątek 5 listopada, godz. 1800, bar Miszewko w Miszewku. Jadąc od strony Gdyni, po lewej stronie za stacja Rafinerii Gdańskiej (Lotos-u)

 

TRAGEDIA na budowie - ten cholerny deszcz spłukał mi z elewacji frontowej świeżo położony tynk. Nie zdążył związać i stało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze (jeszcze nie wiem gdzie to jest) o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

 

 

Kurcze.........a o mnie to już zapomnieliście???? Ja rozumiem że dawno się nie udzialałam......dobra bardzo dawno temu...ale jeszcze żyję i mam się dobrze, więc jeśli będziecie mieli ochotę to też bym przybyła na spotkanie. Co Wy na to????Pozdrawiam

Groszek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...