Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KODI, BEA - jak czytacie to się pokażcie na spotkaniu 5 listopada. W końcu od baru w Miszewku mieszkacie oboje na dwa rzuty beretem.

 

Niestety nie da się położyć części tynku tylko trzeba całą ścianę zrobić od nowa - jestem w plecy na jakieś 1200 zł. Ale bym sobie zaklął szpetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie delegacyjnej!

Jako inicjator spotkania w Miszewku też będę - ale pewnie na liście nie było sensu mnie umieszczać bo to oczywiste ;)

markus-gdynia w sobotę kończyłem elewację - spłynęła 1/6 słupa - też trzeba będzie od nowa - to tak na pocieszenie - na szczęście mam jeszcze trochę tynku.

Benicio powiedziałem trochę dobrego o Tobie -pewien wykonawca elewacji powinien Ci się nisko kłaniać za reklamę ;)

Kingaa świat jest mały - Ci twoi czyli byli moi od elewacji faktycznie mają plandeki tylko jak pisałem powyżej nie zostawiają po skończeniu roboty ... ale w czasie prac używają płacht jak najbardziej.

groszek 3 ja o Tobie pamiętam ... napisz co u Ciebie na budowie?

Gierga chyba się za późno pochwaliłem na privie ... ale tak to bywa sława mnie wyprzedza hihi - w sumie jestem z naszej grupy chyba najstarszy stażem razem z Kodim i jak widać o mnie też pojawił się artukuł - ciekawe kto następny ? Stażem chyba Benicio? Czy ewusia? Chyba zaraz sprawdzę kto następny w kolejce do sławy ... :wink:

 

All zakończyłem etap elewacji - ekipę mogę z czystym sumieniem polecić a domek zmienił się nie do poznania na plus oczywiście. Pozdrawiam wszystkich szczególnie tych którzy dołączyli ostatnio i tych którym rodzina się powiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Kingaa - zawiadomie Docenta. Miałem taki zamiar, czyli Twoje pytanie nic nie wymusiło 8) :D .

 

Zachar - czy ja dobrze rozumiem, że pan Klachowicz sie udzielał u Ciebie?

Porządny gość.

Co do stażu na forum, to za 4 dni będą 2 lata. Jak teraz oceniam przebieg mojej budowy, to "zapisałem się tu" o rok za późno ...

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wiecha wisi dumnie od soboty . Tylko świętowanie mi nie wyszło . Grypsko pokręciło mi całe plany , noc przed spędziłem w szpitalu- tak mnie pokręciło( jakaś odmiana grypy jelitowej). Ale jeszcze sobie to odbije, narazie dietka.

Cieśle w ostatniej chwili przrobili mi więźbę nad garażem, powstał nowy wielki pokój .

Pozdrówka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuję,że żyję i pozdrawiam wszystkich (także Groszka3) :)

Dziękuję za zaproszenie do Miszewa-wpadnę z przyjemnością.ponieważ jak ktoś zauważył mieszkam obok.

Podczytuję sobie od czasu do czasu o waszych zmaganiach,jestem pełna podziwu i szczęśliważe mam to za sobą :wink: Powodzenia.bea3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus ja zaklęłam dzisiaj szpetnie :oops: i to bardzo, właśnie dzisiaj zobaczyłam, że kominy mi przeciekają :evil: ja chyba zamorduję tych moich dekarzy. Nie rozumiem tylko dlaczego dopiero dzisiaj zaczęło cięknąć bo dach zrobiony od połowy sierpnia i trochę deszczy już "przeżył".Czy możliwe, że więźba tak pracuje :o (dach deskowany). Najgorsze jest, to, że fachowcy mięli zrobić drobne poprawki i się zmyli- oczywiście nie dostali całej kasy...umowę niby mam , ale podpisaną tylko przez nich(nie podpisałam sama, bo mięli zmienić kwotę za robociznę i zrobić te nieszczęsne poprawki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus ja zaklęłam dzisiaj szpetnie :oops: i to bardzo, właśnie dzisiaj zobaczyłam, że kominy mi przeciekają :evil: ja chyba zamorduję tych moich dekarzy. Nie rozumiem tylko dlaczego dopiero dzisiaj zaczęło cięknąć bo dach zrobiony od połowy sierpnia i trochę deszczy już "przeżył".Czy możliwe, że więźba tak pracuje :o (dach deskowany). Najgorsze jest, to, że fachowcy mięli zrobić drobne poprawki i się zmyli- oczywiście nie dostali całej kasy...umowę niby mam , ale podpisaną tylko przez nich(nie podpisałam sama, bo mięli zmienić kwotę za robociznę i zrobić te nieszczęsne poprawki)

 

JOOLA - drobny niuans. 95% wiatrów w naszym regionie, a co za tym idzie deszczy ma kierunek zachodni, niestety w weekend wiało ze wschodu. Po drugie, to niekoniecznie musi być dach. Ja sobie wymysliłem obmurowanie kominów Schiedla płytkami z piaskowca. Niestety piją one wodę jak smok i naciągało do kominów aż w domu było mokro. Dopiero zaimpregnowanie piaskowca zlikwidowało cały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurcze ja mam klinkier też na schiedlu bez żadnej impregnacji, u mnie nie całe kominy są mokre tylko widać zacieki, które wylazły przy okazji na tynkach, ale poddałeś mi myśl, że może to być też wina właśnie cegły, która namokła bo nie jest zaimpregnowana - jutro zrobię dochodzenie,dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW:

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

9. groszek 3

10. Gabi

11. Zachar

12. Kodi_Gdynia

13. bea3

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W sobotę przetrwałem ostatnie zalewanie (wieńca :-)) i w sumie fajnie, że mam darmowe podlewanie.

 

Markus - widziałem Twój tynk w sobotę (jak jeszcze był :evil: - przykre, ale nie każdemu deszcz pasuje ...) - kolorek sympatyczny. Jak opowidałeś wydawało mi się, że będzie ciemniejszy. Ale tak jest OK.

 

Miroslaw - więźba imponująca - gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...