Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!!!

Po paru dniach przerwy po zrobieniu więźby :evil: :evil: fachowcy kończą stawiać ścianki działowe na poddaszu . Teraz zostało deskowanie i papa.

Marcin ile m3 tego drewna?

Pozdrówka. :wink:

 

Od cholery! Ponad 20 m3.

 

To jest faktycznie od cholery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Budujący i mieszkańcy okolic lotniska:

Boeing 767, który od tygodnia po naszym niebie lata, szkoląc japońskich pilotów (mam nadzieję, ze nie kamikadze :wink: ) oraz mój domek coraz bliższy wiechy :D .

http://foto.onet.pl/upload/3/30/_353190_n.jpg

Pozdrawiam

 

Dzisiaj też latał.

Proponuję złożyć się na działko przeciwlotnicze :lol: i trochę pogonić łobuza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - środek nazywa sie SIKARD, SEGARD lub coś w tym stylu. Kupowałem w Almaresie, w Wejherowie. Z tym że oni należą do Grupy PSB to pewnie dla Ciebie będzie wygodniej sprawdzic w BAT.

 

PYTANIE DO WSZYSTKICH - kto ma dobre dojścia do hurtowni elektrycznej (czytaj rabat min. 15%, a jeszcze lepiej bez VAT-u) na osprzęt Legrand.

Ideałem byłaby znajomość z przedstawicielem handlowym LEGRAND. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - środek nazywa sie SIKARD, SEGARD lub coś w tym stylu. Kupowałem w Almaresie, w Wejherowie. Z tym że oni należą do Grupy PSB to pewnie dla Ciebie będzie wygodniej sprawdzic w BAT.

 

PYTANIE DO WSZYSTKICH - kto ma dobre dojścia do hurtowni elektrycznej (czytaj rabat min. 15%, a jeszcze lepiej bez VAT-u) na osprzęt Legrand.

Ideałem byłaby znajomość z przedstawicielem handlowym LEGRAND. :lol:

 

Jezeli jestes jeszcze zainteresowany to dam ci namiary na mojego znajomwego ze studiow, ktory pracuje w hurtowni el.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...