Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nadal borykam sie z ociepleniem domu - materialy sa, tylko chetnych do roboty nie ma !!!

 

KORES - u mnie kończą pojutrze. Będą potrzebni mi raz w przyszłym tygodniu, ale to raptem na 2-3 godz. Kontakt: Bogdan ZYŚK, tel: 586 211 117. Mówi, że kiepsko z terminami ale próbuj. Powołaj sie na Bojano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - środek nazywa sie SIKARD, SEGARD lub coś w tym stylu. Kupowałem w Almaresie, w Wejherowie. Z tym że oni należą do Grupy PSB to pewnie dla Ciebie będzie wygodniej sprawdzic w BAT.

 

PYTANIE DO WSZYSTKICH - kto ma dobre dojścia do hurtowni elektrycznej (czytaj rabat min. 15%, a jeszcze lepiej bez VAT-u) na osprzęt Legrand.

Ideałem byłaby znajomość z przedstawicielem handlowym LEGRAND. :lol:

 

 

Posiadam w ofercie (biuro) osprzęt elektryczny marki GIRA z dobrym rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO WSZYSTKICH - kto ma dobre dojścia do hurtowni elektrycznej (czytaj rabat min. 15%, a jeszcze lepiej bez VAT-u) na osprzęt Legrand.

Ideałem byłaby znajomość z przedstawicielem handlowym LEGRAND.

 

Witam wszystkich! Od długiego czasu śledzę Wasze potyczki z budownictwem.Sama mam zamiar wiosna przyszłego roku kupić grunt na budowe domku ( szkielet drewniany).

Jesli chodzi o LEGRANDA , mój facet zajmije się z zawodu i hobby sprawami elektryki ( inż.elektryk)- elektryka, p/wprzepieciowka, odgromówka otp.Zna przedstawicieli handlowych.Jesli chcesz to w mailu do Ciebie wysłałam namiary do nas.Zadzwon, napisz itp.

Mój facet może Ci również darmowo doradzić.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

9. groszek 3

10. Gabi

11. Zachar

12. Kodi_Gdynia

13. bea3

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

 

Hej tam

 

Dopisuje Docenta do listy na spotkanie :)

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś z Was miałby do polecenia dobrego kierownika budowy? takiego z krwi i kości, nie tylko co będzie robił wpisy ale i doradzi, dopilnuje itd itd, co i będzie umiał huknąć na budowie :), budowę zaczynam na wiosnę, w Rębiechowie, z góry dzięki

pozdrawiam 3-miasto (małe i duże) i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - powiedz, czy jesteś zadowolony z SIATEXu? Rozważam kupno bramy i furtki u nich... Jaki rabat dostałeś?

 

Praktycznie do SIATEX-u nie mam zastrzeżeń, raczej do ekipy która była przez nich polecana (nazwisko ZWARA skreślać od razu). Można negocjować 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rispetto a nie mogles wczesniej powiedzieć co ? odpaliłabym sprzęt bo u nas TV to mebel, ktory rózni się od innych tym że zbiera się na nim najwięcej kurzu.

Dowiedziałem się o tym zbyt późno i przegapiłem relację w teleexpresie :-? Ale dzięki temu zmobilizowałem się i odszukałem w kartonach antenę TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...