Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus Dzięki. Też rozpatrywałem różne wersje ogrzewania. Ostatnio skłaniam sie wlaśnie do pompy ciepła. Zrezygnowałem już nawet z komina.

 

Co do okien, to pomyliłem Cię z Adamskim, sorry.

Szukam okien PVC i ostatnio zrobiłem małe rozeznanie rynku, najtaniej wycenili moje okna w Vetrexie (profil Veka) a najdrożej (dwukrotnie drożej :o ) w Maswerku (profil Kommerling).

Okna planuję wstawiać na wiosnę, więc mam jeszcze czas na decyzję, niestety taniej nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

9. groszek 3

10. Gabi

11. Zachar

12. Kodi_Gdynia

13. bea3

14. Docent

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

3. martag

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontradmiral Wysłany : Sob Paź 30, 2004 12:53 am Temat postu :

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

U mnie zawisła dziś wiecha

Macie może jakieś namiary na projektantów wnętrz?

 

Witam!

Wiadomość dla Kontradmirała.Podaję Ci namiary na projektantke wnetrz.Dziewczyna jest solidna, ma wyobraźnię, nie narzuca jednak "na silę swojej koncepcji", nie bierze dużo: Izabela Kapuścińska tel kom 605745592.Mozesz powołać się na Renate Hau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus Dzięki. Też rozpatrywałem różne wersje ogrzewania. Ostatnio skłaniam sie wlaśnie do pompy ciepła. Zrezygnowałem już nawet z komina.

 

Co do okien, to pomyliłem Cię z Adamskim, sorry.

Szukam okien PVC i ostatnio zrobiłem małe rozeznanie rynku, najtaniej wycenili moje okna w Vetrexie (profil Veka) a najdrożej (dwukrotnie drożej :o ) w Maswerku (profil Kommerling).

Okna planuję wstawiać na wiosnę, więc mam jeszcze czas na decyzję, niestety taniej nie będzie :(

 

Nie patrz na problem jedynie w kontekście ceny. Ja się połakomiłem na 500 zł i zamiast wziąść w droższym ale sprawdzonym źródle poszedłem do tańszego. Tyle nerwów co mnie to kosztowało to tylko ja wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bractwo pomorskie

 

Kontradmiral: bralem okna z GFO. Wygladaja porzadnie, gorzej z wykonaniem łuków - w tym muszą się jeszcze podszkolić. Inna sprawa że gdyby moi murarze trzymali się planów też by te okna wyglądały lepiej. Pocieszam się że przy drugim domu będzie lepiej ;-)

 

W tym tygodniu mają się zacząć prace związane z doprowadzeniem wody na naszą działkę. Domek już ma zrobioną elewację, przewiozłem swoje manatki z Wejherowa do Tczewa i lada dzień zamieszkamy w nim na całego.

Wydzwaniam po okolicznych nadleśnictwach - wszędzie problem z drewnem na opał. Macie może jakieś namiary na drewno?

 

Może ktosik jest zainteresowany kilkoma workami kleju i tynku Rockwoola (Ecorock-L) - zostało nam parę i leży sobie w garażu.

 

Pozdrowionka

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MarcinU: podbitkę w trakcie wykonywania możesz zobaczyć u mnie w Rokitkach k. Tczewa. Właśnie zrobiona jest konstrukcja z kantówek i dzisiaj mają przyjechać panele pcv. Kupowałem z Belpolu - kolor brąz.

 

Poniżej moja Manuelka w nowej (białej) aranżacji ;-)

 

http://foto.onet.pl/upload/30/47/_359386_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MarcinU: podbitkę w trakcie wykonywania możesz zobaczyć u mnie w Rokitkach k. Tczewa. Właśnie zrobiona jest konstrukcja z kantówek i dzisiaj mają przyjechać panele pcv. Kupowałem z Belpolu - kolor brąz.

 

Poniżej moja Manuelka w nowej (białej) aranżacji ;-)

 

http://foto.onet.pl/upload/30/47/_359386_n.jpg

 

 

ale piękny domek ...brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

9. groszek 3

10. Gabi

11. Zachar

12. Kodi_Gdynia

13. bea3

14. Docent

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

 

Ja sie dopisuje, bedziemy z wlowikiem okolo 20.00, poczekajcie na nas, dobra ? jakby cos niech ktos do nas zasmsuje, ze nie mamy wpadac, 601 61 30 83 lub 0501142573

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MarcinU: podbitkę w trakcie wykonywania możesz zobaczyć u mnie w Rokitkach k. Tczewa. Właśnie zrobiona jest konstrukcja z kantówek i dzisiaj mają przyjechać panele pcv. Kupowałem z Belpolu - kolor brąz.

 

Poniżej moja Manuelka w nowej (białej) aranżacji ;-)

 

 

Chętnie spojrzę. Podaj jak do Ciebie trafić (może być na priva).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARCZMA POLSKA ODPADA - JEST JUZ FULL.

WYGLĄDA NA TO ŻE NIE ZAŁATWILIŚMY NAJWAŻNIEJSZEGO ELEMENTU IMPREZY CZYLI REZERWACJI.

 

DODZWONIŁEM SIE DO BARU W MISZEWKU tel: 684 9968, ALE NIE MAM PEWNOŚCI ŻE DO WŁAŚCIWEGO. WŁASCICIEL MA BYĆ DOPIERO ZA 2 GODZINY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...