Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj po zalogowaniu się na Forum otrzymałem prywatną widomość (jak prawie za każdym razem :wink: ) ale ta jest dość nietypowa. Wkleję jej całą treść poniżej:

Witaj

 

zauwazylem ze w najblizszy piątek macie spotkanie waszej grupy, i w związku z tym pisze do ciebie, bo jak widze to chyba ty zajmujesz sie organizacją. chodzi o to czy podczas spotkanie nie moglibyście zrobic jakiejś zbiorki pieniedzy na rzecz Nikoli ? nadal brakuje sporo pieniedzy. Zeby troche zmotywować ludzi może zrobicie tak na szybko licytacje, moge wam podarować dwa kubki muratora, ktore mozna wylicytowac. Jesli bedziecie tym zainteresowani to prosze wylicytujcie dwa kubki, a potem poprosze o adresy osób które wylicytują najwyzsze kwoty i tam te kubki zostaną wyslane.

W razie dalszych pytan jestem do dyspozycji

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi mężowski Tomek

 

Markus ty normalnie niezastapiony jesteś ja poprosze chmurke można wybierac kolory ?

 

Nooooooooo nie. Ty nie gadaj jak mój szef, bo tymi niezastąpionymi to całe aleje zasłużonych "brukują".

 

Ja pamiętam że dziewczyny w ubiegłym roku zrobiły identyfikatory we wszystkich kolorach i wzorach, ale ode mnie aż takiego twórczego poświęcenia nie wymagaj.

 

WRESZCIE NADESZŁA WIEKOPOMNA CHWILA I ODPALIŁEM DZISIAJ POMPĘ CIEPŁA. WBREW WSZELKIM PRZESTROGOM NIEDOWIARKÓW I WIAROŁOMCÓW TARCZA LICZNIKA ELEKTRYCZNEGO JESZCZE NIE DOSTAŁA DRUGIEJ PRĘDKOŚCI KOSMICZNEJ, A WRĘCZ PRZECIWNIE PORUSZA SIE NAD WYRAZ LENIWIE. PÓKI CO TEMPERATURE W PODŁOGÓWCE ZABLOKOWAŁEM NA 23 STOPNIE, ŻEBY POSADZKI NIE POFRUNĘŁY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE! Jak to jest z wiechą - kto robi wieniec - inwestor czy majstrzy? Nie mogę się z moim cieślą w tej kwestii dogadać.

MarcinU mi mój cieśla chciał wmówić, żo to gospodyni domu robi wiechę, ale nic z tego nie dałam się i sam zrobił piękną dużą ,a na dotatek dwa razy ją wieszał, bo jak przyjechałam na budowę to już wisiała, a ja nie zrobiłam zdjęcia jak ją wiesza więc właził dwa razy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to i ja się pochwalę MAM WYLEWKI NA PODDASZU :D jutro będą na parterze i będziemy już tylko czekać na okienka, a potem KONIEC :D budowania przynajmniej do końca roku uff.trzeba się będzie odstresować i nabrać sił na wykończeniówkę.

Markus mój połówek to Sławek, ale nie wiem czy przyjedzie bo ciężko pracuje no i właściwie, to już pisałam, że wypadają akurat jego imieniny, ale chyba przenosimy na sobotę więc przynajmniej mam nadzieję, że ja będę mogła się zjawić

Chłopaku i nie strasz z tymi wylewkami, że odlecą bo robi mi ten sam gościu co Tobie, a ja też mam sporo podłogówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus ty jeszcz masz czas pracować z takim tempem na budowie??

 

Dobre pytanie. Czasami, a właściwie zawsze, doba jest stanowczo za krótka, bo - pracować w pracy (na szczęście mam bardzo samodzielne stanowisko), pracować na budowie, dorabiać zleceniami po nocach, no i pełnić funkcje ojca i matki jednocześnie, bo koleżanka małżonka dorabia na emigracji. Ale takie teraz życie. "Chcesz pracować 8 godzin, to i żyjesz na 8 godzin". W najgorszym przypadku pożyje krótko ale treściwie. 8)

 

Tylko jak słyszę z ust reprezentantów narodu teksty o "sprawiedliwości społecznej" i "redystrybucji dochodu narodowego" to nie wiem, śmiać się czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja druga połowa to Asia. Co do licytacji czy też zbiórki - wezmę ze sobą jakiś grosik -chyba, że robimy na zasadzie przelewu bankowego?

Gierga no to postępy są .. w odwiedzinach. W sumie jednak może i dobrze, że nie dojechaliście bo w niedzielę byłem w Suwałkach.

Ados przepraszam za opóźnienie, ale już wysyłam :wink:

All do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSCY PLANUJĄCY PRZYJAZD NA SPOTKANIE - robie takie prymitywne identyfikatory z papieru samoprzylepnego. Podajcie imiona osób towarzyszących, bo "druga połowa ....." głupio brzmi

 

 

Groszek = Grażyna + Bartek

 

A czy ktoś jedzie może z Gdyni i by mnie zabrał bo szanowny małżonek będzie później i niestety piechotą nie dojdę :cry: ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka małżonka troszkę wczoraj chorowała, mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej. Niestety nie jestem w stanie zjawić się na spotkaniu o 18:00. O tej porze dopiero będę wyjeżdżał z Tczewa, więc mam nadzieję że jak przyjadę to kogoś jeszcze zastanę ;-)

W razie ewentualnych przenosin proszę dajcie znać pod numer 696408635.

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...