Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No fakt, cicho jak makiem zasial...

U mnie dzis i jutro ostatnie roboty - bede mial w koncu z boku siatke. Ech, jeszcze tylko przod i ogrodzone. Ale to juz w przyszlym roku. Troche se szacowalem ilosc klinkierow i wyszlo mi prawie 2500 sztuk - 20m + smietnik.

 

Nawet nie chce przeliczac na zlotowki....

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy znajde "tani"? :sad:

Z tego co mi sie zdaje, to raczej powinien pasowac do reszty, a to oznacza, ze jak znam zycie to bedzie pasowal ten za 3,70/szt....

 

Oczywiscie zartuje, ale mam nadzieje ze uda sie znalezc tanszy - tak ok. 1PLN a nie 3....

Inna sprawa, ze jak by mial nie pasowac to wole wziac wiekszy kredyt i dolozyc. W koncu przez nastepne kilkadziesiat lat bede na to codziennie patrzyc, a za kilka lat zapomne o tych 5 kola wiecej kredytu (no moze za 10 :smile:

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Zachar - chyba znowu przyjade, ale jak bedzie jasno :smile:

Zabiles mi klina tym Termatem. Jestem wlasnie na szkoleniu w Warszawie, za chwile wpadne do salonu Muratora pomeczyc pytaniami o keramzyt. Trafilem takze przez przypadek na strone Praefy - skladaja domki z gotowych zrobionych scian z keramzytu. Na razie przebijam sie przez porownania materialow i jestem coraz bardziej za zrobieniem scian z kermazytu. Zastanawiam sie tylko czy znajde ekipe ktora postawi porzadnie sciane jednowarstwowa.

Jaca-zgadzam sie z Toba, tez wolalbym wziac troche wiekszy kredyt i wracac z zadowoleniem do domu po pracy :wink:

Pozdrawiam

Adamski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadeszła zima!! Co prawda chyba na krótko bo rano było +2 więc wszystko się topi. Na budowie w sobotę przy padającym śniegu została wylana posadzka. Na szczęście nie było dużego mrozu w nocy bo inaczej cała robota psu na budę by się zdała. Plan na ten rok wykonany. Jak dalej będzie plusowa temp. to jeszczę pociągnę ścianki działowe na poddaszu i ocieplenie piwnicy styropianem.

Jak u Was? Przerwa? Napiszcie jaki stan macie i jaki chcecie mieć na Gwiazdkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja do gwiazdki to chce w końcu pozwolenie na budowę. Ładnie zapakuję i dam mężowi pod choinkę.

Snieg u nas jest chyba tymczasowy, chociaz w sobote to pieknie było... A dzisiaj - same korki, do Gdańska jechałam jakby co najmniej zima stulecia była - nic nie odśnieżone i wszyscy znowu zaskoczeni.

Pozdrawiam ze starówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamarzły, tylko maksymalne rozleniwienie nastąpiło. U siebie w domku zwaliłem wszystkie stemple i deskowania, zamiotłem, okna zabiłem folią i drzwi wejściowe deskami i zaczynam zimowanie, choć ciągnie mnie powoli, aby coś tam robić. Muszę jednak poczekać na lepsze temperatury, no i kasę.

Pozdrowienia z centrum Gdyni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachar - a co ty tam na tej Wałowej robisz? 10 min. to na piechotkę. Chyba jesteś najbliżej mnie. Bardzo mi miło.

Kodi -zawsze mozesz wziąć szuflę i troszkę sniegu uprzatnąć. No i pilnować, by zabezpieczenia w czasie mrozu nie pusciły :smile:

No a kase to teraz chyba wszyscy beda zbierać - ale przed świetami to trudna sprawa. Ja chyba zaczne po.

Gorące pozdrowienia w ten zimny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie rozmarzyłam - taka ciepła kiełbaska z musztarda z grila w środku zimy jest raczej nierealna. Ale jakby było wiecej sniegu to zawsze mozna jakis kulig z ogniskiem i baraninką urzadzić. Kurcze, az sie głodna zrobiłam i zamiast myslec o pracy to mi teraz jakies przyjemnosci w głowie. :smile: :smile:

a tak swoja droga to radziłabym nastawic sie psychicznie na dojazdy do pracy z nowego domu - zimowa porą. Ja mam przyjemnosc jeżdżenia autobusem no i dzisiaj byłby klops, gdyby nie pomoc sąsiada. Jeżdżę pks starogard - no i dzisiaj w związku ze slizgawicą żaden autobus nie przyjechał. Bardzo mnie to wkurzyło, bo zwykłe auta jechały. Takze zimą trzeba czesciej sie tłumaczyć ze spóznień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...