Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Halo!!! Gdzie się wszyscy podziali?!

Straszny zastój mamy na Forum.

To chyba efekt długiegoooooo weekendu.

 

Trochę się pochwalę. Mamy już kominek i alarm.

W tym tygodniu skończona będzie podbitka oraz podjazdy i chodniki przed domem.

Od wtorku zaczynamy z ogrzewaniem i wodą w budynku.

Zaczynam tez myśleć o ociepleniu poddasza i wylewkach.

 

Tu oczywiście prośba o namiary na fachowców od poddaszy (wełna, folia, płyta)

Najlepiej tanich i dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję ekipy do wymurowania ścian garażu wolnostojącego w Redzie (+ ewent. więźba). Technologia Silka M18 na klej. Stan - postawione i zaizolowane fundamenty. Czy możecie kogoś polecić? Najlepiej, jakby miał doświadczenia z Silką.

Jakbym miał czas to bym to zrobił :wink: ale niestety jutro kończę ocieplanie garażu i wracam na swoją budowę aby coś jeszcze zrobić przed nadchodzącymi opadami śniegu w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu oczywiście prośba o namiary na fachowców od poddaszy (wełna, folia, płyta)

Najlepiej tanich i dobrych.

 

Barti, moge Ci polecic moich fachowcow: Marcin Falgowski, 600138044. Moga Ci tez pomalowac calosc z agregatu. To polecam jeszcze bardziej. W sumie koszt niewielki, a wyglada pierwsza klasa. Sami tez dobiora kolory.

Benicio szkoda, ze minelismy sie w niedziele, ale podejrzalem, to co chcialem :) Odbylismy pierwszy spacer z coreczka po osiedlu. Chyba kupie jej jakis kajak na przszlosc :D

No i swieto. Nasz samochod spedzil pierwsza noc w garazu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku zaczynamy z ogrzewaniem i wodą w budynku.

Zaczynam tez myśleć o ociepleniu poddasza i wylewkach.

.

A możesz mi podac namiary na Twoją ekipę od ogrzewania? Właśnie rozglądam się kimś od ogrzewania podłogowego.

Pozdrawiam

Tomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do wymurowania ścian garażu wolnostojącego w Redzie (+ ewent. więźba). Technologia Silka M18 na klej. Stan - postawione i zaizolowane fundamenty. Czy możecie kogoś polecić? Najlepiej, jakby miał doświadczenia z Silką.

Jakbym miał czas to bym to zrobił :wink: ale niestety jutro kończę ocieplanie garażu i wracam na swoją budowę aby coś jeszcze zrobić przed nadchodzącymi opadami śniegu w piątek.

 

No właśnie ten czas... dlatego go próbuję kupić u innych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus wylewki chyba OK. w razie czego facet obiecał zeszlifować ew. nierówności

Gabi dobra wiadomość: jest chętny na pieska :D na priv podaję mój telefon-zadzwoń lub daj jakiś namiar na siebie

Gierga owszem zrobiłam zdjęcia całe..trzy, ale chyba nie najlepszej jakości(do tej pory robiłam zdjęcia lustrzanką) uczę się jak je wkleić, mogę je wysłać komuś na emaila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, nie chcą mi się wkleić zdjęcia, to macie na razie linka...

 

http://gizmo.pl/~skudi/z/index.php?gallery=./Spotkanie%20grupy%20Tr%F3jmiejskiej

 

Nie wiem, czemu Joola robiła tylko zdjęcia mi i mojemu mężowi :oops: No ale jest jeszcze druga połówka Wakmena i Markus :) Po południu dorzucę jeszcze zdjęcie na którym jest Joola - jedyne jakie pstryknął mój Michał :wink:

A ta głowa na trzecim zdjęciu to chyba Benicio?

 

P.S. Dorzuciłam obiecane zdjęcie: to Joola, a w tle druga połówka Gabi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...