Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Od wtorku zaczynamy z ogrzewaniem i wodą w budynku.

Zaczynam tez myśleć o ociepleniu poddasza i wylewkach.

.

A możesz mi podac namiary na Twoją ekipę od ogrzewania? Właśnie rozglądam się kimś od ogrzewania podłogowego.

Pozdrawiam

Tomi

 

 

Firma od ogrzewania miesci się w Lublewie i nazywa się A-Tom.

Rozmawiać tylko z panią Anią.

Tel. 691-70-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - super elewacja! Coś podobnego chcemy osiągnąć. Na razie mamy tylko dachówkę - antracyt :) reszta pewnie koło lata. No i oczywiście ogrodzenie takie, o jakie mi chodzi! Czy mógłbyś zdradzić miejsce zakupu i cenę za metr? Chciałabym wiedzieć jakiego rzędu są to $ ;) Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - super elewacja! Coś podobnego chcemy osiągnąć. Na razie mamy tylko dachówkę - antracyt :) reszta pewnie koło lata. No i oczywiście ogrodzenie takie, o jakie mi chodzi! Czy mógłbyś zdradzić miejsce zakupu i cenę za metr? Chciałabym wiedzieć jakiego rzędu są to $ ;) Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiamy

 

Markus - ja również mam prośbę o informację na temat ogrodzenia. napisz ile orientacyjnie kosztuje 1 mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma od ogrzewania miesci się w Lublewie i nazywa się A-Tom. Rozmawiać tylko z panią Anią. Tel. 691-70-11

Witam,

Barti - napisz krotka recenzje owej firmy

Pozdrowienia

 

Moja recenzja jak do tej pory może opierać się jedynie na sposobie wyceny oraz na obserwacji fachowców w pierwszym dniu ich pracy.

 

Oto podsumowanie:

1. ceny bardzo dobre, obsługa miła

2. fachowcy - w ciagu dzisiejszego dnia zrobili prawie całą instalację wodną i postawili 2 geberity. jako jedyni fachowcy po skończonym dniu pracy posprzątali po sobie. nawet nie wiecie jak się wzruszyłem.

 

Jak skończą napiszę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWIZDKI, BARTI - ogrodzenie mam z SIATEX-u w Redzie. Juz kilka razy podawałem namiary na forum. Niestety nie mam papierów :wink: i ceny podaję za moim kosztorysem budowlanym:

 

Furtka (wejściowa i śmietnika) - 1000 PLN każda

Brama przesuwna 4 mb - 2500 PLN

Przęsło - coś koło 120 PLN / mb

 

Długo szukałem i nigdzie nie znalazłem taniej. Po drugie szefowa jest negocjowalna.

 

PRZEPIS NA ELEWACJĘ - podkładowo - 2 cm tynk mineralny kręcony tradycyjnie na budowie. Potem IBO-GRUNT i na to tynk ozdobny. Zmycie sieżego tynku przez ulewę nie jest wliczone w cenę.

 

JOOLA - zdjęcia ze spotkania na mojego osobistego Emila poproszę.

 

Wczoraj stolarze dokończyli schody, czyli zabudowali schowek pod spocznikiem. Niemożebnie mi się to podoba.

 

Koleżanka małżonka zwizytowała plac robót. Finał wizyty taki, że oddajemy z powrotem kafle jakie kupiłem na schody wejściowe i taras jakieś dwa miesiące temu. Faktycznie były do d..y :D i im dłużej leżały tym bardziej mi sie nie podobały. Reszta O.K. Nawt osiągnęliśmy tzw. consensus co do drzwi wewnętrznych (dzisiaj zamówiłem) jak i paneli podłogowych na poddasze.

Dla zainteresowanych podaje, że ogrzewając niezamieszkany i otwarty na przestrzał dom przez 10 dni z rzędu (wliczając pracujące narzędzia i oświetlenie z żarówek 100W) zużyłem 140 kWh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWIZDKI, BARTI - ogrodzenie mam z SIATEX-u w Redzie. Juz kilka razy podawałem namiary na forum. Niestety nie mam papierów :wink: i ceny podaję za moim kosztorysem budowlanym:

 

Furtka (wejściowa i śmietnika) - 1000 PLN każda

Brama przesuwna 4 mb - 2500 PLN

Przęsło - coś koło 120 PLN / mb

 

Długo szukałem i nigdzie nie znalazłem taniej. Po drugie szefowa jest negocjowalna.

 

PRZEPIS NA ELEWACJĘ - podkładowo - 2 cm tynk mineralny kręcony tradycyjnie na budowie. Potem IBO-GRUNT i na to tynk ozdobny. Zmycie sieżego tynku przez ulewę nie jest wliczone w cenę.

 

JOOLA - zdjęcia ze spotkania na mojego osobistego Emila poproszę.

 

Wczoraj stolarze dokończyli schody, czyli zabudowali schowek pod spocznikiem. Niemożebnie mi się to podoba.

 

Koleżanka małżonka zwizytowała plac robót. Finał wizyty taki, że oddajemy z powrotem kafle jakie kupiłem na schody wejściowe i taras jakieś dwa miesiące temu. Faktycznie były do d..y :D i im dłużej leżały tym bardziej mi sie nie podobały. Reszta O.K. Nawt osiągnęliśmy tzw. consensus co do drzwi wewnętrznych (dzisiaj zamówiłem) jak i paneli podłogowych na poddasze.

Dla zainteresowanych podaje, że ogrzewając niezamieszkany i otwarty na przestrzał dom przez 10 dni z rzędu (wliczając pracujące narzędzia i oświetlenie z żarówek 100W) zużyłem 140 kWh.

 

.... a robocizna za ogrodzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały moje okna :D montaż w czwartek więc zamawiam ładną pogodę.

Markus czy kafle były może w czarnym kolorze :wink:

 

NIIIIEEEEEE, aż taki wariat to ja nie jestem. Wystarczy że cokół zrobiłem czarny. One po prostu totalnie nie pasowały kolorystycznie. Ani do drzwi wejściowych, ani do elewacji. Były kupowane przed otynkowaniem domu i wtedy jakoś mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można pożyczyć gotowe szalunki?

Muszę zrobić ogrodzenie, ponieważ działka jest pochyła, w niektórych miejscach wysokość podmurówki będzie 80cm więc może bardziej opłaci się wypożyczyć szalunek niż kupować deski z którymi potem nie będę miał co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można pożyczyć gotowe szalunki?

Muszę zrobić ogrodzenie, ponieważ działka jest pochyła, w niektórych miejscach wysokość podmurówki będzie 80cm więc może bardziej opłaci się wypożyczyć szalunek niż kupować deski z którymi potem nie będę miał co zrobić

Witam,

Wypozyczanie szalunkow: Piotr Dawidowski, Rumia, ul. Torowa 5/3, tel-fax (058) 671-51-56, kom 0501-067-252

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola jak dotarła przesyłka? w dobrym humorze ? łobuz wyspał sie do 12 tej a potem buszował po domu w nocy musiałm z nim zawrzeć układ że otrzorze mu drzwi do pokoju a on nie bedzie zaciągał wyjca i słowa dotrzymał :lol: Tak poza tym nazywalismy do Stich

Przesyłka cała i zdrowa -dotarła :D Wasz łobuz po prostu nas rozbroił, był przez cały dzień bardzo grzeczny. Co do tego jak go nazwaliście... no cóż my go przechszciliśmy na Lejek :wink: chociaż właściwsze by było Hydrant :D W każdym bądź razie dzięki za psiaka w imieniu znajomego.

ps. dlaczego wyjec :o on po prostu pięknie śpiewa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały moje okna :D montaż w czwartek więc zamawiam ładną pogodę.

Markus czy kafle były może w czarnym kolorze :wink:

 

NIIIIEEEEEE, aż taki wariat to ja nie jestem. Wystarczy że cokół zrobiłem czarny.

Eee no wiesz, tak tylko przypomniał mi się pomysł czarnych kafli w salonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...