Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... WAKEMAN - obiecałeś na spotkaniu namiary na wypożyczalnię zagęszczarki do piasku !!!

Oj sorrki. Głowa to nie śmietnik i wszystkeigo nie zapamięta.

1. W Miszewie. Jadąc od Chwaszczyna do Żukowa jakieś 200m po lewej stronie za skrzyżowaniem ze światłami w MIszewie.

2. Na Hutniczej w Gdyni między Makro a Radmorem.

3. W Gdańsku w firmie Dakar. Zjerzdzając z obwodnicy we Wrzeszczu przejechać Grunwaldzką, dalej przez wiadukt (200 m) i w lewo na tereny zakładów produkcyjnych i hurtowni (dalej Ciebie pokierują) i jeszcze raz w lewo.

 

Osobiście brałem z DAKARu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... WAKEMAN - obiecałeś na spotkaniu namiary na wypożyczalnię zagęszczarki do piasku !!!

Oj sorrki. Głowa to nie śmietnik i wszystkeigo nie zapamięta.

1. W Miszewie. Jadąc od Chwaszczyna do Żukowa jakieś 200m po lewej stronie za skrzyżowaniem ze światłami w MIszewie.

2. Na Hutniczej w Gdyni między Makro a Radmorem.

3. W Gdańsku w firmie Dakar. Zjerzdzając z obwodnicy we Wrzeszczu przejechać Grunwaldzką, dalej przez wiadukt (200 m) i w lewo na tereny zakładów produkcyjnych i hurtowni (dalej Ciebie pokierują) i jeszcze raz w lewo.

 

Osobiście brałem z DAKARu

 

WIELKIE DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen - jak wrażenia z Dakaru? Bo właśnie wyczytałam, że wypożyczają odkurzacze przemysłowe i to stosunkowo niedrogo, więc się do nich przymierzam... Nie miałeś z nimi żadnych problemów?

Brałem od nich zagęszczarkę przy zasypywaniu fundamentów i ... sprzęt nie jest najnowszy. Gdy przywieżli do mnie na działkę servisant miał problemy z odpaleniem ale w końcu odpalił. Gdy pojechał czekaliśmy na żwir, który lada chwila mieli przywieźć i gdy już chciałem odpalić to przez pół godziny nie mogłem (ja i operator koparki na zmianę) po kilku telefonach do kierownika i servisanta powiedziałem aby tą zagęszczarkę wzieli sobie do d... Kierownik poinformował abym następnego dnia ją przywiózł bez żadnych opłat. Ja nie dając za wygraną wyczyściłem filtr powietrza w niej i ... odpaliła. Było w nim pełno piachu. Jak kuż zaskoczyła to jej nie wyłączałem. Operator sypał piach a ja zagęszczałem. Nawet gdy zmienialiśmy pomieszczenia i była podnoszona koparką to cały cas chodziła bo bałem się, że padnie i już się nie podniesie.

Po tych niewielkich problemach następnego dnia odwiozłem ją do DAKARu i zapłaciłem tylko 50% umówionej ceny (a robotę wykonałem w całości ale ile się namęczyłem by ją obsłużyć).

W sumie to sprzęt mają dobry ale z przeglądami może się nie kwapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za oknem pada śnieg :)

 

No właśnie. Siedze w domu zamiast na budowie, bo na pierwszej górce do Koleczkowa rozkraczył sie traktor. Jak za nim stanąłem to już nie dałem rady podjechać pod górę (albo zimówki albo drzwi :lol: ). Wykonałem "w tył na lewo" i wróciłem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Informujemy, że w II licytacji na rzecz Nikoli zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, gdzie się wszyscy podziali?

Jak zima u Was? Mocno daje się we znaki?

 

Szukam wykonawców następujących elementów wyposażenia mojego domku:

1. balustrada na schodach

2. podłogi - parkiet i deska

 

Jeżeli macie jakieś rozsądne namiary to proszę o informację.

Jeśli chodzi o p.1, to polecam naszego wykonawcę. Niestety nie pamiętam nazwiska - 691697677. Robił u mnie całe schody i jestem bardzo zadowolony. Ma warsztat stolarski (gdzieś pod Dzierżążnem), więc wydaje mi się, że o p.2 też można z nim pogadać. U nas ma jeszcze robić progi.

Nie niecierpliw się, jeśli nie uda Ci się do niego za pierwszym razem dodzwonić. Facet złamał nogę i jest chwilowo trochę mało mobilny :-?

A co się tyczy zimy, to jak się teraz mówi: cool :D . Dobrze, że wcześniej znale dróżki przez las 8) , bo w piątek nie dojechałbym do domu. Dotarłem do Rębiechowa, a tu korek i nic nie chciało jechać. W żadną stronę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nas tu nie bylo, pewnie wielu z Was nawet nie wie o naszum istnieniu, mamu dzialke w Juszkowie k/Pruszcza i mamy zaczac na wiosne.

 

Z projektu gotowego wyszly nici, bo zawsze cos bylo nie tak. Jestemy na etapie projektu indywidualnego. W sumie znalezlismy taniego i miejmy nadzieje, ze solidnego fachowca. Za prjekt architektoniczny ma wziac 3000-3200, w sumie ze wszystkimi dodatkami mamy nadzieje sie zamknac w 4500

 

Mam do Was kilka pytan:

1. Technologia scian, architekt namawia nas na Ytong 40cm, bez docieplenia, ja w sumie nie wiem co o tym myslec, szukam taniej sensownej technologii (wiadomo ze im taniej tym gorzej, ale czy z technologiami tak jest???)

2. Wiekszosc z Was juz pewnie zakonczyla roboty murarskie na ten rok, poszukuje ekipy/firmy wykonawczej na wiosne 2005. Kto moglby mi kogos polecic.

 

Dziekuje

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do Was kilka pytan:

1. Technologia scian, architekt namawia nas na Ytong 40cm, bez docieplenia, ja w sumie nie wiem co o tym myslec, szukam taniej sensownej technologii (wiadomo ze im taniej tym gorzej, ale czy z technologiami tak jest???)

2. Wiekszosc z Was juz pewnie zakonczyla roboty murarskie na ten rok, poszukuje ekipy/firmy wykonawczej na wiosne 2005. Kto moglby mi kogos polecic.

 

Ad.1.

Nie mam zaufania do ścian jednowarstwowych. Oglądałem kilka domów których właściciele zdecydowali się na takie rozwiązanie, a póxniej jednak docieplali budynek. Zdecydowanie lepiej od razu pójść w rozwiązanie z dociepleniem, no i wówczas cieńszy bloczek - gazobeton, porotherm, silka czy też coś innego. Tu już kwestia ilości pieniędzy decyduje...

 

Ad.2.

Polecam ekipę p. Piotra Freitaga - robili u mnie elewację - wiem że stawiają całe domy pod klucz (ja dowiedziałem się o nich za późno) - tel. 0604455684.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...