Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KINGAA - w Gdyni na Morskiej jest sklep z wykładzinami NOVA. Ale generalnie na cuda nie licz. To co wymieniłaś w zasadzie zamyka krajowe mozliwości. Ale jak kupisz bilet na WizzAir z 3-miesięcznym wyprzedzeniem to polecam sklepy w Anglii 8). Wykładziny "pierwyj sort".

 

Ile płacisz za wypożyczenie odkurzacza, bo w LIDL-u reklamują odkurzacz za 149 PLN i się zastanawiam czy go nie kupić na jednorazowe rozchodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich!!! czy znacie jakieś sklepy z wykładzinami dywanowymi? Oprócz Komfortu, Topwertu i hipków...

 

 

Przepraszam, ze tutaj ale chciałam sie przywitac, a wywaliło moj post na ogólnym:-(gdzie Wy piszecie, ze zostaja one umieszczone na trojmiejskiej grupie?

 

GOSIA - witaj w Klubie. Bardzo dobrze się tym razem wstrzeliłaś ze swoim postem, ale na wszelki wypadek podaję: wejdź w KLUB BUDUJĄCYCH, a następnie Grupa Trójmiasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze tutaj ale chciałam sie przywitac, a wywaliło moj post na ogólnym:-(gdzie Wy piszecie, ze zostaja one umieszczone na trojmiejskiej grupie?

 

witaj gosia@ :D nie dajesz "nowy temat" tylko "odpowiedz". Jak chcesz odpowiedzieć komuś z cytatem jego wypowiedzi to w prawym rogu tejże wypowiedzi (którą chcesz zacytować) nasz dymek z osóbką z dymkiem :D . Po naciśnięciu tej ikonki otworzy Ci się pole odpowiedzi z zamieszczonym cytatem.

Mam nadzieję że coś zrozumiałaś z tej mojej paplaniny :wink:

 

napisz coś o sobie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA - witaj w Klubie. Bardzo dobrze się tym razem wstrzeliłaś ze swoim postem, ale na wszelki wypadek podaję: wejdź w KLUB BUDUJĄCYCH, a następnie Grupa Trójmiasto.

 

Cholerka tak zrobiłam:-(ale ja ogłupiała jestem od przegladania projektów:-(Cieszę się, ze jesteście:-)Bo ja jestem na etapie totalnego pzrerażenie swoją decyzją:-)bede miała ze 20 km dojazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj gosia@

napisz coś o sobie.........Oki:-)

 

Jestem z Sopotu, wczesniej ze Szczecina:-)Mam 2 koty:-)persicę i balijczyka, 2 szkodniki płci mieszanej, 1,5 Pola i Kacper 6 lat.Na 90% jesteśmy zdecydowani na działke w Koleczkowie jak dobrze pójdzie 2,500m,a jak zle to 1100:-)W działce sie zakochałam od 1 wejzrenia, chociaz, to trudna miłosć:-)ma spadek od strony drogi i cała jest pofałdowana. Niby szukam jeszcze, ale nic m i sie nie podoba;-(Gmina nie ma oczywiscie aktualnego wzizt i tu lipa;-(bo musze cos wydumac, by na wiosne sie zaczac budowac, wiem.....jestem optymistkąTo chyba tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosiu,

Jak w gminie nie ma ważnego planu zabudowy to faktycznie lipa. Czy w pobliżu Twoje upatrzonej działki sa juz jakieś domy? Bo jeśli tak to mozesz próbować dostać pozwolenie na budowę powołując sie na zezwolenia jakie otrzymali Twoi przyszli sąsiedzi. Jeśłi nie ma nic w pobliżu to może byc trudno. A i podłączenie mediów może być bardzo kosztowne. Ale głowa do góry. Nie poddawaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosiu,

Jak w gminie nie ma ważnego planu zabudowy to faktycznie lipa. Czy w pobliżu Twoje upatrzonej działki sa juz jakieś domy? Bo jeśli tak to mozesz próbować dostać pozwolenie na budowę powołując sie na zezwolenia jakie otrzymali Twoi przyszli sąsiedzi. Jeśłi nie ma nic w pobliżu to może byc trudno. A i podłączenie mediów może być bardzo kosztowne. Ale głowa do góry. Nie poddawaj sie.

 

Jest jeden dom nowowybudowany-)Media są podciagniete do działki tzn, woda i prad, bo gazu i kanalizy na razie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGAA - w Gdyni na Morskiej jest sklep z wykładzinami NOVA. Ale generalnie na cuda nie licz. To co wymieniłaś w zasadzie zamyka krajowe mozliwości. Ale jak kupisz bilet na WizzAir z 3-miesięcznym wyprzedzeniem to polecam sklepy w Anglii 8). Wykładziny "pierwyj sort".

 

Cholerka, znowu Gdynia :( Ja nie mam czasu!!! No, ale chyba będę musiała zobaczyć...

 

Ile płacisz za wypożyczenie odkurzacza, bo w LIDL-u reklamują odkurzacz za 149 PLN i się zastanawiam czy go nie kupić na jednorazowe rozchodowanie.

 

70zł za weekend - wypożyczenie w piątek, zwrot w poniedziałek do 10. A w tygodniu 40zł za 24 godziny.

 

gosia@ - witaj :)

 

wszyscy a szczególnie ci, co zaczynają! Mam do odstąpienia 2 beczki na wodę odziedziczone po Docencie i kibelek budowlany, tzn. taki normalny do domu, tylko stary, jak nikt nie chce to wyrzucę - u nas był tymczasowo przed zrobieniem łazienki, żeby się docelowy nie zniszczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budowniczych z 3miasta i okolic czas najwyzszy zaistniec na forum ne dalej jak miesiac temu sfinalizowalem kupno dzialki no i czeka mnie dluga droga do budowy upragnionego domu.Postaram sie w miare mozliwosci czesto goscic na forum.

pozdrawiam

 

Gratulacje :) zbieraj energię bo przed Tobą wiele doświadczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosia :)

 

Co do "pofałdowania" działki, to moja równiez przed kupnem była nie taka jak chciałam, szybko wyrównałam, chociaż nie pozbyłam się problemu skarpy :)

 

Kupując działkę pamiętaj , żebyś kupowała jak wszystko stopnieje (wszystko tzn. śnieg :), można nadziać się porządnie na bagno...w sumie zima to najgorszy czas na takie zakupy ....wiem to z autopsji. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosia :)

 

Co do "pofałdowania" działki, to moja równiez przed kupnem była nie taka jak chciałam, szybko wyrównałam, chociaż nie pozbyłam się problemu skarpy :)

 

Hej

Ja oglądałam "swoja" jeszcze jak pięknie świeciło słonce:-)bagna nie ma jest piasek, ale i tak zastanawiam sie nad badaniem geologicznym.A, skarpa jest problemem?Ja planuje dom postawić na południowym stoku:-)i nie che jej równać, w tym jej cały urok:-)Ma nawet mały sosnowy lasek na górce i maślaki:-)Ty w Bojanie budujesz?Tez tam szukałam działki, ale jakos nie bardzo.Nie boisz ise dojazdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA - w tej okolicy jest nas cała grupa, a 20 km dojazdu to nie koniec świata. Z Giergą nie zgodzę się, że zima to najgorszy okres do kupowania działki. Owszem dobrze żeby nie było śniegu, ale jeżeli o tej porze roku działka Ci się spodoba to będzie się podobać przez cały rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosia :)

 

Co do "pofałdowania" działki, to moja równiez przed kupnem była nie taka jak chciałam, szybko wyrównałam, chociaż nie pozbyłam się problemu skarpy :)

 

Hej

Ja oglądałam "swoja" jeszcze jak pięknie świeciło słonce:-)bagna nie ma jest piasek, ale i tak zastanawiam sie nad badaniem geologicznym.A, skarpa jest problemem?Ja planuje dom postawić na południowym stoku:-)i nie che jej równać, w tym jej cały urok:-)Ma nawet mały sosnowy lasek na górce i maślaki:-)Ty w Bojanie budujesz?Tez tam szukałam działki, ale jakos nie bardzo.Nie boisz ise dojazdów?

 

Skarpa jest problem kiedy trzeba sie za nią zabrać :) Tzn. umocnić , zagospodarować itp., potem gdy wszystko jest już zrobione to pewnie, że pięknie wygląda i można cieszyć oczy. Moja skarpa ma nieco ponad 2 m. i muszę się zastanowić jak ja umocnic, żeby potem nie mieć problemów np. z obsuwającą się ziemią.

 

Buduje w Bojanie, a dojazdów się nie boję, uważam, że Bojano ma bardzo dobrą lokalizację...a przez las to nawet z niecałe 5 km i można wylądować na Dąbrówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Giergą nie zgodzę się, że zima to najgorszy okres do kupowania działki. Owszem dobrze żeby nie było śniegu, ale jeżeli o tej porze roku działka Ci się spodoba to będzie się podobać przez cały rok.

 

Zdarzają się wyjątki :) Tak jak np. mój, gdybym skusiła się na pierwszą działkę, która bardzo mi się spodobała wizualnie.....to pewnie dzisiaj musiałabym wydać kupę kasy, żeby wiosną nie pływać w jeziorze na działce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA - w tej okolicy jest nas cała grupa, a 20 km dojazdu to nie koniec świata. Z Giergą nie zgodzę się, że zima to najgorszy okres do kupowania działki. Owszem dobrze żeby nie było śniegu, ale jeżeli o tej porze roku działka Ci się spodoba to będzie się podobać przez cały rok

 

Cieszę sie, ze jest Was tak duzo:-)bo ja w okolicy, to na razie mam 1 znajomych.Ja niby jeszcze szukam, do konca stycznia mam podpisac umowe.....ale i tak zawsze wypada na nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpa jest problem kiedy trzeba sie za nią zabrać :) Tzn. umocnić , zagospodarować itp., potem gdy wszystko jest już zrobione to pewnie, że pięknie wygląda i można cieszyć oczy. Moja skarpa ma nieco ponad 2 m. i muszę się zastanowić jak ja umocnic, żeby potem nie mieć problemów np. z obsuwającą się ziemią.

 

 

A, a jak planujesz ja umocnić?Masz na niej dom?czy jest obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się wyjątki :) Tak jak np. mój, gdybym skusiła się na pierwszą działkę, która bardzo mi się spodobała wizualnie.....to pewnie dzisiaj musiałabym wydać kupę kasy, żeby wiosną nie pływać w jeziorze na działce

 

To fakt.Ja takich bajorek na działkach sporo widziałam:-)Nawet sprytnie je nazywają "oczka wodne"tak napisali w ogłoszeniu, a na miejscu okazało sie, ze to potworne bajoro,brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...