Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ponawiam prośbę. Kto ma fotki niech śle do mnie na e-mail.

Moje fotki chyba znacie są na www.

 

Gabi prześlij i do mnie. Jak się Zachar nie odezwie to prześlę Ci dwie jego fotki.

 

Lola - co do dojazdów to jestem spokojny. Do centrum Gdyni mam jakieś 17km czyli ok. 35min autobusem miejskim - pośpiesznym. Póki co to dysponuję jeszcze samochodem. Spokojna głowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam po długiej przerwie - ale tylko przelotem.

U nas po przeprowadzce rodziców. Jeszcze się rozpakowują. Ale poddasze w miarę wykończone. A w naszej części w końcu pomalowane sypialnie - w tym również ta najważniejsza :smile:

Ponieważ nie mamy TPSy ja znikam z forum na dłuższy czas ale zostawiam Wam swoje okno na świat w postaci Sebastiana.

A więc życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych, Szczęśliwego Nowego Roku, romantycznych Walentynek i niech się mury pną do góry a problemy omijają Was szerokim łukiem.

Oczywiście mam nadzieję, że uda nam się jakoś spotkać w międzyczasie a więc do zobaczenia.

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie brak odzewu ale rozumiecie ... Barbórka była. Bo na Wałowej to ja za górnika robię (chociaż bardziej gazownika). Tak przy okazji to mam kilkoro znajomych w Starogardzie.

Co do fotek Kodi wysyłaj Gabi przysyłaj. Zresztą mam już nowe uaktualnione tylko, że nocne więc słabo widać. Mam nadzieję, że w ciągu 1-2 tygodni zrobię stronę www.

Posadzka w garażu niestety na mrozie zaczęła się kruszyć buuuuu mam nadzieję żę to tylko 1-2 cm od góry ...

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (szczególnie EWĘ i SEBĘ).

Dzisiaj przeczytalem całe forum trójmiejskie ufff....

i troche poznałem wszystkich.

Były trudne momenty ale pomoc innych forumowiczów ocaliła kilka istnień i dobrze, bo w sumie wszyscy sobie świetnie dają radę.

Teraz o sobie.

Mam rozpoczętą budowę pod Słupskiem. Na razie tylko stan "0".

W przyszłym roku planuję stan surowy otwarty. A później jak Bozia da (i kredyty bedą ludzkie = 1%).

Domek Maciejka 2 (MTM Styl) z użytkowym poddaszem (pow. użytk. domu 119,60 m2) i dobudowanym garażem powiekszonym o pomieszczenia gospodarcze (w samym domu ich nie ma)+ 70 m2. Ogółem 189,60 m2 pow. użytk.

Ściany : tani termos (suporeks 24 na klej + styropian od 15 do 18 cm zależy od kasy). Dach : dachowka cementowa Brass lub Euronit.

Ponieważ jestem zdecydowany na ogrzewanie powietrzne

i czekaja mnie samodzielnie wykonane kanały powietrzne, chciałbym sie uśmiechnąć do EWY i SEBY. Wiem , że teraz sie przeprowadzacie ale mam nadzieje, że do wiosny otrzymam od Was wiadomość jak sprawuje sie Wasze ogrzewanie.

(mozna na e-mail [email protected])

Na razie gratuluję spełnienia marzeń wybudowania domu i życzę miłego zagospodarowywania nowych przestrzeni.

Pozostałym forumowiczom życze gotówki, cierpliwości i nadziei.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: manifest dnia 2002-12-09 01:16 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Mikołaj się postarał! Gratulacje! A z bejbikiem wszystko ok? bo to trochę wcześnie się wybrał co?

 

Kodi coś dostałam od ciebie ale na onecie nie mogłam otworzyć. W wolnej chwili puszczam swoje (hiiii tzn domowe) fotki o ile przed świętami takowa istnieje :grin:

 

A u was już świątecznie, pierogi ulepione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo i Sebastianie - serdeczne gratulacje!!! Cieszę sie razem z Wami!!!

Długo się nie odzywałam... co nie znaczy, że nie czytałam o Waszych postępach przy budowie :smile:)) U nas wszystko prawie zgodnie z planem... tzn mieszkamy już w naszym domku od 1 wrzesnia (pierwsza noc po ślubie), ale z wykończeniem czekamy na lepsze czasy... chodzimy po betoniku - oprócz sypialń, gdzie położyliśmy wykładzinkę, nie mamy jeszcze kuchni (stołujemy się u dziadków, co ma też i dobre strony)... ale i tak jesteśmy szczęśliwi, bo to przeciez nasze gniazdko :smile:))

Pozdrowienia dla wszystkich

asiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia.

Mój syn trochę wcześnie się urodził:smile: w czym mu pomogliśmy jadąc na wycieczkę do Elbląga. Na drugi dzień spakowaliśmy się i łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego:smile: wróciliśmy do Gdyni na poród.

Najważniejsze, że oboje są zdrowi.

Narodziny spowodowały, że dostałem niezłego kopa przy robotach w domu:smile:. Wywierciłem wszystkie dziury jakie mi przyszły do głowy :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj piątek

http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/dance.gif

i trzymajcie się bo 13

http://www.hanys73.republika.pl/ikonki/brick1.gif

ja w każdym razie na wszelki wypadek nic szczególnego nie planuję

http://www.afternight.com/smiles/pint1.gif

 

Zachar w końcu jednak otworzyło się ..i co to było za napięcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - jako nieliczny mieszkasz już we własnej chałupie. Jak tam spalanie, ile idzie Ci tego oleju. Jak tam finansowo to wygląda. Będę miał kilka pytań natury wykończeniowej, ale to w innym czasie i miejscu.

Masz jakieś fotki - jak wygląda domek teraz. Mam auto w naprawie - co za kibel - wieć nie mam mowy o odwiedzinach, ponadto święta itd.

Pozdrawiam

 

Hej - znacie jakieś fajne i nowatorskie przepisy na Wigilię. Lubię gotować i chciałbym zaskoczyć rodzinkę czymś nowym.

Długie przepisy mogą być na maila.

 

Z góry dzięki :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...