Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Markus, Ty sie nie nabijaj :D .ja juz w obłed popadam :cry: i alkoholizm tez :lol: Biegam z dzikim obłedem w oczach za działka, ta "moja' jak Was poczytalam to dopiero mnie zaczeła martwic i dalej.....szukam:-)dzisiaj nawet po Rogulewie wydzwaniałam

 

GOSI@ - tyle działek w Bojanie, a Ty się uparłaś na wsi mieszkać. Przecież bijemy Koleczkowo w każdej dyscyplinie - więcej mieszkańców, piękna szkoła, że o kościele nie wspomnę. A ostatnio coraz częściej marzy nam się przenieść stolicę gminy z Szemudu do Bojana.

 

 

popieram ....zwłaszcza ostatnie zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus, Ty sie nie nabijaj :D .ja juz w obłed popadam :cry: i alkoholizm tez :lol: Biegam z dzikim obłedem w oczach za działka, ta "moja' jak Was poczytalam to dopiero mnie zaczeła martwic i dalej.....szukam:-)dzisiaj nawet po Rogulewie wydzwaniałam

 

GOSI@ - tyle działek w Bojanie, a Ty się uparłaś na wsi mieszkać. Przecież bijemy Koleczkowo w każdej dyscyplinie - więcej mieszkańców, piękna szkoła, że o kościele nie wspomnę. A ostatnio coraz częściej marzy nam się przenieść stolicę gminy z Szemudu do Bojana.

 

ale mają jedno czego u nas nie ma - pocztę. Przez to adres nasz pomimo, że w Bojanie na Koleczkowo musi byc wysłany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Dwie wiadomości pierwsza dobra druga zła.

 

 

Druga -Sąsiad wstawił okna za 9000 zł , prace ukończono późno wieczorem a rano już ich nie było , ktoś je w nocy podprowadził. :evil: :evil:

 

 

To pewnie ekipa montująca okna :(

 

Tak się nad tym zastanawiam - co robi się ze skradzionymi oknami? Czy kiedykolwiek dostaliscie propozycję zakupu okien o podejrzanie niskiej cenie? Przeciez nawet wymiary okien nie pasują. Nie rozumiem gdzie jest zbyt na skradzione okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - tyle działek w Bojanie, a Ty się uparłaś na wsi mieszkać. Przecież bijemy Koleczkowo w każdej dyscyplinie - więcej mieszkańców, piękna szkoła, że o kościele nie wspomnę. A ostatnio coraz częściej marzy nam się przenieść stolicę gminy z Szemudu do Bojana.

 

Ale ja wybredna jestem, a te najładniejsze w Bojanie juz Wy kupiliście :lol: Mam prosbe jakbyscie jednak mieli jakies napiary, to plizzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - tyle działek w Bojanie, a Ty się uparłaś na wsi mieszkać. Przecież bijemy Koleczkowo w każdej dyscyplinie - więcej mieszkańców, piękna szkoła, że o kościele nie wspomnę. A ostatnio coraz częściej marzy nam się przenieść stolicę gminy z Szemudu do Bojana.

 

Ale ja wybredna jestem, a te najładniejsze w Bojanie juz Wy kupiliście :lol: Mam prosbe jakbyscie jednak mieli jakies napiary, to plizzzzz

 

Namiary na działki można znaleźć jeżdżąc po okolicy i szukając tabliczek o treści "Działki sprzedam tel ...." :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - ten kurnik w Koleczkowie trudno pocztą nazwać. Jakbysmy się zrzucili po 10 pustaków z BK i 2 tafle styropianu to lepsza zbudujemy w Bojanie.

 

GOSI@ - a propos kurników. Toż w Koleczkowie właśnie same kurniki stoją. Przejedź się wieczorem i powąchaj jaki smród gdy właściciele padlinę palą. Między mną, Marcinem i Giergą jest jeszcze pełno działek. Trójkąt tzw. ulic: Chrobrego, majora Bojana, Pawła Hebla. W kierunku Czarnej Góry. Czy też zaraz koło Luśki - przedłużenie majora Bojana w kierunku Mirosława czyli Wiczlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - a propos kurników. Toż w Koleczkowie właśnie same kurniki stoją. Przejedź się wieczorem i powąchaj jaki smród gdy właściciele padlinę palą. Między mną, Marcinem i Giergą jest jeszcze pełno działek. Trójkąt tzw. ulic: Chrobrego, majora Bojana, Pawła Hebla. W kierunku Czarnej Góry. Czy też zaraz koło Luśki - przedłużenie majora Bojana w kierunku Mirosława czyli Wiczlina.

 

Zaraz jade do Bojana :) i Koleczkowa, poszukam.A, moze ktos jest u siebie :D, a te kurniki, to juz dawno puste stoją, tak przynajmniej mi sie wydawało.Dziekuje jednak za zwrócenie konstruktywnej uwagi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - zadzwoń w dwa miejsca

 

1) Pan Olejnik czyli mój przesympatyczny sąsiad, który dysponuje dużą wiedzą o naszej okolicy 501 571 390. Jest cały dzień w domu. Powołaj się na Mirka.

 

2) Grablowski, który "zmonopolizował" przyłącza wody i prace ziemne. Wydaje się że nie jest związany z tematem, ale ma dużą wiedze co się dzieje w Koleczkowie i Bojanie. Weź poprawkę że jest dość pazerny i to co mówi trzeba odfiltrować. Tel: 603 642 014. Ma w Bojanie sklep hydrauliczny, tuż za szkołą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus przecież i tak grupa trójmiejska jest opanowana przez Bojano 8) :wink: , nie zabieraj Wlowikowej sąsiadki :D

 

-Sąsiad wstawił okna za 9000 zł , prace ukończono późno wieczorem a rano już ich nie było , ktoś je w nocy podprowadził. :evil: :evil:

Rany złodziejstwo piep.... :evil: może jakimś wyjściem jest posiadanie okien nietypowych, bo na takie złodzieje nie będą mieli zbytu :-? (bo przecież, ktoś te okna skradzione odkupuje od nich..)No to mnie niedługo też czeka nerwówa, bo okna mam mieć we wtorek...w końcu :D No ale PUK,PUK odpukuję w niemalowane, żeby nie zapeszyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Grablowski, który "zmonopolizował" przyłącza wody i prace ziemne. Wydaje się że nie jest związany z tematem, ale ma dużą wiedze co się dzieje w Koleczkowie i Bojanie. Weź poprawkę że jest dość pazerny i to co mówi trzeba odfiltrować. Tel: 603 642 014. Ma w Bojanie sklep hydrauliczny, tuż za szkołą.

 

Cudnie dziekuje:-)a, tego Grablowskiego bys polecał?U mnie własciwie po powrocie decyzja zapadła na Koleczkowo, ale i tak zobacze. W przyszłym tygodniu bede miała warunki wzizt :lol: i teraz w popłoch wpadam, ze to juz nie zarty:-)Dobrze, ze jestescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Grablowski, który "zmonopolizował" przyłącza wody i prace ziemne. Wydaje się że nie jest związany z tematem, ale ma dużą wiedze co się dzieje w Koleczkowie i Bojanie. Weź poprawkę że jest dość pazerny i to co mówi trzeba odfiltrować. Tel: 603 642 014. Ma w Bojanie sklep hydrauliczny, tuż za szkołą.

 

Cudnie dziekuje:-)a, tego Grablowskiego bys polecał?U mnie własciwie po powrocie decyzja zapadła na Koleczkowo, ale i tak zobacze. W przyszłym tygodniu bede miała warunki wzizt :lol: i teraz w popłoch wpadam, ze to juz nie zarty:-)Dobrze, ze jestescie :D

 

Grablowski, pomimo że nieco drogi, jest rzetelny i godny polecenia. Ciężko negocjowalny bo przy zbyt niskiej cenie "bardziej mu się opłaca jak maszyna stoi na podwórku" :o . Taki już jest, ale robi dobrze. Ja nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Grablowski, pomimo że nieco drogi, jest rzetelny i godny polecenia. Ciężko negocjowalny bo przy zbyt niskiej cenie "bardziej mu się opłaca jak maszyna stoi na podwórku" :o . Taki już jest, ale robi dobrze. Ja nie mam zastrzeżeń.

 

Super, juz go sobie zapisałam, a ekip,e masz?Przepraszam, za pytania ktore juz były 1000 razy wałkowane, niestety w "szukaj" nic mi ciekawego nie wyskakuje:-(czytam Wasze watki od poczatku, jednak jest tego ze 108:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - nikt nie obiecywał, że będzie lekko. Te 108 stron to tylko część towarzysko-muzyczna naszej grupy, ale przy konkretnych problemach liczebność grupy bywa za mała i wtedy należy zaliczyc obowiązkową wizytę w "Wymianie Doświadczeń", że o sporadycznych wizytach u "Psychologa dyżurnego" nie wspomnę.

 

Jeżeli chodzi o ekipę to podaje namiary na moich: szeryfem jest Jankowski Marek, tel: 605 400 172.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - nikt nie obiecywał, że będzie lekko. Te 108 stron to tylko część towarzysko-muzyczna naszej grupy, ale przy konkretnych problemach liczebność grupy bywa za mała i wtedy należy zaliczyc obowiązkową wizytę w "Wymianie Doświadczeń", że o sporadycznych wizytach u "Psychologa dyżurnego" nie wspomnę.

 

 

Dziekuje:-)A, mam takie sobie pytanko, skoro wszyscy nowi wałkuja temat ekip, to czy nie warto by było gdzies zamiescic polecane ekipy?Mam na mysli te z 3 miasta, bo jednak wyłowic je w gaszczu innych trudno:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Markus

 

czy ta ekipa ktora wymieniles

Jeżeli chodzi o ekipę to podaje namiary na moich: szeryfem jest Jankowski Marek, tel: 605 400 172.
jest solidna i przystepna cenowo.

Zaczynam poszukiwac ekip na wykonanie poszczegolnych etapow mimo ze nie doszedlem jeszcze z architektem do mety.

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gadu-gadu.pl/img/emots/1/brawa.gifhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/1/brawa.gifhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/1/brawa.gifhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/1/brawa.gifhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/1/brawa.gif

 

Musze zobaczyć na żywca. Koniecznie. Może wtedy znajde, co można skrytykować :wink: .

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...