Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

 

Schody wejściowe - zrobione

Chodniki i podjazdy - zrobione

Instalacje wewnętrzne - zrobione

Wylewki wewnętrzne - zrobione

 

Tak wygląda WEJŚCIE do naszego pałacu.

 

Proszę o recenzje.

Tak patrzę na to Twoje wejście i zastanawiam się, czy nie warto było zainwestować w kostkę kosztem innych rzeczy :wink:

Wg mnie - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Schody wejściowe - zrobione

Chodniki i podjazdy - zrobione

Instalacje wewnętrzne - zrobione

Wylewki wewnętrzne - zrobione

 

Tak wygląda WEJŚCIE do naszego pałacu.

 

Proszę o recenzje.

 

BARTI - no co Ty? Jaja sobie robisz, chcesz się wprowadzić przede mną 8) A tak na poważnie - wygląda miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wierzę, ale już lada moment :-)

Czytajcie i cieszcie się ze mną - wreszcie szanowna firma - główny wykonawca podłączenia wody do domów przy naszej "ulicy" doprowadziła mi rurę z wodą do kotłowni :-) Jeszcze muszą doprowadzić rury do kilku domów, przebić się pod drogą, zrobić próby i BĘDZIEMY MIESZKAĆ :-)

W domu już praktycznie wszystko przygotowane do zamieszkania, jeszcze tylko mebelki do sypialni i salonu, ale to kwestia wyjazdu do sklepu i wybrania...

Pozdrowionka

Adamski

 

PS. Tylko w Polsce można postawić dom, a dopiero później podłączać na działkę wodę. 1,5 roku wożenia wody w beczkowozie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wierzę, ale już lada moment :-)

Czytajcie i cieszcie się ze mną - wreszcie szanowna firma - główny wykonawca podłączenia wody do domów przy naszej "ulicy" doprowadziła mi rurę z wodą do kotłowni :-) Jeszcze muszą doprowadzić rury do kilku domów, przebić się pod drogą, zrobić próby i BĘDZIEMY MIESZKAĆ :-)

W domu już praktycznie wszystko przygotowane do zamieszkania, jeszcze tylko mebelki do sypialni i salonu, ale to kwestia wyjazdu do sklepu i wybrania...

Pozdrowionka

Adamski

 

PS. Tylko w Polsce można postawić dom, a dopiero później podłączać na działkę wodę. 1,5 roku wożenia wody w beczkowozie :-(

Znam takich, którzy wprowadzili się nie mając prądu :roll: Całą budowę jechali na generatorze i po zamieszkaniu było tak samo :o Chodzi o Kąpino, jakby ktoś się pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wierzę, ale już lada moment :-)

Czytajcie i cieszcie się ze mną - wreszcie szanowna firma - główny wykonawca podłączenia wody do domów przy naszej "ulicy" doprowadziła mi rurę z wodą do kotłowni :-) Jeszcze muszą doprowadzić rury do kilku domów, przebić się pod drogą, zrobić próby i BĘDZIEMY MIESZKAĆ :-)

W domu już praktycznie wszystko przygotowane do zamieszkania, jeszcze tylko mebelki do sypialni i salonu, ale to kwestia wyjazdu do sklepu i wybrania...

Pozdrowionka

Adamski

 

PS. Tylko w Polsce można postawić dom, a dopiero później podłączać na działkę wodę. 1,5 roku wożenia wody w beczkowozie :-(

Adamski - Kiedy zdjęcia? Może z Anią wybrałbym się do Ciebie obejrzeć wasze postępy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowych:

 

Zdecydowanie godna polecenia jest moja ekipa: do murarki Jan Sikora - 603 363 699, więźba dachowa - Andrzej Kobiela 607 712 935. Dekarz na razie nie skończył, więc jeszcze nie podam. efekty pracy można obejrzeć w Bojanie na Ziołowej.

 

POTWIERDZAM. AŻ MU ZAZDROSZCZĘ ŻE MA TAK NA ŻYLETĘ DOM ZBUDOWANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - szukam gotowego szamba betonowego. pojemność 10-12 m3. Więm że gdzieś na Hutniczej w Gdyniu sprzedają. Macie może namiary ?

 

Nie mogę znaleźć telefonu, ale to jakieś 200-300 metrów za Makro po tej samej stronie ulicy. Przy ogrodzeniu stoi garaż betonowy (też to sprzedają). Z tego co pamietam byli bardzo otwarci na negocjacje i z alergią do faktur :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - szukam gotowego szamba betonowego. pojemność 10-12 m3. Więm że gdzieś na Hutniczej w Gdyniu sprzedają. Macie może namiary ?

 

Nie mogę znaleźć telefonu, ale to jakieś 200-300 metrów za Makro po tej samej stronie ulicy. Przy ogrodzeniu stoi garaż betonowy (też to sprzedają). Z tego co pamietam byli bardzo otwarci na negocjacje i z alergią do faktur :lol:

 

Markus - Gyby jednak udało Ci się znaleźć ten numer ... A może mają jakąś srronę w internecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA i PIOTR - z ekipy Jankowskiego byłem zadowolony. Czy przystępna cenowo - to już rzecz względna. Myślę że mieszczą się w średnim przedziale.

A co to znaczy w srednim przedziale?

Mi ekipa za 350m2 stanu surowego otwartego zawolala 60kpln. Inna chciala by 38kpln + 5kpln za krycie dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAFALG - staram się, ale nigdzie nie mogę znaleźć namiarów na nich. W nazwie mieli chyba coś z "xxx - ŻURAW"

 

MAREK - budowa (159 m2 użytkowej / 180 po podłogach) do stanu surowego otwartego (od ławy fundamentowej po dach i orynnowanie) kosztowała mnie 25 tys. Po czasie wiem, że można znaleźć godne ekipy jeszcze o jakieś 2-3 tys taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAFALG - staram się, ale nigdzie nie mogę znaleźć namiarów na nich. W nazwie mieli chyba coś z "xxx - ŻURAW"

 

MAREK - budowa (159 m2 użytkowej / 180 po podłogach) do stanu surowego otwartego (od ławy fundamentowej po dach i orynnowanie) kosztowała mnie 25 tys. Po czasie wiem, że można znaleźć godne ekipy jeszcze o jakieś 2-3 tys taniej.

Czyli 60kpln za moja powierzchnie (dodam, ze ekipa super godna zaufania i super solidna) to nie jest cena za wielka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...