Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

 

Schody wejściowe - zrobione

Chodniki i podjazdy - zrobione

Instalacje wewnętrzne - zrobione

Wylewki wewnętrzne - zrobione

 

Tak wygląda WEJŚCIE do naszego pałacu.

 

Proszę o recenzje.

No piknie panoczku, piknie :D Ja chyba muszę zrobić rundkę po Baninie, bo cosik ten domeczek mi się znajomy wydaje(Barti, jeśli tynki robił Ci Lademan, to chyba byłam w Twoim domku w środku 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie godna polecenia jest moja ekipa: do murarki Jan Sikora - 603 363 699, więźba dachowa - Andrzej Kobiela 607 712 935. Dekarz na razie nie skończył, więc jeszcze nie podam. efekty pracy można obejrzeć w Bojanie na Ziołowej.

 

W Bojanie na ul. Ziolowej to tylko wiezba?

Daj namiary gdzie mozna zobaczyc dzielo Jana Sikory. A moze jeszcze gdzies buduje to bym tez zobaczyl plac budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Schody wejściowe - zrobione

Chodniki i podjazdy - zrobione

Instalacje wewnętrzne - zrobione

Wylewki wewnętrzne - zrobione

 

Tak wygląda WEJŚCIE do naszego pałacu.

 

Proszę o recenzje.

 

BARTI - no co Ty? Jaja sobie robisz, chcesz się wprowadzić przede mną 8) A tak na poważnie - wygląda miodzio.

 

ALL - dziękuję za miłe słowa, kształt schodów wymyśliliśmy sami z żonka więc tym bardziej nas to cieszy.

 

MARKUS - kiedy przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piknie panoczku, piknie :D Ja chyba muszę zrobić rundkę po Baninie, bo cosik ten domeczek mi się znajomy wydaje(Barti, jeśli tynki robił Ci Lademan, to chyba byłam w Twoim domku w środku 8) )

 

JOOLA - Tynki robił Lademan. (tu muszę pochwalić się że namiar był od Markusa a wykonanie było "na medal".)

Dlaczego wykonanie było "na medal" zrozumiecie czytając od tyłu nazwisko LADEM AN.

 

Jak szczekały psy to był mój domek.

Jak Ci się podobało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinU - dekarza i tak Ci nie "podprowadze", bo jeszcze nie mam pozwolenia na budowe, powiem wiecej jeszcze projekt jest w "praniu". :-? Ale jezeli sie obawasz o ukrytego czytelnika to prosze podeslij mi ten namiar na priva

 

Jak tylko bed mial juz zadowalajaca mnie wersje projektu to nie omieszkam umiescic jej tutaj i zapytac o wasza opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasi@[/b] - kiedy zamirzasz ruszyc z budowa, bo wyglada na to ze jestesmy na tym samym etapie i pytamy o podobne namiary

 

Na wiosne:-)ale ja w pooolu jeszcze.Dzisiaj byłam po mape do celów projektowych u geodety, z architektem jestem dopiero :( na poniedziałek umówiona i zabieramy sie za tworzenie wspolnego dzieła.Niestety żaden gotowy mi nie pasował, a na kompromisy juz na tym etapie nie chce isc.Na razie mam chaos w gowie i galopujące mysli, a i snia mi sie budowy :lol:, czy to juz choroba???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti psy nie szczekały (nie było żadnego psiaka):o :wink: Tak" Na medal "spisał się OK i u Ciebie i u mnie :D Tak dla pewności, to spytam jeszcze czy tynki robiłeś przed oknami?, bo jeśli tak to na pewno Twój domek zwiedzałam 8)(swoją droga, bardzo fajny )

 

Tak, nie było okien.

Okna wstawilismy 3 tygodnie po tynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTWIERDZAM. AŻ MU ZAZDROSZCZĘ ŻE MA TAK NA ŻYLETĘ DOM ZBUDOWANY.

 

Nie ryczcie ze śmiechu, ale ja mam pare laickich pytań

1) czy murarka, to sciany postawione??? :-?

2) czy roboty ziemne i wodne robi ta sama firma co buduje dom???

3) ile płaciliscie za mape do celów projektowych?

 

 

GOSI@ - jak przyjdzie czas to podam Ci i alarmiarza. Z forum tak szybko nie zniknę bo juz w nałóg wpadłem. Nie wiem jeszcze jak będzie z dostepem do Internetu w Bojanie, ale zawsze pozostaje praca.

 

Odpowiadając ba Twoje pytania:

1) troche dziwnie zadane, ale generalnie murarka to to wszystko co jest związane ze stanem surowym otwartym (bo wstawianie okien to juz stolarka okienna mimo że okna z PCV), pomijając więźbę i dach. Czyli "niech się mury pną do góry"

2) na moim przykładzie - koparka wykonała wykop na całej powierzchni zabudowy do górnego poziomu ław fundamentowych, natomiast wykop pod same ławy szuflowała już ekipa budowlana.

3) średnia wynosi 500 zł +/- 100 w zależności od humoru geodety i szczęścia. Ja płaciłem 500.

 

BARTI - zabukowałem juz sobie urlop na Wielkanoc 2005 i to jest mój (na 99,9%) termin przeprowadzki. W tej chwili dużo rzeczy dłubię sam. Od oczywistych jak szpachlowanie i malowanie, po kafelkowanie łazienki na poddaszu (niestety w swoim życiu trafiłem tylko na jednego artystę glazury i terakoty, a reszta to sami rzemieślnicy) kończąc na opasce oraz chodniku i podjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - zabukowałem juz sobie urlop na Wielkanoc 2005 i to jest mój (na 99,9%) termin przeprowadzki. W tej chwili dużo rzeczy dłubię sam. Od oczywistych jak szpachlowanie i malowanie, po kafelkowanie łazienki na poddaszu (niestety w swoim życiu trafiłem tylko na jednego artystę glazury i terakoty, a reszta to sami rzemieślnicy) kończąc na opasce oraz chodniku i podjeździe.

 

MARKUS - wychodzi na to, że wprowadzamy się w tym samym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukający ekip - swego czasu zbierałem z forum zestawienie ekip budowlanych (chyba w sumie ok 10). Jezeli ktoś zainteresowany, to moge podesłać. PS.

Wybierajcie sprawdzone ekipy i SPRAWDZAJCIE konicznie referencje oraz jak długo budują w tym samym zespołem. Dużo ekip jest na zasadzie zbieranimy i moga być później kłopoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - zabukowałem juz sobie urlop na Wielkanoc 2005 i to jest mój (na 99,9%) termin przeprowadzki. W tej chwili dużo rzeczy dłubię sam. Od oczywistych jak szpachlowanie i malowanie, po kafelkowanie łazienki na poddaszu (niestety w swoim życiu trafiłem tylko na jednego artystę glazury i terakoty, a reszta to sami rzemieślnicy) kończąc na opasce oraz chodniku i podjeździe.

 

MARKUS - wychodzi na to, że wprowadzamy się w tym samym terminie.

 

No to parapetówę możemy zrobić na Obwodnicy - wszystkim będzie "po drodze" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...