Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MarcinU - dekarza i tak Ci nie "podprowadze", bo jeszcze nie mam pozwolenia na budowe, powiem wiecej jeszcze projekt jest w "praniu". :-? Ale jezeli sie obawasz o ukrytego czytelnika to prosze podeslij mi ten namiar na priva

 

Jak tylko bed mial juz zadowalajaca mnie wersje projektu to nie omieszkam umiescic jej tutaj i zapytac o wasza opinie

 

Nie chodzi o podprowadzanie tylko dopóki nie skończą ciężko podać referencje - diabeł tkwi w szczegółach.

 

Co do cen to murarz w sumie wziął jakieś 13500 zł (dom parterowy, ale wysokie na 1,8m fundamenty), a cieśla (dach + strop drewniany) 3800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MarcinU - dekarza i tak Ci nie "podprowadze", bo jeszcze nie mam pozwolenia na budowe, powiem wiecej jeszcze projekt jest w "praniu". :-? Ale jezeli sie obawasz o ukrytego czytelnika to prosze podeslij mi ten namiar na priva

 

Jak tylko bed mial juz zadowalajaca mnie wersje projektu to nie omieszkam umiescic jej tutaj i zapytac o wasza opinie

 

Nie chodzi o podprowadzanie tylko dopóki nie skończą ciężko podać referencje - diabeł tkwi w szczegółach.

 

Co do cen to murarz w sumie wziął jakieś 13500 zł (dom parterowy, ale wysokie na 1,8m fundamenty), a cieśla (dach + strop drewniany) 3800.

 

No własnie, a jak sie na koniec napije i krzywy dach mu zbuduje :D Ja mam dzisiaj idiotyczny humor, to chyba z nerwów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waluś - tynkarze, o których pisali Joola i Barti robili też u mnie i u Markusa. Szef ekipy: Zdzisław Lademann tel. 604 424 811

 

Chociaż muszę przyznać teraz, że wcale nie są te tynki takie rewelacyjne jak się wydawało... Widać dopiero przy malowaniu :-? Ale nie wiem, może inaczej się nie da? Na szczęście pedantką nie jestem, więc mi to nie przeszkadza :)

Za to mają piątkę z plusem za zabezpieczenie okien - rzeczywiście ani śladu tynku na oknach i pięknie wykończone narożniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko:

 

Czy ktoś z Was ma okna z firmy BROKAT z Kołobrzegu, mam na myśli 5-cio komorowy profil VEKA, czy można im zaufać ?

 

Gdzie kupowaliście Wasze okna ?

 

Dzięki :wink:

 

BROKAT - polecam. Omijaj szerokim łukiem WINDOWS 2000, chociaż w ostatnim tygodniu dowiedziałem się, że dwoje pracowników ktorzy mnie obsługiwali, a precyzyjniej ujmując olewali właśnie wywalili na zbity p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam do Cibie prosbe jestesmyna etapie zastanawiania sie nad ogrzewaniem i wiem, ze masz pompe ciepła.Mógłbys podac mi koszt imprezy itd.Z góry dziekuje.Nie wychodzi mi szukanie w tej wyszukiwa :evil: rce

 

GOSI@ - poszło na priva.

 

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem alarmu (na dodatek działającego :lol: ) w moim domu. Facet okazał się negocjowalny. Fakt, że długo mu zajął proces myślowy, ale w końcu dotarły do niego moje tezy i zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie !

 

Mam prośbę, czy możecie polecić dobrą sprawdzoną firmę do tynków i posadzek.

 

Barti i joola czy możecie podać namiary na Pana/firmę LADEMAN.

 

Dzięki :wink:

Tynki gipsowe: Zdzisław Lademann 604-424-811 lub 664-80-40 jestem z nich naprawdę zadowolona, ściany równiutkie, narożniki i kąty proste ale i tak ekipa od wykończeń będzie je lekko "przeszlifowywać", bo niestety hydraulicy porobili parę dziurek :-? (a ja niestety pedantka jestem :oops: )

Posadzki z miksokreta: Mirosław Toporek 605-103-371 poziom zadowolenia w skali 1-10...11 :D :wink: naprawdę polecam, chociaż facet w obyciu taki ...jak ma na nazwisko :wink:

A teraz się chwalę : DZISIAJ W KOŃCU WSTAWILI MI OKNA :D Są super, śliczne,szczerze polecam tylko, że trzeba uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o terminy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Markus - wracając do tematu dostępu do internetu w Bojanie , od kilku miesięcy jest już dostępna Neostrada na numerach telefonicznych TPSA.

Pozdrówka :wink:

 

I pomimo że nie lubię "tepsy" to muszę przyznać, że okablowanie w Bojanie jest bardzo rozległe i przyszłościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waluś, Pagin - tynki gipsowe - Fryderyk Krasowski tel 501 154 505. Facet jest bardzo otwarty na sugestie klienta, robi jak chcesz i nie marudzi jak trzeba zrobić coś ekstra. Posprzątali po sobie i nie zabrudzili okien, podłóg itp. Tynki oczywiście położone jak trzeba.

 

Jeśli chodzi o okna to brałem z firmy Intur http://www.inturkfs.com.pl/ z Inowrocławia. Ceny o 20% niższe od najniższych jakie znalazłem w 3mieście a okna są naprawdę super (mam kolor złoty dąb). Bez problemu mogą przyjechać do ciebie i zrobić pomiary i wycenę. Kontakt: Franciszek Kuczyński 501 415 596. No i VAT 7% co wciąż nie jest powszechne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Widać dopiero przy malowaniu :-? Ale nie wiem, może inaczej się nie da? .

 

A jakiego producenta masz tynki? Knauf? Bo słuszałem, że ostatnio pojawiają się problemy z malowaniem tynków Knaufa, podobno farba nierównomiernie wsiąka i są różnice w odcieniach, jakieś plamy itp.

Nie masz z tym problemów? Czy dajesz specjalny grunt pod farbę czy gruntujesz tą sama farbą co malujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Widać dopiero przy malowaniu :-? Ale nie wiem, może inaczej się nie da? .

 

A jakiego producenta masz tynki? Knauf? Bo słuszałem, że ostatnio pojawiają się problemy z malowaniem tynków Knaufa, podobno farba nierównomiernie wsiąka i są różnice w odcieniach, jakieś plamy itp.

Nie masz z tym problemów? Czy dajesz specjalny grunt pod farbę czy gruntujesz tą sama farbą co malujesz?

 

Szczerze mówiąc nie wiem, jakiego producenta... Na pewno wiedziałam, bo widziałam opakowania, ale nie zaprzątałam sobie tym głowy :oops:

Różnice w odcieniach widać na mokro, po wyschnięciu farby znikają, chodziło mi o nierówności powierzchni - bez farby ściany wydawały się gładkie :o

Maluję Jedynką strong, a gruntuję wcześniej zwykłą białą Jedynką trochę rozcieńczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Widać dopiero przy malowaniu :-? Ale nie wiem, może inaczej się nie da? .

 

A jakiego producenta masz tynki? Knauf? Bo słuszałem, że ostatnio pojawiają się problemy z malowaniem tynków Knaufa, podobno farba nierównomiernie wsiąka i są różnice w odcieniach, jakieś plamy itp.

Nie masz z tym problemów? Czy dajesz specjalny grunt pod farbę czy gruntujesz tą sama farbą co malujesz?

 

Jeżeli robił LADEMANN to napewno jest ORTH, szczerze ten tynk polecam. Zanim robili u mnie byłe na budowie gdzie inwestor kupił Knaufa. Zrobili tylko jedna ścianę i tynk poszedł do zwrotu. U mojego sąsiada, inna ekipa również robiła z ORTH i wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...