Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No wlasnie dostalem z UM Gdansk pismo zawiadamiajace o wszczeciu postepowania administracyjnego w sprawie zatwierdzenia projektu i wydania pozwolenia na budowe.

Ciekaw jestem ile jeszcze poczekam. Mam cicha nadzieje, ze do konca roku pozwolenie bedzie?

 

M@rek - powiem szczerze - nie licz na to :( Niestety miasto Gdańsk to nie to co inne gminy... oni mają swoje tempo, jak załatwią to w ciągu miesiąca, to będziesz miał szczęście. A w dodatku jest koniec roku, więc mają nawał spraw i okres urlopowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JOOLA - faktycznie facet od wylewek nie jest w "moim typie", to może dlatego. INTERIOR odwiedzałem juz dawno, ale to było na etapie gdy kominek miał byc głównym dostawcą ciepła w domu. Teraz jak ma on pełnić wyłącznie funkcję ozdobno-rozrywkową to nie mam ochoty inwestować w JOTUL-e, SPARTHERM-y i tym podobne. Pewnie kupię coś w Castoramie za maksimum 2.500, w myśl zasady im większa szyba tym lepiej.

 

GOSIA - jeżeli ten facet jest wielbicielem marmurów to jak znalazł. Chociaż, tak naprawdę potrzebna będzie mi jedynie ogromna płyta marmurowa, sztuk raz. Kiedys zobaczyłem w Muratorze tak zabudowany kominek i do dzisiaj choruję.

Słuchaj mi polecał wkład za ok 2700 z szyba samoczyszczaca, podobno bardzo przyzwoity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ czy ok.5tys. za obudowę kominka(mat+rob), to nie za dużo :roll:

 

A, z czego masz robiona obudowę?Jak z marmuru, to taka bedzie cena

 

Gosia@ obudowy jeszcze nie mam, ale cena dotyczyła obudowy z piaskowca, drewniana pólka,...itd

 

Markus jeśli szukasz dużej płyty marmurowej, to polecam firmę "Murkam" z Przodkowa(właściwie kawałek za) jest tam chyba największy wybór marmurów, granitów i kamienia w 3mieście. Sama najprawdopodobniej będę brała stamtąd parapety, bo wychodzą taniej niż gdzie indziej.

 

facet z Jasienia za ok 5000 robił z elementem marmurowym, taki prosty, z przodu jakby półka i dookoła pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie i tak "wbije lopate" na wiosne ale juz tak chcialo by sie cos miec. Chociaz pozwolenie na budowe :D Mozna by bylo to oblac :D
Mozesz oblać wszczęcie postępowania :p to i tak juz bardzo duzo.

 

Okazji do oblewania będziesz miał jeszcze duuużo :) Ale może rzeczywiście lepiej teraz korzystać, bo potem możesz nie mieć siły :wink:

Aha - i jeszcze jedna rada na przyszłość... M@rek jak będziesz chciał zrobić odbiór, to zabierz się za to odpowiednio wcześniej... ja już prawie 2 miesiące czekam na zarejestrowanie w ośrodku dokumentacji mapki powykonawczej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Kingaa Bardzo serdecznie gratuluje przeprowadzki - koniecznie będziemy musieli Was odwiedzić :)

 

Mieszkańcy Bojana i okolic - sprawa gazociągu jest na biurku dyrektora jak tylko zejdzie z tego biurka dam znać :wink:

 

To się nazywa właściwy człowiek we właściwym miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ostatni dzień licytacji, kończymy licytować o godzinie 20.00

Jeśli nie masz jeszcze przezentów świątecznych, zastanów się czy nie przydałoby Ci się coś z naszej licytacji.

 

 

Stan licytacji na 16.12.2004 godz. 08:00

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 79

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 45

14. Świeca - rzeźba od Mari - 40

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 20

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 10

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

Fotel naprawdę jest fajny, a obecnie wylicytowana cena jest poprostu śmiesznie niska, fotel możesz obejrzeć pod linkiem

 

W sumie:

- 1919 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3144

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - zarezerwowałem juz urlop na okres Wielkanocny, żeby się przeprowadzić. A póki co dłubię codziennie po trochu. Najgorzej będzie z chodnikami i podjazdem. Na dzień dzisiejszy uparłem się zrobic to sam, zobaczymy kiedy zmięknę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udalo mi sie skomponowac moj album w yahoo. Na razie sa to niesmiale poczatki, ale udalo mi stworzyc trzy male albumiki, w jednym zaczalem wklejac zdjecia rodzinne/wakacyjne, w drugim jest moj pupil haps, no i ten trzeci stworzony na potrzeby tego forum - koncepcje projektu.

 

Mozliwe, ze z czasem przybedzie tam albumikow, albo zminia sie ich tytuly. W kazdym razie zapraszam zainteresowanych na strone:

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/zwirek_ol/my_photos

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udalo mi sie skomponowac moj album w yahoo. Na razie sa to niesmiale poczatki, ale udalo mi stworzyc trzy male albumiki, w jednym zaczalem wklejac zdjecia rodzinne/wakacyjne,

 

Czyżby był to rejon Szibenika lub Zadaru ???

Masz super rodzinke :p i psa.Niestety jak dla mnie projekt jest bardzo nieczytelny, no ale w końcu to Ty masz byc z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie, z projektu można sie co nieco doczytać. Osobiście zastanowiłbym się nad tym wyjściem z pomieszczenia gospodarczego do ogrodu. Rozwiązanie jest wspaniałe, ale nie na polskie złodziejskie warunki. Trochę za duzo punktów wejścia do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o miejsce wypoczynku to trafiliscie prawie w dziesiatke, to bylo jakies 15 km od Sibenika, miejscowosc Tisno. Bardzo sympatyczne miejsce, polecam wszystkim.

 

Jezeli chodzi o te koncepcje projektu to nie bedzie przescia z pomieszczenia gospodarczego do domu, mowilem to juz kilkakrotnie architektowi, ale chyba zapomina to zmienic.

Poza tym gora wymaga dopracowania, wogole nas nie zadowala, najprawdopodobniej lazienke zrobimy nad garazem. Sprobuje sam cos stworzyc i umiescic w albumie, moze bedzie bardziej czytelne.

 

tak czy inaczej milo mi ze ktos odwiedzil moje miejsce w sieci.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...