Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystich w Nowym Roku. Mam prośbę.

Czy macie jakies dobre dojście lub możecie polecić dobrą HURTOWNIĘ ARTYKUŁÓW GRZEWCZYCH I SANITARNYCH

Powoli przymierzam sie do zakupu pieca gazowego z zasobnikiem, tak sobie myślę, że jak kupiłbym w tej samej firmie także grzejniki, umywalki, kabinę prysznicową, baterie i inne ustrojstwa to może udałoby się wynegocjować dosyć dobry rabat na wszystko.

 

I jeszcze jedno.

Czy możecie polecić kogoś od montażu sufitów podwieszanych i płyt kartonowo-gipsowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich w Nowym Roku. Mam prośbę.

Czy macie jakies dobre dojście lub możecie polecić dobrą HURTOWNIĘ ARTYKUŁÓW GRZEWCZYCH I SANITARNYCH

Powoli przymierzam sie do zakupu pieca gazowego z zasobnikiem, tak sobie myślę, że jak kupiłbym w tej samej firmie także grzejniki, umywalki, kabinę prysznicową, baterie i inne ustrojstwa to może udałoby się wynegocjować dosyć dobry rabat na wszystko.

 

I jeszcze jedno.

Czy możecie polecić kogoś od montażu sufitów podwieszanych i płyt kartonowo-gipsowych?

 

Mam dla Ciebie super kontakt.

Ja kupowałem piec gazowy i armaturę z montażem w firmie ATOM z Lublewa. Ta sama firma wykonywała u mnie wodę, kanalizę i ogrzewanie.

Ceny naprawdę super, a obsługa miła i fachowa.

 

Rozmawiaj tylko z panią Anią tel. 691-70-11, 0-600 260-820

 

Najlepiej powołaj sie na Bartka z Banina, powiedz że jesteś moim kolegą .....

 

Naprawdę polecam kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga dla ciebie spóźnione co prawda tak się uwinęliście i Adamski , zyczenia wszelkiej pomyslności na nowym !

 

a wszystkim w Nowym Roku miłego pokonywania przeszkód , pozytywnego patrzenia w przyszłość, niezapomnianych przeżyć, zaskakujących zdarzeń i prawdziwych przyjaciół.

 

Gierga no proszę to razem sylwestra spędziłysmy/liśmy bo moi chłopcy tez byli na Kamiennej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zima w tym roku "jesienna", to postanowiłem się ogrodzić. Pojawił się prozaiczny problem - skrzynka na listy umieszczona w słupku ogrodzenia. Znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić jakąś ciekawą i niedrogą ? Objeździłem markety, ale żadna mi się nie podoba, a jak już jest "do zaakceptowania", to kosztuje kosmiczne pieniądze :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zima w tym roku "jesienna", to postanowiłem się ogrodzić. Pojawił się prozaiczny problem - skrzynka na listy umieszczona w słupku ogrodzenia. Znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić jakąś ciekawą i niedrogą ? Objeździłem markety, ale żadna mi się nie podoba, a jak już jest "do zaakceptowania", to kosztuje kosmiczne pieniądze :-?

A, czym sie ogradzasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zima w tym roku "jesienna", to postanowiłem się ogrodzić. Pojawił się prozaiczny problem - skrzynka na listy umieszczona w słupku ogrodzenia. Znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić jakąś ciekawą i niedrogą ? Objeździłem markety, ale żadna mi się nie podoba, a jak już jest "do zaakceptowania", to kosztuje kosmiczne pieniądze :-?

 

 

a może warto zajrzeć na Allegro ??:) moja znajoma kupiła stamtąd bajeczną i niepowtarzalną skrzynkę na listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi_3miasto pisałam ci o takim człowieku do wykończeniówki e-maila, ale może nie dotarł. To gościu z Gdyni, dosyć tani i bardzo solidny, a do tego wszystkiego nie pali i nie pije, więc roboty nie przedłuża. My jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i wielu naszych znajomych również. Jak masz ochotę i jesteś zainteresowany skontaktuj się na mój e-maill a podam ci jego numer telefonu. Jakoś się dogadacie.

Pozdrawiam i życzę miłych zakupów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi_3miasto pisałam ci o takim człowieku do wykończeniówki e-maila, ale może nie dotarł. To gościu z Gdyni, dosyć tani i bardzo solidny, a do tego wszystkiego nie pali i nie pije, więc roboty nie przedłuża. My jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i wielu naszych znajomych również. Jak masz ochotę i jesteś zainteresowany skontaktuj się na mój e-maill a podam ci jego numer telefonu. Jakoś się dogadacie.

Pozdrawiam i życzę miłych zakupów 8)

Iwona, nie wstydz sie :D i podaj namiar na forum

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich w Nowym Roku. Mam prośbę.

Czy macie jakies dobre dojście lub możecie polecić dobrą HURTOWNIĘ ARTYKUŁÓW GRZEWCZYCH I SANITARNYCH

Powoli przymierzam sie do zakupu pieca gazowego z zasobnikiem, tak sobie myślę, że jak kupiłbym w tej samej firmie także grzejniki, umywalki, kabinę prysznicową, baterie i inne ustrojstwa to może udałoby się wynegocjować dosyć dobry rabat na wszystko.

 

I jeszcze jedno.

Czy możecie polecić kogoś od montażu sufitów podwieszanych i płyt kartonowo-gipsowych?

 

Mam dla Ciebie super kontakt.

Ja kupowałem piec gazowy i armaturę z montażem w firmie ATOM z Lublewa. Ta sama firma wykonywała u mnie wodę, kanalizę i ogrzewanie.

Ceny naprawdę super, a obsługa miła i fachowa.

 

Rozmawiaj tylko z panią Anią tel. 691-70-11, 0-600 260-820

 

Najlepiej powołaj sie na Bartka z Banina, powiedz że jesteś moim kolegą .....

 

Naprawdę polecam kontakt.

 

 

 

 

W dziedzinie ogrzewania polecam mojego kolege jest przedstawicielem firmy sprzedajacej kotly co.

Ja od niego tez kupowalem i to dwa kotly (jeden bedzie chodzil w automacie-olejowy, drugi na paliwa stale).

Bardzo negocjowalny bo jest pracownikiem producenta a nie posrednika:

Maciek Peranowski tel. 691 380 619

Powolujcie sie na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgadzam z opiniami że instalator da wam duże rabaty. Niejednokrotnie kupowałem taniej sam niz poprzez wykonawcę chwalącego się super rabatami. Szukać, szukać i jeszcze raz szukać.

Osobiście proponuję wizytę w Raab Karcher, Gdynia, ul: Północna. Przy bramie wjazdowej do nich jest zresztą druga firma z kotłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...