Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci i zwracam sie z prosba o pomoc w jednej kwesti, a mianowicie poszukuje dobrego fachowca do wykonania DGP z kominka. Na razie w salonie stoi wklad i .... ekipa ktora go zamontowala zostala pozegnana bardzo ozieble!

Kinga, Adamski, Benico jak wasze ekipy sie sprawdzily??????

 

Pozdrawiam,

Kores, ja Ci mogę polecić ekipę wspópracującą ze sklepem z kominkami na ul. Kartuskiej w Gdańsku (obok skrzyżowania na Morenę i Cmentarz na Łostowicach w ciągu pawilonów). Zrobili szybko, czysto i co najważniejsze - działa.

 

Dzieki za szybka odp. Masz moze nr tel do nich??? Jak nie to podjade na miejsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kinga, Adamski, Benico jak wasze ekipy sie sprawdzily??????

Pozdrawiam,

 

Cześć Tadziu

 

U mnie robił gość o nazwisku Mrozowski (chyba Andrzej)

608 451 458

Zrobił bardzo ok, z tym, że nietanio (chyba).

Polecany jest przez kominkarza z Kartuskiej, przy skręcie w strone Moreny (nie tego o którym pisze Rispetto, tylko tego po drugiej stronie ulicy).

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Jakiś czas temu dowiedziałem się o istnieniu Forum. Trochę poczytałem i chciałbym się do Was dołączyć . Budowa połowy bliźniaka w Gdańsku Osowej , obecnie na etapie instalacji i tynków . Walczę sam, jeszcze sporo do zrobienia - muszę pokazać żonce, że w budowanie też bawią się Panie :p . Pozdrawiam Wszystkich - miło było Was wirtualnie poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych forumowiczow, cos malo piszecie ale to dobrze, bo jestem na urlopie i nie mam dostepu do kompa (rany straszne to jest :wink: ) wiec nie bede miala wielkich zaleglosci w czytaniu

slavj no w koncu ktos z Osowy :D, pokaz zonce, ze tu na forum jest bardzo duzo kobitek i niech sie do nas przylaczy

 

ps.jesli chodzi o drzewo do kominka, to mam namiary na tanie drzewo ale moge podac dopiero w poniedzialek

sorki za brak polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wlowikową. Ostatnio (w Sylwestra :D ) kupiliśmy z ogłoszenia porabaną i sezonowaną buczynę po 80 złotych+transport spod Gniewina.

 

No to dawaj od razu namiary, tak tanio to się rzadko zdarza - a dobre chociaż ? :)

Zagadaj z Kingaa'ą, czy jeszcze coś zostało :D Drewno super. Kominek momentalnie przestał się brudzić. Poprzednio paliliśmy buczyną ścinaną w sierpniu i co dwa dni trzeba było skrobać szybę, żeby wogóle widzieć, że jest płomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich tubylcow :D !

Rozgladam sie juz w temacie szamba i i wykonania ogrodzenia . Przegladalem troche posty klubowe ale tyle tego jest ze niestety narazie nie moglem trafic na jakies konkretne informacje w tym temacie .Pewnie niektorzy z was maja juz doswiadczenie w sprawie wiec prosze moze o jakies pomocne informacje .Interesuje mnie producent szamba betonowego (lub ewentualnie jakas alternatywa ) tutaj z okolic ,czesc ogrodzenia chcalbym wykonac z siatki i zastanawiam sie nad wykorzystaniem materialow z firmy NET-KAR z ul.Kartuskiej przedstawiciela firmy BEKAERT moze ktos juz korzystal z ich uslug?

Z gory dziekuje za pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakiegoś stolarza zajmującego się produkcją drewnianych drzwi wewnętrznych ( najlepiej na wymiar ) ?

Mam kilka namiarów - http://www.drzwi.gda.pl/- cena około 1000 pln bez montażu ( oglądałem - bardzo ładne ale w całości wyjdzie drogo ),

http://www.ronkowski.gda.pl/ ( dobrze wykonane ale niestety trzeba brać co jest - brak indywidualnego podejścia a u mnie otwory pod drzwi każdy z innej bajki )

 

Kinga - W którymś z wątków , chwaliłaś swoje drzwi

Może namiary na Twego stolarza nie są ci już potrzebne ... chętnie bym skorzystał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakiegoś stolarza zajmującego się produkcją drewnianych drzwi wewnętrznych ( najlepiej na wymiar ) ?

 

Polecam znajomych:

Lech i Piotr Sprada

502 430 961

(52) 332 96 90

Osie k. Grudziądza.

 

Robią bardzo tanio, dobrze. Gorzej z terminami, mogą mieć dużo roboty. Ale skoro zima, to może uda się zrobić to szybciej niż nam (robiliśmy rozsuwane drzwi, całość "zajeła" koło miesiąca, ale zaoszczędziliśmy ok. 1500!)

 

Pozdrawiam

Maria i Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny napisał:

czesc ogrodzenia chcalbym wykonac z siatki i zastanawiam sie nad wykorzystaniem materialow z firmy NET-KAR z ul.Kartuskiej przedstawiciela firmy BEKAERT moze ktos juz korzystal z ich uslug?

 

Nam kawałek ogrodzenia robiła firma z Kartuskiej - mam wrażenie, że właśnie tak się nazywała. Byliśmy zadowoleni. Mimo dramatycznej pogody nie rzucili dzieła, tylko bohatersko dobrnęli do końca. Mój ślubny trochę się wtrącał w sprawy dokładności, twierdził, że musiał "dopilnowywać", ale on tak ogólnie raczej z tych co to garnki na kuchni uszami w jedną stronę ustawiają. :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny napisał:

czesc ogrodzenia chcalbym wykonac z siatki i zastanawiam sie nad wykorzystaniem materialow z firmy NET-KAR z ul.Kartuskiej przedstawiciela firmy BEKAERT moze ktos juz korzystal z ich uslug?

 

Nam kawałek ogrodzenia robiła firma z Kartuskiej - mam wrażenie, że właśnie tak się nazywała. Byliśmy zadowoleni. Mimo dramatycznej pogody nie rzucili dzieła, tylko bohatersko dobrnęli do końca. Mój ślubny trochę się wtrącał w sprawy dokładności, twierdził, że musiał "dopilnowywać", ale on tak ogólnie raczej z tych co to garnki na kuchni uszami w jedną stronę ustawiają. :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ŁADNIE! TO JA TU ŻOŁĄDEK WYWALAM I WIADRO ŻÓŁCI WYLEWAM, ŻE SIĘ DOMU ZA 150 kZŁ WYBUDOWAC NIE DA, A TU OKAZUJE SIĘ, ŻE W GRONIE MAMY OD TEGO PRAWDZIWYCH EKSPERTÓW!!!

 

Kinga, Markus - gratuluję publikacji. Widać Murator nie krowa i zdanie zmienia (czasami)!

 

P.s. Tak na zdjęciach to te domy zupełnie inaczej się prezentują niż w terenie. Normalnie poznać się nie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - ja poprostu podtrzymalem swoja opinie ze sie z g... bata nie da ukrecic. Ale strasznie jestem ciekaw kolejnego atykulu za miesiac. Moze jednak sie da. A co do Muratora - tam na okladce ponad tytulem sa takie cyferki :wink: one tez sie zmieniaja z biegiem czasu.

 

Co do drzwi wewnetrznych to poprosze o ponowne wywolanie tematu w poniedzialek. Namiary mam w domu, a jestem jeszcze na sluzbowym wyjezdzie. Zaklad stolarski z Redy. Mialem kiedys do nich zajrzec jak sam szukalem drzwi do siebie, ale sobie odpuscilem. Trzy tygodnie temu bylem u znajomych, ktorzy mi wlasnie ten zaklad polecali i malo mnie szlag nie trafil jak zobaczylem ich drzwi. Teraz swoje bym najchetniej zdemontowal i zamowil nowe. Kostowalo ich to 1200 za drzwi (skrzydlo + oscieznica + montaz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavj - oto namiary na stolarza: tel. 684 07 45, a nazwisko jakoś Kąkol czy Konkol... albo jakoś podobnie... Z drzwi jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o efekt, natomiast szlag mnie trafiał jak jego pracownicy je montowali - strasznie niechlujni :evil: 700 zł za szt. montaż w cenie. Natomiast ze schodów jestem średnio zadowolona, chociaż biorąc pod uwagę cenę to może nie jest tak źle?

 

MarcinU - a Ty widziałeś mój dom w terenie? :o a czemu tak potajemnie, nie przywitałeś się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności :)

 

I od razu mam wiadomość do przyszłych mieszkańców Bojana

 

28.02.05 o godzinie 18:00 w Bojanie w szkole Podstawowej odbędzie się spotkanie wiejskie. Prawdopodobnie na zebraniu będą poruszane różne problemy, które trapią mieszkańców.

Myślę, że warto się wybrać i uświadomić Gminie Szemud wiele problemów m.in Dlaczego nie korzystają ze środków pomocowych Unii Europejskiej? ..może nie wiedzą co to takiego....Kiedy w końcu wezmą się za drogi, oświetlenie, może chodniki przy drodze, gaz itp.

Możemy również zaproponować śmiało, aby gmine przenieśli do Bojana...tak jak kiedyś chciał Markus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...