Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć . Jakiś czas temu dowiedziałem się o istnieniu Forum. Trochę poczytałem i chciałbym się do Was dołączyć . Budowa połowy bliźniaka w Gdańsku Osowej , obecnie na etapie instalacji i tynków . Walczę sam, jeszcze sporo do zrobienia - muszę pokazać żonce, że w budowanie też bawią się Panie :p . Pozdrawiam Wszystkich - miło było Was wirtualnie poznać.

 

Witaj Slavj w naszej kopalni wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, nareszcie w domu z powrotem. Witam wszystkich zaczynających i planujących zacząć swoje budowy na wiosnę.

 

GIERGA - dzięki za info o zebraniu. Juz wpisałem do kalendarza i mam nadzieję że nic mi nie przeszkodzi wziąć udział.

 

 

Ktoś swego czasu pytał o namiar na wykonawcę drzwi, obiecałem podac szczególy po powrocie. Oto one: firma LIBOR, Harcerska 25, Reda, tel: 678 5667. Drtzwi może nie są najtańsze, ale naprawdę warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam wszystkich po długiej nieobecności :D Po urlopie pełna sił ruszam do boju :wink:

Do wszystkich: Czy macie jakieś namiary na "stolarzy kuchennych", jestem na etapie zamawiania mebli do kuchni a ceny salonowe trochę mnie załamują. Słyszałam, że dobry stolarz zrobi kuchnię z katalogu za pół ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś namiary na "stolarzy kuchennych"

 

Hej

 

Joola - mi robił meble kuchenne niejaki Józef Sapleta. Facet "się mieści" w jakiejś wiosce koło Szemuda (nie pamiętam nazwy niestety). Telefon do Niego 600 347 887. Facet jest oazą cierpliwości. Klient jednakże tez musi się w tą cierpliwość uzbroić, bo słowo terminowość jest u pana Saplety abstrakcją. Ceny ma dobre, jakość też bez zarzutu.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś namiary na "stolarzy kuchennych", jestem na etapie zamawiania mebli do kuchni a ceny salonowe trochę mnie załamują. Słyszałam, że dobry stolarz zrobi kuchnię z katalogu za pół ceny...

 

JOOLA - trzy tygodnie temu podpisałem umowę na wykonanie kuchni z niejakim Leszkiem CZERWIONKE. Ma zakład na Piaskowej 11, tuz za Castoramą w Rumii, z tyłu hotelu FALTOM. Telefon: 601 631 952. Widziałem jego robotę u dwóch moich kolegów. Jedna kuchnia jest już eksploatowana 3 lata, a inna 2. Obie koleżanki małżonki są zadowolone, a to chyba najlepsza rekomendacja. Do 12 marca mam mieć zainstalowaną w domu.

Ma tylko jeden mankament - trzeba konkretnie wiedzieć jak ma kuchnia wyglądać kolorystycznie, bo jak zacznie sprzedawać swoje pomysły to normalna Cepelia.

 

Drugim miejscem godnym polecenia jest niewielki salon meblowy we Wrzeszczu, dokładnie w podcieniach naprzeciwko Manhattan-u. Facet jest bardzo rzeczowy i bardzo negocjowalny.

____________________________________________________________

 

Najpierw odwiedziłem osławione i bardzo popularne w Gdyni i okolicach CLASSIC MEBLE mieszczące sie przy drodze Gdynia - Kosakowo. Przyjechała sympatyczna Pani projektantka do domu, zrobiła pomiary kuchni, uzgodnilismy co i jak i następnie spotkaliśmy się u nich w salonie, Pani przedstawiła koncepcję, która mi się spodobała, a potem nastapiły szczegóły i kosztorys.

I praktycznie w tym momencie nasze drogi się rozeszły. Podaną przez nich cenę (15.900) było mi ciężko zakceptować. A jak jeszcze zaczęli mi wymieniać ceny poszczególnych elementów okuc i mocowań, to mając juz nieco rozeznania, nabrałem pewności że chcą mnie orżnąć conajmniej ze 100% marżą.

U wymienionego stolarza to samo ma kosztować 10.000.

 

I będąc jeszcze przy temacie kuchni. Zdecydowanie odradzam wizytę w salonie HTH w Gdyni przy wjeździe na Obwodnicę. Na moje pytanie co mają do zaoferowania w cenie do 10.000 PLN pani odpowiedziała z rozbrajającym usmiechem że nic. Zaproponowała mi zestaw za (sic !) 25.000 PLN. Potrafie zrozumieć, że coś może byc drogie, ale musze mieć przekonanie że dana rzecz jest warta swojej ceny. W ich przypadku długo jeszcze się zastanawiałem za co oni chcatak okrutnych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to cena za same meble, bez sprzętu ???!!!

 

Oczywiście - sprzęt (lodówka, zmywarka, okap, płyta gazowa, piekarnik elektryczny) kosztował druge tyle.

 

Pozdrowienia B.

Uff :D U nas sprzęt wyszedł jakieś 30 % drożej, niż meble, a całość zamawialiśmy w studiu kuchennym obok Carrefoura na Morenie. Małżonka po czterech miesiącach użytkownia bardzo zadowolona.

To już cztery miesiące, jak tu mieszkamy ??? O rany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałam się przez ileś stron poprzednich tak jak radziła Pagin, ale póki co nie znalazłam żadnych namiarów na murarzy. Ludziska pomóżcie! Nijak nie da się tego wyszukać, a przejrzenie całości jednak trochę zajmuje...

Witam Kolia,

Ponizej jest tresc odpowiedzi dla Arco. Slowo "tutaj" w tresci jest linkiem do miejsca gdzie znajdziesz namiary na ekipy

Pozdrowienia

 

a zadnego polecenia ekipy do stanu surowego
Witaj Arco,

Mysle ze nie ominie cie przeczytanie (lub przeszukanie) watkow historycznych grupy. Na dobry poczatek spojrz tutaj . O Jana Sikore pytaj MarcinaU, ale z tego co pamietam to bardzo go chwalil

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...