Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ktoś się tu pytał o kogoś do układania płyt GK (nie pamietam kto, a na 2 poprzednich stronach tego nie znalazłam, a dalej nie szukałam) ale pamiętam że pytanie było. Znalazłam takie namiary w moim notesie (oczywiście wypisane podczas lektury forum)

Adam Brejski tel .0601 - 670-420 (niestety nie zapisałam kto go polecał, coś mi sie kołacze że Ewa, ale równie dobrze mógłby być to ktoś inny)

Piotr Freitag tel. 0604 - 455 - 684 od Adamski

Kazimierz Feta tel. 677-34-92, 0604-207-291 od Chyciu

p.Sławomir tel 0506-795-286 od Pianiwo (jak napisała powoływać się na Iwonę z Lęborka)

 

Pagin też kogoś polecał, więc może któryś z tych wykonwców będzie się powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie pewnie prymitywne, ale muszę je zadać bo zapomniałem odpowiedzi - gdzie się kupuje bakterie do oczyszczalni ?

 

Dzisiaj Pani z Inspektoratu Nadzoru Budowlanego Wejherowo ( na której wyładowałem wczoraj swoja złość, ale wszystko cenzuralnie) dzisiaj bez zająknienia stwierdziła, że minął im termin 21 dni na wniesienie protestu, potrzebują tylko kilka dni na przygotowanie decyzji i oddanie mi dokumentów.

A wczoraj, jak mówiłem że minęło 21 dni i mogą mi teraz skoczyć to się stawiała. Nie mogła tak od razu. Znowu jestem o kilka dni bliżej zawału (a może ja jestem dalej, a ona jest bliżej).

 

PANOWIE - dziękuje za merytoryczną rozmowe na temat sposobów przekazywania Internetu. Zawsze się człowiek coś przy Was douczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus :lol: wczoraj był chyba Dzień Wściekłego Urzędnika Nadzoru Budowlanego. Dawno już nie widziałem tak zdenerwowanej małżonki jak wczoraj, gdy wróciła z nadzoru z Kartuz i obsługiwał ją za przeproszeniem jakiś burak. Zero rzeczowości i uprzejmości (nie mówiąc już o czymś takim, jak pomoc dla petenta), ale za to pełna gęba uszczypliwych uwag i lekceważące traktowanie. Jestem o krok od napisania skargi na tego urzędasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bakterie kupujemy (na zamowienie) w sklepiku ogrodniczym który znajduje się na ulicy ? przy wejsciu do kościoła (tego przy Armii Krajowej (chyba). Ulic nie znam :) Ale mozna wjechać od 10lutego przy Nordei. Sklepik jest w uliczce pierwszej w prawo. Namotałam :) Koszt ok 50zl

 

My telefon mamy z radiolinii bo nie chcą nam położyć kabla - może ktoś zna kogoś wpływowego? Niestety przez radiolinię nie ma sensu korzystanie z internetu :( Zostaje nam czekać na bezprzewodowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi - łał! Tyle czasu się nie odzywałeś. Pamiętam, że jak zaczynałam się udzielać na forum, Ty już się prawie wprowadzałeś. Pomogłeś mi nawet przy wyborze projektu. Chylę czoła przed żywą legendą :D :oops: :D

 

Kolia - to ja pytałam o k-g. Wielkie dzięki za namiary :D A może poza namiarami ktoś coś konkretnego może powiedzieć o tych wykonawcach?

 

Gosiu i Krzysiu - moj kierownik (póki co , bez zarzutu) - Jerzy Wójcik (Kolbudy) tel. 682 75 53, kom. 0691 670 530,

Kierownik od rafalga - pojawiał się już na forum- Stanisław Kordek 504 715 622

 

Pagin i Barti - bardzo bym chciała zobaczyć Wasze niemal ukończone budowy. Czy któremuś pasuje jutro? Przed południem, lub po 17:00.

 

Elmer - byliśmy w Pręgowie kilka dni po Twojej wiadomości, ale niestety nie udało nam się wjechać w ulicę Polną :( :cry: :evil: . Mam nadzieję, że to tylko incydent. W końcu ludzie tam mieszkają i dojeżdzają :roll: .

Wiatr tak naiewał śnieg z pola, że na środku drogi była wielka zaspa! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODI, dziekuje bardzo za podpowiec. Widze ,ze zawsze mozna na ciebie liczyc (drugi raz potrzebuje podpowiedzi i Twoj odzew jest natychmiastowy).

A moze ktos jeszcze ma cos do dodania . Probuje wybrac dostawce gazu plynnego i nie wiem na co zwrocic uwage aby wybrac najlepiej. Kazdy z nich jest najlepszy w bezposredniej rozmowie a jak jest naprawde?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Stanisław KORDEK był równiez u mnie Kierownikiem Budowy, za co dostał ustną pochwałę w Muratorze :D

Osobiście polecam - ma duzo znajomości wśród wykonawców, potrafi zasugerować ale nie narzuca swojej woli (jednak przepisów złamac nie da), tylko dyskretnie stoi z boku.

 

KODI - dzieki za topografię. Rejon dawnego kina Bałtyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagin i Barti - bardzo bym chciała zobaczyć Wasze niemal ukończone budowy. Czy któremuś pasuje jutro? Przed południem, lub po 17:00.

 

Martag - zapraszam w piatek lub sobotę lub niedzielę lub.... :D

 

Markus - kiedy przeprowadzka, bo ja jestem już prawie gotowy. Trochę problemów pojawiło się na etapie bejcowania parkietu na parterze. Jak już skończą będę mógł dokończyć malowanie i ...... czeka nas przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTI - prawie gotowy to ja jestem od dwóch miesięcy :D Tylko ciągle - jak nie urok, to rozwolnienie, albo przemarsz wojska. Najpierw zasypało, jak juz sobie z tym poradziłem to wczoraj mało nie zawisłem na tej cholernej breji.

W każdym bądź razie mogę już zamieszkać legalnie. Natomiast realistycznie rzecz biorąc myślę, że gdzieś za miesiąc zacznę wykonywać jakieś ruchy robaczkowe w kierunku Bojana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w każde ręce dużą ilość śniegu...czy są chętni :wink: transport gratis :wink:

Kurza d...a :-? no nic nie mogę robić przez to białe cholerstwo :cry:

Markus zazdroszczę postępów, ja cały czas stoję z wykończeniówką, bo przez tą piękną zimę, którą mamy tej wiosny nie mogą mi podłączyć gazu :cry: czyli nie mogę uruchomić podłogówki, czyli mam zimno w domu, czyli kafelkarz mnie chyba rzuci, czyli... ech... aby do wiosny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martag, andrzej 100 zawsze możecie liczyć na mnie. jeśli wiem to mówię. Co do gazu, zbierz oferty, umów się z każdym przedstawicielem. Zobacz umowę. Mają gotowe druki co i ile. Kruczków jest wiele. Podkreślam to znowu - jak możesz zrezygnowac z umowy. Na jakich warunkach montują butle, naziemna, podziemna, kto robi projekti za niego płaci, kto wykonuje płytę betonową pod zbiornik - no masa jest tego. Na końcu patrzysz na cenę. Choć nie jest to ostateczne kryterium. Ja zdecydowałem się na Gaspol bo przez rok zwolnili mnie z opłaty za zbiornik. Czyli wszystkie firmy chciały coś ok. 1800zł, tyle tylko że z gaspolem zaoszczędziłem 1000zł. I to zdecydowało.

 

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że:

 

Polami, polami, po miedzach, po miedzach, po błocku skisłym w mgłę i

wiatr, nie za szybko kroki drobiąc, idzie wiosna, idzie nam, idzie wiosna, idzie ...

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...