Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

potrzebuję gwałtowo kierownika budowy z pomorskiego budowa w gdańsku.

wiem wiem że to już było ale bardzo bardzo prosze może macie gdzieś pod ręką namiary

Witaj kitek, mniej więcej w połowie tej strony znajdziesz podpowiedź... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ludzie, ratujcie ! Właśnie jestem odcięta od świata ! Droga dojazdowa jest w miarę - trochę woda śmiga, ale i pod prąd da się jechać, ale juz do działki nie da się dojść - w miejscu mojej drogi (chwilowo pieszej) jest przepiękne brunatne jezioro - musiałam iść całkiem dookoła w śniegu po kolana (no czasem trochę głębszym) - dotarłam, ale już nie mam ochoty gdziekolwiek wyruszać do lata - a ja myślałam, że zima jest zła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak nie śnieg, to błoto...

Wlowikowa ja zmieniam nick na Rusałka bagienna :wink: a Tobie proponuję Nimfe błotną :wink: co Ty na to :wink:

Dziewczyny, no przecież pisałam, że:

Polami, polami, po miedzach, po miedzach, po błocku skisłym w mgłę i

wiatr, nie za szybko kroki drobiąc, idzie wiosna, idzie nam, idzie wiosna, idzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak nie śnieg, to błoto...

 

E tam, żadne u mnie błoto - u mnie teraz to rzeki i jeziora są - powinno teraz być jakieś 30 stopni w cieniu, to poruszałabym się w bikini i trochę wody w jeziorze do domu bym sobie przepłynęła - a w kozakach jak to zrobić ???

 

Zadzwoniłam do pani sołtys i obiecała mi, że coś w tym kierunku zrobi, ale jakoś nie widać, żeby ktoś cokolwiek działał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się przemianuje na Markus_szuwarowo-bagienny. Po wizycie we wtorek (syf, ku..suwa i mucha tse-tse) obiecałem sobie że przez kolejne dwa dni nie zajrzę do Bojana, tak więc jutro zapuszczę dyżurnego żurawia, może dojadę.

Cholera, czy ja dom buduję czy zapisałem się do szkoły przetrwania Pałkiewicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem sobie po 1,5 roku a tu widze, ze stara ekipa jak siedziala tak siedzi :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich co mnie jeszcze pamietaja (a widze oczywiscie Kodiego, ooo i Markusa i Pagina), i tych co tu 'nowi' :-) Ciesze sie, ze grupa jakos sie trzyma i pomaga sobie w walkach....

 

Trzymajcie sie cieplo

Jacek

 

PS> Widze ze cos tam jest o cenach i o pompie ciepla - moja od stycznia do stycznia kosztowala mnie 1658PLN, w co weszlo c.w.u i c.o. - polecam!

PS2> Markus ja TV mam z talerza - Cyfra+, tel to TPSA, a Internet to jedyna opcja w Baninie czyli Neostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem sobie po 1,5 roku a tu widze, ze stara ekipa jak siedziala tak siedzi :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich co mnie jeszcze pamietaja (a widze oczywiscie Kodiego, ooo i Markusa i Pagina), i tych co tu 'nowi' :-) Ciesze sie, ze grupa jakos sie trzyma i pomaga sobie w walkach....

 

Trzymajcie sie cieplo

Jacek

 

Witam serdecznie, ja tu "nowa", ale bardzo się cieszę, że "legendy" naszej grupy trójmiejskiej powracają, dając nam nowicjuszom nadzieję, że kiedyś doświadczymy ich radości mieszkania na swoim kawałku świata :) (oj, strasznie skomplikowanym to zdanie się zrobiło :oops:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cud, ze po takim czasie ktos jeszcze mnie pamieta! Niesamowite....

 

Mam nadzieje, ze nie jest to zadna czarna 'legenda'.... ;-)

 

Tak tylko przy okazji - przeprowadzilismy sie z zonka i dzieciaczkami do Banina we wrzesniu 1,5 roku temu. Od tamtej pory to tak jakbysmy caly czas byli na wakacjach. Psiak, kociak, drewutnia, no po prostu odlot - inne, spokojne, ciche i zblizone do natury zycie.

 

Cos wspanialego i do tego (i nie tylko) warto dazyc i poswiecac kazda chwile!

 

Jesli ktos ma dola (a wiem jak to jest w trakcie budowy, kiedy wszystko sie wali na leb) niech sie ze mna skontaktuje. Mam nadzieje, ze potrafie przekonac, ze warto walczyc, i ze potem bedzie sie czlowiek z tego smial przy kominku.

 

Jacek z kanapy z piwkiem w rece :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem sobie po 1,5 roku a tu widze, ze stara ekipa jak siedziala tak siedzi :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich co mnie jeszcze pamietaja (a widze oczywiscie Kodiego, ooo i Markusa i Pagina), i tych co tu 'nowi' :-) Ciesze sie, ze grupa jakos sie trzyma i pomaga sobie w walkach....

 

Trzymajcie sie cieplo

Jacek

 

PS> Widze ze cos tam jest o cenach i o pompie ciepla - moja od stycznia do stycznia kosztowala mnie 1658PLN, w co weszlo c.w.u i c.o. - polecam!

PS2> Markus ja TV mam z talerza - Cyfra+, tel to TPSA, a Internet to jedyna opcja w Baninie czyli Neostrada.

Witaj Jaca,

Chyba duzymi krokami idzie wiosna, bo dawno nie widziani forumowicze powracaja niczym bociany :D. Jaca - zagladaj czesciej

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Szczerze to robilem porzadki na kompie (a teraz akurat w bookmark'ach) no i patrze a tu MURATOR. No coz - sprawdzilem czy w ogole dziala....

No a jak juz kliknalem i zaczalem przegladac, to sie okazalo ze ludzie Ci sami, tematy tez ;-) no ogolnie nic sie nie zmienilo.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Jaca

 

PS> Widze, ze nie jestem juz teraz jedyny z Banina :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jaca. Powiem, szczerze, że kogo jak kogo, ale nie łudziłem się że Cię jeszcze tu usłyszę. Widocznie źle Cię oceniłem. Uciekłeś z forum takl nagle. Ja też miałem małą przerwę - różne sprawy, może wypalenie, ale jestem.

 

U nas też pomalutku. Palisz coś w kominku, czy luzujesz?

 

Pozdrawiam

 

u nas masa wody, na drodze błoto, jeszcze wyjechałem, ale nie wiem jak długo to potrwa. chyba będę zostawiał samochód przy głównej drodze, a dalej jakieś 150m polami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach bym zapomniał. Co za widoki jak się jedzie na żukowo. Po lewej i prawej stronie tyle wody na polach, że czułem sie tak jakbym jechał na półwysep. Do tego w jednym miejscu droga zalana. ten silny wiatr nawiewał na drogę. Dobrze źe nie odcieła mi dojazdu do domu, bo najblizszy to przez Ikea - banino, albo Auchan - żukowo w stronę gdyni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się przemianuje na Markus_szuwarowo-bagienny. Po wizycie we wtorek (syf, ku..suwa i mucha tse-tse) obiecałem sobie że przez kolejne dwa dni nie zajrzę do Bojana, tak więc jutro zapuszczę dyżurnego żurawia, może dojadę.

Cholera, czy ja dom buduję czy zapisałem się do szkoły przetrwania Pałkiewicza?

 

 

ale się uśmiałam :) aż boję się pomyśleć co się dzieje u mnie .....pewnie będziemy musili zakupić porządne kalosze i jakieś płaszcze ochronne i nic tylko przedzierać się przez błota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach bym zapomniał. Co za widoki jak się jedzie na żukowo. Po lewej i prawej stronie tyle wody na polach, że czułem sie tak jakbym jechał na półwysep. Do tego w jednym miejscu droga zalana. ten silny wiatr nawiewał na drogę. Dobrze źe nie odcieła mi dojazdu do domu, bo najblizszy to przez Ikea - banino, albo Auchan - żukowo w stronę gdyni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się przemianuje na Markus_szuwarowo-bagienny.

Cholera, czy ja dom buduję czy zapisałem się do szkoły przetrwania Pałkiewicza?

:D

No to się pociesz. Nas odcięło od drogi do tego stopnia, że i przeprawa promowa w grę nie wchodzi. Woda spływa z pól wąwozem w takim tempie jakby to był górski potok. I płynie po śniegu :o Rozlewisko na przejeździe tak ze 20 m... I wodospady !

Wieczorem Asieńka wstawi fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...