Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kodi, moje znikniecie wynikalo ze spraw zawodowych. W koncowce budowy wyekspediowano mnie na kilka tygodni najpierw do Rosji, potem do Stanow a na koniec do Izraela :-) Roboty z tym i budowa bylo tyle, ze czasu na forum juz braklo... Co nie oznacza, ze nie myslalem i nie pamietalem, bo forum dalo mi wiele podczas budowy, oj wiele.

 

Tyle, celem usprawiedliwienia. Pozdrawiam

Jaca

 

PS> No Banino tez niezle podtopione... az sie pisac nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli chodzi o przepisy, to właśnie dzisiaj zakończyłem budowę i przed południem odebrałem dokumentacje z Inspektoratu w Wejherowie. W w rzeczywistości to jeszcze huuuu huuuu. Ale widać światełko w tunelu, byleby go nikt nie zgasił :D

 

P.S. Jak widzę co siędzieje za oknem to już mi się wszystkiego odechciewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przepisy, to właśnie dzisiaj zakończyłem budowę i przed południem odebrałem dokumentacje z Inspektoratu w Wejherowie. W w rzeczywistości to jeszcze huuuu huuuu. Ale widać światełko w tunelu, byleby go nikt nie zgasił :D

 

P.S. Jak widzę co siędzieje za oknem to już mi się wszystkiego odechciewa.

 

Gratuluję Markus. Komplet papierów w garści to już naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Przejeżdżałem dziś przez Bojano-rany julek to jest ulica czy tor crossowy??? mało sobie kół nie poobrywałem :evil: -a gratulowałem Markusowi pięknych widoków...

Miałem ochote stanąć i do gazety zdjęć narobić.

U nas na wiosce staram sie cisnąć sołtysa-ale w ogóle nic to nie daje.

Ten cały kraj jest jakis poroniony-unia daje kupe kasy a my ją oddajemy ,bo nie potrafimy wykorzystać-i co tu zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale mam ciekawą wiadomość:

dziś był u mnie kolega ,który ma działkę w okolicach Szemuda i dostał ostatnio wezwanie do postawienia na owej działce (letniskowej) kosza na śmieci i żądanie podpisania umowy z odbiorcą tych śmieci!Dodam że on tam prawie nie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę że parę osób przeczytało polecany przeze mnie temat(ile za ułożenie dachu).

Powiedzcie skąd się biorą takie debile. :evil:

Pozdrówka :wink:

 

Myślę, że on wogóle nie ma żadnego interesu, a jak ma to współczuje jego klientom jak on taki nerwowy i uwag do siebie nie przyjmuje.

 

Niestety istnieją jeszcze tacy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na dostawców najtańszych szamb przydomowych oczywiście z atestem.

Jaką polecacie firmę dostarczającą gaz i montującą przydomowe zbiorniki gazowe. Jakiego rzędu sa to koszty?

Pozdrawiam

 

MANIEK - w sprawie gazu cofnij sie 1-2 stronu wstecz. Temat dopiero co był wałkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus ja też popatrzyłam sobie na zdjęcia-super! kuchnia extra ale nie widzę lodówki i piekarnika :o :wink: i mam jeszcze pytanie odnośnie paneli, czy to QUICK STEP albo PERGO (nie pamiętam..) deska laminowana, specjalnie sfazowana na końcach, do złudzenia przypominająca prawdziwe deski? Właśnie ostatnio oglądałam takie cudo i przyznam, że naprawdę wygląda nieźle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLOWIK - przewidziałem to i mam już kupioną baterię z opuszczanym "żurawiem".

 

MIROSŁAW - robiłem dzisiaj jednocześnie drugi pokój. Miałem więcej szczęcia niż rozumu, to to co zostawało w jednym niemalże idealnie pasowało w drugim. Jak do tej pory starty własne wynoszą łącznie około 3-4 paneli, na 120 położonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...