Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

JOOLA - no jakoś tak sprytnie :D zrobiłem te zdjęcia, że udało mi sie ukryć. Patrząc na zdjęcie "kuchnia 2", to co jest w lewo poza kadrem, to wysoki komin, a w nim od dołu licząc: duża szafka z półkami, nad nią piekarnik, nad piekarnikiem mikrofala zamykana drzwiczkami, a nad mikrofalą, ten tego hmm - jak dobrze policzyć to wychodzi 16-pak, znaczy się kszynka wina wchodzi. I dalej na lewo czyli w narożniku jest lodówka wolnostojąca szerokości 70 cm, w INOX-ie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JOOLA - to jeszcze raz ja. PERGO jest za drogie jak na mój gust. Te panele kupowałem w OBI, powiedzmy średnia półka. Mocuje się je na zamek. Trochę jest z tym zabawy, bo o ile nie ma problemu z krawędzią podłużną o tyle krawędź poprzeczna musi być dobijana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jeszcze jedno-jaki to kolor i czy są frezowane z dwóch czy z czterech stron.

 

Ty mi mów jaki to kolor :-? . W OBI jest to nazwane jako dąb "jakiś tam". Któregoś dnia będę to sprawdze. Panele są frezowane z 4 stron. Podoba mi się to chociaż wciąż mam wątpliwości czy w tych wszystkich szparach nie będzie się zbierac brud, pewnie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to chociaż wciąż mam wątpliwości czy w tych wszystkich szparach nie będzie się zbierac brud, pewnie będzie.

Nie chciałem o tym pisać jako pierwszy ale skoro już poruszyłeś ten temat. Oglądaliśmy ten wzór paneli w OBI i bardzo się nam podobał , lecz po zastanowieniu ja stwierdziłem że przy układoniu muszą być duże odpady. Natomiast główny specjalista od spraw utrzymania porządku stwierdził że szpary będą zbierać kurz a co gorsze wodę podczas mycia.

I tak piękne panele z frezami odpadły w przedbiegach a szkoda bo śliczne.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIROSŁAW - ponieważ bilans musi być na zero, to coś za coś. Z panelami jak z kupowaniem butów przez moją koleżankę małżonkę - zawsze ją pytam czy chce kupić buty ładne czy wygodne?

 

JOOLA - specjalnie dla Ciebie. Panele pochodzą z serii MONTANA (Laminate Click), Kolor - OAK COUNTRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam bojanowskich budowniczych. Za 3 tygodnie mają u mnie zacząą montaż elektryki i hydrauliki byłbym wdzięczny za namiary na jakieś tanie hurtownie z tymi akcesoriami z okolic Trójmiasta. Pozdrawiam. Acha jak by ktoś potrzebował namiary na drewno konstrukcyjne wykopałem tani i dobry tartak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam bojanowskich budowniczych. Za 3 tygodnie mają u mnie zacząą montaż elektryki i hydrauliki byłbym wdzięczny za namiary na jakieś tanie hurtownie z tymi akcesoriami z okolic Trójmiasta. Pozdrawiam. Acha jak by ktoś potrzebował namiary na drewno konstrukcyjne wykopałem tani i dobry tartak.

Witaj Boras, myslę, że namiar na tani i dobry tartak przyda się wielu zaczynającym budowę, więc gdybyś tak mógł ujawnić go na forum... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIROSŁAW - ponieważ bilans musi być na zero, to coś za coś. Z panelami jak z kupowaniem butów przez moją koleżankę małżonkę - zawsze ją pytam czy chce kupić buty ładne czy wygodne?

 

Markus a co jeśli żona chce buty i ładne i wygodne :wink:

JOOLA - specjalnie dla Ciebie. Panele pochodzą z serii MONTANA (Laminate Click), Kolor - OAK COUNTRY

Dzięki serdeczne, sorki,że tak zamęczam ale mam jeszcze jedno pytanko:czy kuchnia jest drewniana czy w okleinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam bojanowskich budowniczych. Za 3 tygodnie mają u mnie zacząą montaż elektryki i hydrauliki byłbym wdzięczny za namiary na jakieś tanie hurtownie z tymi akcesoriami z okolic Trójmiasta. Pozdrawiam. Acha jak by ktoś potrzebował namiary na drewno konstrukcyjne wykopałem tani i dobry tartak.

 

Boras ja kupowałem całą elektrykę w Morsie. Maja oddziały praktycznie wszędzie. Ja kupowałem w Gdyni na ul.hutniczej. Bardzo kompetentna obsługa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - a czy Ty widziałaś buty ładne i wygodne ? Te dwie rzeczy nie idą w parze. Nooo, bardzo rzadko idą.

 

Co do kuchni - fronty są z pełnego drewna, korpusy są z płyty.

Oj Markus widziałam ,tylko na cenę patrzeć nie wolno :wink:

 

Chciałem ten wątek jakoś delikatnie pominąć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze polecić producenta szamba z okolic trójmiasta. Chyba najwyższa pora o tym pomyślec , ale niestety nie mam opjecia od czego zacząć. Czy kupuje się gotowe i tylko wkpuje :roll:

 

Temat szamba był kiedyś omawiany.

Wariantów jest kilka od plastikowego, metalowgo, po betonowe.

Ja mam stalowe i z tego co wiem jest to najtańsze rozwiązanie. W ziemi już blisko 2 lata i jest ok. namiarów nie mam, szukaj w naszej grupie jakieś 60 stron do tyłu. Betonowe wiem, że do zamówienia w firmie

MG Żuraw na hutniczej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o plastikowe to juz nie jestem pewien czy było to szeroko komentowane wcześniej. Musisz mieć świadomośc, że z 5tys. będziesz musiała wydać. Co to za gmina. Aż mi się wierzyć nie chce, aby mieli tak sprecyyzowane szambo. Szambo ma być szczelne i mieć atest. Zbadaj temat bo po co przepłacać. No chyba że nie robi Ci różnicy 5tys. czy 2 tys.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...