Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i pozdrawiam bojanowskich budowniczych. Za 3 tygodnie mają u mnie zacząą montaż elektryki i hydrauliki byłbym wdzięczny za namiary na jakieś tanie hurtownie z tymi akcesoriami z okolic Trójmiasta. Pozdrawiam. Acha jak by ktoś potrzebował namiary na drewno konstrukcyjne wykopałem tani i dobry tartak.

 

Też chętnie się dowiem gdzie jest ten dobry tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, ale raczej chodzi o szambo ekologiczne czyli zbiornik plastikowy. Tak mam wpiszne w warunkach z gminy. Nie wiem dlaczego, ale mieli taki wymóg. Bed szukać 60 stron wcześńiej. :p

 

Wcześniej było, ale o szambach metalowych - jakoś nic mi się nie kojarzy z plastikami. Jak znajdę namiary na gościa, który robił te metalowe szamba to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi to szybko poszło, sama się sobie dziwię 8)

 

Oto co napisał Benicio

Szamba. Szambo metalowe można kupić w Jodłownie za Kolbudami - koszt 1.600 zł. + transport. kontakt - Pan Wons 691 50 26, 691 83 16 57. Jeśli tam pojedziesz, to się nie przestrasz - krajobraz jest księżycowy

 

to zdaje się szambo z tego samego źródła co ma Kodi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi, nie wiem czy pamietasz jak forum mialo jeszcze sporo ograniczen to powstala czesc alternatywna i tam ludzie wrzucali foty z budowy.

 

Zapodalem tam fote moich pociech na sankach w Baninie :-)

 

http://photos.groups.yahoo.com/group/3citty_building_club/vwp?.dir=/&.dnm=Sanki+z+Norka.jpg&.src=gr&.view=t&.hires=t

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Dzięki za namiary na części elektryczne chodzi o "mors".

JUŻ PODAJĘ NAMIAR NA TARTAK. Może najprościej będzie e-mail.

[email protected] . Facet ma drewno konstrukcyjne za 540 netto oczywiście bez fakturki, jest to tartak z Bytowa ale dojazd i tak za darmo+impregnacja za darmo. Polecam i pozdrawiam . AAAA czy mors to jest hydraulika i elektryka? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolia - ja chyba nie mam od Pana Wonsa, ale z tego co pamiętam to też jodłowno. Krajobraz faktycznie zniewalający. Pisałem zresztą o tym w dzienniku.

 

Jaca - coś nie moge otworzyć tych fotek. Jakiś error. Zapodaj mi link do głownej strony naszego 3city na yahoo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...