Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kolia - ja chyba nie mam od Pana Wonsa, ale z tego co pamiętam to też jodłowno. Krajobraz faktycznie zniewalający. Pisałem zresztą o tym w dzienniku.

 

Jaca - coś nie moge otworzyć tych fotek. Jakiś error. Zapodaj mi link do głownej strony naszego 3city na yahoo.

 

Pozdrawiam

Pamietałam że z Jodłowna i myslałam, że od tego samego gościa, ale jak widać ktoś jeszcze robi w tym interesie :wink:

 

Link do strony głównej jest taki:

 

http://groups.yahoo.com/group/3citty_building_club

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

A wiecie, że słoneczko świeci ?

Dochodzi południe, na dworze 3,5*C, a ja mam już 400 l. gorącej wody (55*C.) ! Będzie na trzy dni jak nic !

:D

 

Bo nie masz nastoletniej córki. Jakbys miał to te 400l za jednym razem by Ci załatwiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słoneczko swieci, az miło popatrzeć, już myślałam, że pisanki w koszyku śnieg zasypie. :roll:

 

No tak, i bałwana z palmą nie będzie :( A tak miało być oryginalnie w te zimowo - wielkanocne święta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie... może głupie. ale ja naprawdę nie wiem :(

SKĄD SIĘ BIERZE ZIEMIĘ??? taką żyzną do ogródka... u nas jest takie badziewie, że oprócz tego humusu co był ściągnięty spod domu musimy coś żyźniejszego dodać... tylko skąd??? bo przecież nie będę tego kupować na woreczki, bo zbankrutuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie do wszystkich Bojanowiczów - kto ma przydomową oczyszczalnie ścieków. Te osły z gminy uparły się na szambo :evil: :evil: . Nie wiem jak to przeskoczyć :evil:

Pozdrówka :wink:

 

Też pytanie - ja mam. O jakiej gminie mówisz - Szemud?

Jestes pewien, że teraz załatwia się to w gminie, a nie w Starostwie. Po drugie budowa POŚ o wydajności do iluś tam m3 / na dobę (musiałbys mieć kompanie wojska na utrzymaniu) nie wymaga zezwolenia na budowę tylko zgłoszenia. Suma sumarum mogą się wypchać. Mnie też próbowali załatwić w ten sposób, ale jak im udzieliłem odpowiedzi takiej jak teraz to spuścili z tonu natychmiast.

 

SŁUCHAJCIE - normalny Zanzibar albo inna Górna Wolta. Odwiedziłem dzisiaj Telepunkt (nie mają możliwości przyłączenia telefonu w Bojanie), o rozmowie z Netią nie wspomnę, bo Ci nawet logo firmowego tam nie mają. Ręce mi opadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie do wszystkich Bojanowiczów - kto ma przydomową oczyszczalnie ścieków. Te osły z gminy uparły się na szambo :evil: :evil: . Nie wiem jak to przeskoczyć :evil:

Pozdrówka :wink:

 

:-? Nam architekt adaptujący projekt do terenu, wpisał w odpowiednim miejscu P.O.Ś. i już... Żadnych projektów specjalnych nie robiliśmy...

W dzienniku budowy budowniczy wpisał "posadowienie zbiornika systemowego z odprowadzeniem", bo nie wiedział co będzie - szambo, czy coś innego...

Do 7,5 m3/dobę - wystarczy zgłoszenie.

 

Markus - mam takiego jednego żabichlapa, co w 5 minut każdą ilość wody potrafi przeflancować z wanny na podłogę, więc oszczędzam :D (Córki zużywają warszawską wodę) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam wielką PROŚBĘ o namiary na naprawde sprawdzonego fachowca i godnego polecenia - oczywiście :wink: Chodzi mi o hydraulika. Fajnie, by było gdy tez robił od razu podłaczenie kotłowni itp (olejowa).

 

 

HELPIK! Miałam wcześniej namiary, ale straciałam te dane z kompa :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...