Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...narodziny syna...

 

Wakmen :) albo coś przegapiłam, albo się nie chwaliłeś... Gratulacje :) i pozdrowienia dla Żony :)

 

Chyba jednak nie chwalił się... 8) :wink: Wakmen GRATULACJE! Pozdrów Żonkę :D

A może jednak tak troszeczkę, pocichu:

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=602378#602378

 

Wakmen - najserdeczniejsze gratulacje i dużo radości z pociechy. Pozdrowienia dla mamy i maleństwa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz - masz.

 

Panele podłogowe - akustyka to rzecz względna, zależy w czym chodzisz. Ja chodzę w "papuciach" i ani mru-mru :D

 

Płyty G-K - prowadzi je praktycznie każda hurtownia budowlana, zero problemu ze znalezieniem dostawcy. Pozostaje tylko kwestia ceny. Ja swoje barłemz WKT Polska, Gdynia, Łużycka.

 

CHEMIA-Gdańsk - ten lokal zawsze sprawiał wrażenie jakby prowadziło go kilku gości spod budki z piwem.

 

 

P.S. Rozpoczałem codzienne mozolne przewożenie rupieci do domu. Rany, skąd ja tyle tego szmelcu nazbierałem. Za dwa weekendy będę w Bojanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amys drewno konstrukcyjne kupowaliśmy w Complexie we Wrzeszczu. Co dziwne - cena za impregnowane ciśnieniowo była minimalnie wyższa niż w większości kaszubskich tartaków, a jakość super, obsługa też. Tyle, że to było prawie rok temu - nie jestem pewna jak teraz ceny wyglądają?

To samo można zamówić w ich "fabryczce" w Dziemianach. Tam są do tego elastyczni jeśli chodzi o negocjacje cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amys drewno konstrukcyjne kupowaliśmy w Complexie we Wrzeszczu. Co dziwne - cena za impregnowane ciśnieniowo była minimalnie wyższa niż w większości kaszubskich tartaków, a jakość super, obsługa też. Tyle, że to było prawie rok temu - nie jestem pewna jak teraz ceny wyglądają?

To samo można zamówić w ich "fabryczce" w Dziemianach. Tam są do tego elastyczni jeśli chodzi o negocjacje cenowe.

 

Z tego co się orientowałam to cenowo wyglądało podobnie... chyba, że w Dziemianach można wynegocjować większy rabat?

No, w każdym razie warto z nimi pogadać, bo jeśli chodzi o jakość, to nie było się do czego przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zacząłęm sezon budowalny - wczoraj zwiozłem drzewo na strop.

 

Na pytanie o tartaki polecam 2 - w Starej Kiszewie (impregnują ciśnieniowo - na jesieni brałem za 650 zł / m3 netto) oraz w Kościerzynie (Kaszub - wziąłem suszone i strugane za 800 zł netto). Oba zrobiły naprawdę dobry materiał. Na tartak w Starej Kiszewie trzeba trochę uważąć - kombinują. Trzeba składać jasne zamówienie i liczyć przed załadunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA DLA TYCH CO CHCĄ MIEĆ GAZ W BOJANIE !!!

 

Na stronie http://www.gazownia.gdansk.pl można pobrać specjalny wniosek (wejść w CHCĘ ZOSTAĆ ODBIORCĄ, potem wybrać FORMULARZE WNIOSKÓW i WNIOSEK o określenie warunków przyłączenia dla podmiotu ubiegającego się o przyłączenie do sieci gazowej................w ilości do 10m3/h (grupa przyłączeniowa I)!!!

 

Wypełniony wniosek wysłąc albo bezpośrednio do Gminy Szemud albo do gazowni. W przypadku zebrania ok 200 deklaracji gaz będziemy mieli już w przyszłym roku !!!

Jeżeli możecie to powiadomcie sąsiadów i znajomych, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...