Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus! Telepatia jakaś czy co? :o :wink: Właśnie chciałam się Ciebie zapytać o kuchnie, czy jesteś zadowolony i czy mogę wpaść obejrzeć :D Jutro stolarz-"donosiciel" :wink: ma przyjechać do mnie na obmiar i dokładną wycenę, więc chętnie zobaczę jego efekty pracy u Ciebie. Daj znać kiedy mogę wpaść i dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: gdzie kupowaliście parapety wew.? Wymarzyłam sobie drewniane, bardzo jasne (coś "ala" sosna ale bez takiego usłojenia ;) ) Aha, oczywiście montuje się je po tynkowaniu? :roll:

Dzięki! :D

Ładne sosnoew można dostać w Gdańsku - w sklepie "Praktyczny Pan" , całkiem niedaleko Prakticera na Przymorzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie właśnie naszło - skoro zamierzam się w tym roku wprowadzić i kolejna zimę spędzić w domu te pewnie teraz jest ostatni dzwonek na zamówienie dzrewa do kominka. Markus, Gierga i inni bojanowcy - próbowaliscie może ten temat zgłębiać? Gdzie w naszej okolicy można w miarę tanio kupić drzewo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wiosennie i słonecznie!

i gratulacje Walkmen za powiększenie rodzinki !

 

Jola jak sprawuje się piesek ? bo właśnie wywołałam film z jego zdjęciami jak był w domu wyszedł pięknie mam nadzieję że dobrze mu się wiedzie.

 

U nas generalnie czekanie na rurę z gazem i drobne prace przygotowawcze.

Gabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie właśnie naszło - skoro zamierzam się w tym roku wprowadzić i kolejna zimę spędzić w domu te pewnie teraz jest ostatni dzwonek na zamówienie dzrewa do kominka. Markus, Gierga i inni bojanowcy - próbowaliscie może ten temat zgłębiać? Gdzie w naszej okolicy można w miarę tanio kupić drzewo?

 

Sorry, ale widząc wczoraj u Ciebie stosowną ekipę stwierdziłem, że jesteś znacznie bardziej zaawansowany w temacie kominka. Ja tam nie wiem nawet czy kominek stanie u mnie jeszcze w tym roku.

 

WAKEMAN - wybacz, jesteśmy najbliżej siebie, a budzę sie ostatni z gratulacjami. Niech Wam się Wakeman - junior zdrowo chowa i najserdeczniejsze życzenia dla Twojej koleżanki małżonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Witam wszystkich.

Pozdrawiam nowych forumowiczów. Starszych też oczywiście.

 

Walkmen - serdeczne gratulacje.

 

Kingaa - jak Twój ogród? Czy może cały czas kontemplacja z winem przed kominkiem?

 

Rispetto - kto Ci tak ładnie przeorał działeczke? Bo chyba nie żona ... :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powitać klub Trójmiasto i okolice. Pochodzę z Malborka (stąd Krzyżak), a "pole" :D kupiłem w Lublewie (podobno wieleset lat temu też było krzyżackie). Jestem na etapie załatwiania papierzysk, więc do samej budowy jeszcze daleko, ale widzę, że jest tu zgrana ekipa - mam nadzięję, że będę miał w Was oparcie. Postaram się często tu zaglądać.

 

 

EDIT: w dziale dzienniki zamieściłem temat o domku Krzyżaka - tam więcej szczegółów o "budowie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rispetto - kto Ci tak ładnie przeorał działeczke? Bo chyba nie żona ... :wink:

Nie widziałeś, jak szalała z łopatą ??? :lol: :lol: :lol:

Miałem ambitny zamiar zrobienia tego samemu, ale jak to "baba" - spojrzała na to trzeźwym okiem i zagadała z tym rolnikiem, który ma obok nas kartofle i wpadł do nas z bronami i oprócz tego, że wszystko ładnie ciągnikiem wyrównał, to jeszcze przekopał. Zajęło mu to godzinę, a ja pewnie harowałbym dwa tygodnie.

Teraz czekamy na perz z roundupem gotowym do użycia. Może jednak uda nam się założyć trawnik w tym roku. Najpierw jednak odprowadzenie deszczówki i ścieżki oraz podjazdy.

Przy okazji stwierdziłem jak wytrzymałe na nacisk mam szambo. Wg obliczeń powinno być 4 tony, a manewrował po nim traktor o wadze 7 ton :lol: Tylko czekałem, kiedy wpadnie do środka, ale nic się nie stało.

Jak będziecie mieli chwilę, to wpadnijcie z odwiedzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie właśnie naszło - skoro zamierzam się w tym roku wprowadzić i kolejna zimę spędzić w domu te pewnie teraz jest ostatni dzwonek na zamówienie dzrewa do kominka. Markus, Gierga i inni bojanowcy - próbowaliscie może ten temat zgłębiać? Gdzie w naszej okolicy można w miarę tanio kupić drzewo?

 

 

Sama Wam chciałam zadać to pytanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus! Telepatia jakaś czy co? :o :wink: Właśnie chciałam się Ciebie zapytać o kuchnie, czy jesteś zadowolony i czy mogę wpaść obejrzeć :D Jutro stolarz-"donosiciel" :wink: ma przyjechać do mnie na obmiar i dokładną wycenę, więc chętnie zobaczę jego efekty pracy u Ciebie. Daj znać kiedy mogę wpaść i dzięki.

Jeśli mogę sie wtrącić -mój kolega ze szkoły robi całkiem ładne meble kuchenne-Wojtek 0604-787-431 (robił sporo na zachód ,do wymagających klientów). Ostatnio oglądałem u klienta i nie powiem ,byłem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...