Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jola jak sprawuje się piesek ? bo właśnie wywołałam film z jego zdjęciami jak był w domu wyszedł pięknie mam nadzieję że dobrze mu się wiedzie.

 

Gabi, piesek ponoć jest wieeelki (niestety nie widziałam go ostatnio), ma wieeelki apetyt, sprawuje się baaardzo dobrze, a właściciel twierdzi, że jest to najmądrzejszy, najpiękniejszy i najkochańszy pies pod słońcem :D, tylko "lejkowanie" mu nie przeszło :wink: tzn. w domu już niby nie siusia, no chyba, że z radości. :wink: Mam nadzieję, że reszta piesków ma się tak samo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus! Telepatia jakaś czy co? :o :wink: Właśnie chciałam się Ciebie zapytać o kuchnie, czy jesteś zadowolony i czy mogę wpaść obejrzeć :D Jutro stolarz-"donosiciel" :wink: ma przyjechać do mnie na obmiar i dokładną wycenę, więc chętnie zobaczę jego efekty pracy u Ciebie. Daj znać kiedy mogę wpaść i dzięki.

Jeśli mogę sie wtrącić -mój kolega ze szkoły robi całkiem ładne meble kuchenne-Wojtek 0604-787-431 (robił sporo na zachód ,do wymagających klientów). Ostatnio oglądałem u klienta i nie powiem ,byłem pod wrażeniem.

Mały, dziękuję za zainteresowanie, ale już nie mam siły na tą moją kuchnię :roll: i jeśli facet zaproponuje mi dobrą cenę a u Markusa w kuchni nie będę miała się do czego przyczepić :wink:, to myślę, że zakończę w końcu temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących z okolic Trojmiasta :) , a szczególnie tych z okolic Banina :) Chciałbym w najbliższym czasie kupić nowy dom do lekkiego lub nieco większego wykończenia. Najbardziej interesują mnie okolice Banina. Wielu z Was ma tam działki i buduje swoje domy - może wiecie coś o interesujących i godnych polecenia domach na sprzedaż w Waszej okolicy? Interesuje mnie dom o powierzchni ok. 150-200 metrów. Z góry dziękuje za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie właśnie naszło - skoro zamierzam się w tym roku wprowadzić i kolejna zimę spędzić w domu te pewnie teraz jest ostatni dzwonek na zamówienie dzrewa do kominka. Markus, Gierga i inni bojanowcy - próbowaliscie może ten temat zgłębiać? Gdzie w naszej okolicy można w miarę tanio kupić drzewo?

 

Sorry, ale widząc wczoraj u Ciebie stosowną ekipę stwierdziłem, że jesteś znacznie bardziej zaawansowany w temacie kominka. Ja tam nie wiem nawet czy kominek stanie u mnie jeszcze w tym roku.

 

No i właśnie dlatego, że rozmawiałem z kominkarzem naszło mnie w sprawie drewna. Może jakbysmy się dogadali to dałoby się załatwić taniej. Pomyśl nad tym. Gierga - rozumiem, że ty byłabyś chętna na taką "spółkę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozpoczęli już prace związane z remontem drogi w Chwaszczynie.

Na razie wycinka drzew. Czy ktoś orientuje się może co będzie robione? Czy tylko nowa wylewka czy już tak porządnie zerwą wszystko i od nowa zrobią? Może chodniki i te sprawy? Najlepiej z Chwaszczyna do Bojana :)

Ech i troszkę szersza żeby była. To tak w ramach bujania w obłokach :)

 

I bardziej przyziemnie: czy ktoś może orientuje się ile kosztuje drewno w firmie SKWAR w Chwaszczynie (przy giełdzie). Drewno z wycinki u nich składają a ja właśnie muszę uzupełnić zapasy na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja sam wycinałem, w zeszłym roku i załatwiałem wszystko w leśniczówce w Sopocie. W tym roku załatwiałem w leśniczówce w Tuchomku i w lutym nie było bólu. Byłem w zeszłym tygodniu i koleś coś ściemniał - że na razie nie ma itp. Będę dalej walczył. Jak nie tu na miejscu to może znowu w Sopocie. W najgorszym wypadku kupie od nadleśnictwa i tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja sam wycinałem, w zeszłym roku i załatwiałem wszystko w leśniczówce w Sopocie. W tym roku załatwiałem w leśniczówce w Tuchomku i w lutym nie było bólu. Byłem w zeszłym tygodniu i koleś coś ściemniał - że na razie nie ma itp. Będę dalej walczył. Jak nie tu na miejscu to może znowu w Sopocie. W najgorszym wypadku kupie od nadleśnictwa i tyle.

 

Pozdrawiam

 

Eeeee samemu to chyba nie. Wole kupić gotowe. 8) Masz jakiś namiar do nadlesnictwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja sam wycinałem, w zeszłym roku i załatwiałem wszystko w leśniczówce w Sopocie. W tym roku załatwiałem w leśniczówce w Tuchomku i w lutym nie było bólu. Byłem w zeszłym tygodniu i koleś coś ściemniał - że na razie nie ma itp. Będę dalej walczył. Jak nie tu na miejscu to może znowu w Sopocie. W najgorszym wypadku kupie od nadleśnictwa i tyle.

 

Pozdrawiam

 

Eeeee samemu to chyba nie. Wole kupić gotowe. 8) Masz jakiś namiar do nadlesnictwa?

Jakbyś miał chwilę to podjedź do Sławutówka (koło pałacu Bellow)-droga na Puck-obejrzysz sobie jaki ,a jak zajedziesz dalej to leżą sterty porąbanego drewna na sprzedaż ,ale nie mam pojęcia za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.moze ktos mi pomoze w znalezieniu tynkarzy do wnetrz?Buduje dom w Gosciecinie(5kmza Wejherowem)Bardzo bym byla wdzieczna,prosze tez o rade -jaka metoda jest lepsza,reczna? czy tez maszynowa?.

Pozdrawiam

Anno oni są poinformowani(ci z priva),tak że będą wiedzieli o co chodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie można kupić, jeżeli wogóle można materiały budowlane w okolicy bez VAT-u? (purotherm, dachówke braas, drewno itp.)

Proszę o odpowiedź bezpośrednio na mój adres mailowy [email protected]

Dziękuję za pomoc

Witam

Z drewnem można się dogadać w Jerpolu między Dąbrową a Chwaszczynem Ul. Chwaszczyńska 206A Tel 6296620 (ale takich spraw nie załatwia się przez telefon, można zapytać o cenę netto ).

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...