Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Urlop, urlopem, a do pracy i tak trzeba zajrzeć. Ma to jednak ten plus, że mogę zapuścić żurawia na Forum.

 

Wszystkim bez wyjątku serdeczne podziękowania za miłe słowa. Tym co juz mieszkają na swoim nie muszę tłumaczyć jak jest, tym co dalej "w trakcie" powiem krótko - jest zajefajnie :D .

Na razie totalny rozpirz, bo wszystko w kartonach, ale damy radę. Żona jak zwykle przyjeżdża na gotowe 8) (w niedzielę) - te kobiety to jednak wiedzą jak się ustawić.

Największym plusem jest to, że nawet jak coś robię przy domu to córka jest w zasięgu głosu i w końcu przestała siedzieć godzinami sama.

 

 

JOOLA - no to jak ? Dałaś zarobić Czerwionce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus - zrób jeszcze jedną rzecz. Jak nie masz lęku wysokości i przestrzeni, to wejdź sobie na czubek dachu, usiądź w miarę wygodnie, porozkoszuj się widokiem i pomyśl sobie, że "ja tego dokonałem" :D Polecam :lol:

Swietny pomysł sam tak robiłem jak zajmowałem sie czymś na dachu (antena,obmurowywanie komina)ten widoczek z góry...poczucie wolności...jak ptak...tylko trza uważać żeby nie spaść :) ,bo czasem sie można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sławutowie od 80 do 130 zależy jakie (porąbane/całe/twarde/miekkie)-to informacja od kolegi tam mieszkającego.

A dokładniej gdzie lub u kogo? Też jestem chętny.

Jedziesz na Puck od Redy .Za zjazdem na Rekowo jakies 3-4 km. w dołku jest zjazd na "Sławutowo" w lewo(tam stoi sporo różnych reklam) jedziesz jeszcze jakies 1-1,5 km i wjeżdżając w zabudowania masz na podwórkach całe stosy drewna. Zatrzymaj sie i zapytaj.

Ale Ty masz chyba bliżej do okolic Kartuz? Tam sądzę ,że jak sie poszuka to będzie taniej.

Jutro w pracy zapytam go o nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki pana Serafina świetne a pan Toforek niesłowny (bardzo)

 

Bo trzeba było żonę wysłać. JOOLA mówi że jej się bardzo fajnie z Toporkiem rozmawiało :D .

 

WLOWIKI - serdeczne dzięki za pocztowego maila - dotarł. Możecie mi przypomnieć swój adres ? (może byc na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, Ty się nie nabijaj :wink: Andrzej100, może masz za mało wylewek do zrobienia i gościowi nie bardzo opłacało się przyjeżdżać, więc wykręcił się brakiem czasu... :roll: hmm nie wiem ale dobrze, że chociaż ktoś inny zrobił Ci te wylewki i jesteś zadowlony :D

A teraz się pochwalę...wczoraj uruchomiliśmy piec gazowy! (mamy ciepełko w domku) :D :D :D A w środę ruszamy z ociepleniem i resztą prac wykończeniowych :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ZAINTERESOWANYCH GAZEM W BOJANIE i KOLECZKOWIE

 

W gminie widziałem wczoraj ogłoszenie o zebraniach na temat gazyfikacji naszych wsi:

 

10 maja godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Bojanie zebranie na ten temat. Będą mieli ze sobą formularze wniosków do wypełnienia.

 

Koleczkowo - o ile dobrze pamietam zebranie ma się odbyć 25 maja, w tamtejszej Szkole Podstawowej, ale zadzwońcie do Urzędu Gminy, aby potwierdzić termin.

 

Wczoraj w Wejherowie przerejestrowanie samochodu zajęło mi 22 min 45 sek. Po doświadczeniach z Gdyni - normalnie czapki z głów za taki express.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ZAINTERESOWANYCH GAZEM W BOJANIE i KOLECZKOWIE

 

W gminie widziałem wczoraj ogłoszenie o zebraniach na temat gazyfikacji naszych wsi:

 

10 maja godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Bojanie zebranie na ten temat. Będą mieli ze sobą formularze wniosków do wypełnienia.

.

 

Witam.

Właśnie dzisiaj gmina raczyła powiadomić mnie o tym listownie.

Pozdrówka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ZAINTERESOWANYCH GAZEM W BOJANIE i KOLECZKOWIE

 

W gminie widziałem wczoraj ogłoszenie o zebraniach na temat gazyfikacji naszych wsi:

 

10 maja godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Bojanie zebranie na ten temat. Będą mieli ze sobą formularze wniosków do wypełnienia.

.

 

Witam.

Właśnie dzisiaj gmina raczyła powiadomić mnie o tym listownie.

Pozdrówka. :wink:

 

mnie tak samo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej100, chyba pan Toporek naprawdę jest taki w rozmowach jak ma na nazwisko :wink: mam nadzieję, że z pana "namedaL" :wink: będziesz zadowolony(polecony przez wielu forumowiczów), pilnuj tylko puszek i kątów. Jeśli chodzi o piec, to tak, uruchamiał mi go serwisant... ale jak to wyglądało , to zabij nie wiem :oops: , bo nie mogłam być w tym czasie na budowie, a ponieważ serwisant jest zaprzyjaźniony z moimi hydraulikami, uruchomił piec bez nas (nie wiem czy powinnam to pisać 8) :wink: ). Dostaliśmy instrukcję obsługi z którą mamy się zapoznać i po weekendzie spotkamy się żeby omówić dokładnie pracę i obsługę pieca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLOWIKI - serdeczne dzięki za pocztowego maila - dotarł. Możecie mi przypomnieć swój adres ? (może byc na priv)

 

Poszło na priv, ale prościej było przeczytać u nas w normalnym miejscu pod zdjęciem :) Ale cieszymy się, że taki email też dotarł, w końcu aż tak jeszcze Was tam nie znają jak nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej100, chyba pan Toporek naprawdę jest taki w rozmowach jak ma na nazwisko :wink: mam nadzieję, że z pana "namedaL" :wink: będziesz zadowolony(polecony przez wielu forumowiczów), pilnuj tylko puszek i kątów. Jeśli chodzi o piec, to tak, uruchamiał mi go serwisant... ale jak to wyglądało , to zabij nie wiem :oops: , bo nie mogłam być w tym czasie na budowie, a ponieważ serwisant jest zaprzyjaźniony z moimi hydraulikami, uruchomił piec bez nas (nie wiem czy powinnam to pisać 8) :wink: ). Dostaliśmy instrukcję obsługi z którą mamy się zapoznać i po weekendzie spotkamy się żeby omówić dokładnie pracę i obsługę pieca.

 

Kontakt z Panem Toporkiem nie należał do najłatwiejszych. Spotykłaem się z nim przez dwa tygodnie, aby przegadać sprawę w 10 minut. Natomiast cenowo jest trochę atrkacyjniejszy od M. Serafina, do tego słyszałem, że robi naprawdę nieźle. Tylko go trzeba pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...