Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam - rownież po dłuzsyzm czasie.

Na forum ruch - myślałem, że wszyscy na budowach a tu proszę.

Ja pomau dłubię na zewnątrz. Tarasy, grile, wiaty - takie głupoty.

 

Mam pytanko.

Znajomek się buduje i przyszedł etap dachu. Poszukuje informacji na temat firmy Ambit i niejakiego właściciela Jana Zielonkowski. Chce się na nich zdecydować /materiał + robocizna/, ale szuka potwierdzenia czy firma ok. Może miał ktoś z Was z nimi do czynienia. Będę wdzieczny za każde info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam - szykam dobrze zaopatrzonej wypożyczalni sprzętu budowlanego. Na stronach przewijały sięswego czasu adresy (we Wrzeszcu bądź w Gdańsku ?). Czy macie może namiary? Jeżeli tak to poproszę.

 

 

a szukałeś w firmie MIDO. Przy głownej drodze do Zukowa w Miszewie. Między I a II światłami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje informacji na temat firmy Ambit i niejakiego właściciela Jana Zielonkowski. Chce się na nich zdecydować /materiał + robocizna/, ale szuka potwierdzenia czy firma ok. Może miał ktoś z Was z nimi do czynienia. Będę wdzieczny za każde info.

 

Pozdrawiam

Ja od nich brałem dachówki, okna Fakro i orynnowanie. Mogę polecić. Nie było problemu ze zwrotem nadmiarowych miateriałów i terminowością (!!!) Kupiłem od nich w styczniu, a odebrałem w lipcu. Właśnie wybieram się do nich po schody strychowe. Dekarzy miałem swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę jeszcze raz o fachowcach od GK, sama jeszcze z nich nie korzystałam, więc nic nie mogę powiedzieć o ich pracy

 

Znalazłam takie namiary w moim notesie (oczywiście wypisane podczas lektury forum)

Adam Brejski tel .0601 - 670-420 (niestety nie zapisałam kto go polecał, coś mi sie kołacze że Ewa, ale równie dobrze mógłby być to ktoś inny)

Piotr Freitag tel. 0604 - 455 - 684 od Adamski

Kazimierz Feta tel. 677-34-92, 0604-207-291 od Chyciu

p.Sławomir tel 0506-795-286 od Pianiwo (jak napisała powoływać się na Iwonę z Lęborka)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco no cóż my budujemy podobny i uzgodniłem że robocizna za stan surowy otwarty razem z więżbą to 15 000 materiały kupuję sam jak na razie mamy zrobione ocieplone fundamenty zasypane i utwardzone piachem od jutra zaczynają chudziaka.Nasz projekt to Klementynka z archipelagu

budowa idzie spokojnie ale planowo więc na razie nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REDZIE LUB OKOLICACH

W Rekowie są działki w miare normalnych cenach ale pamietaj ,że Rekowo Dolne należy do Redy a Górne do Pucka. Druga sprawa uważaj na zakup koło ulicy Obwodowej - tam są wstrzymane wszelkie inwestycje w związku z (prawdopodobną) budową obwodnicy na Władysławowo (wczoraj sie o tym dowiedziałem).

Miasto Reda ma działki ale droższe niz na wolnym rynku i w kijowej okolicy (od przejazdu puckiego w lewo). Z kolei bardzo ładne są za przejazdem w prawo na Rekowo Dolne ,ale droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - rownież po dłuzsyzm czasie.

Na forum ruch - myślałem, że wszyscy na budowach a tu proszę.

Ja pomau dłubię na zewnątrz. Tarasy, grile, wiaty - takie głupoty.

 

Mam pytanko.

Znajomek się buduje i przyszedł etap dachu. Poszukuje informacji na temat firmy Ambit i niejakiego właściciela Jana Zielonkowski. Chce się na nich zdecydować /materiał + robocizna/, ale szuka potwierdzenia czy firma ok. Może miał ktoś z Was z nimi do czynienia. Będę wdzieczny za każde info.

 

Pozdrawiam

 

Ja od nich brałem dachówkę i orrynnowanie. Polecam. Materiał dostarczay na czas, solidnie. Można zwracać nadmiar materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REDZIE LUB OKOLICACH

Witaj Hos,

Buduje w Rekowie (Gornym). Jest tam kilkadziesiat dzialek do sprzedania.

Pozdrowienia

Powiedz jak tam z wodą.

 

Witaj Maly,

Ja mam przylacze wody na dzialce. Sprzedajacy wzdluz jednej z drog przy czesci dzialek poprowadzil gruba rure z woda. Zatem pozostaje kwestia przylaczenia dzialki do rury. Przy czesci dzialek nie ma rury z woda. Do konca roku Energa ma postawic trafo na tym terenie i doprowadzic przylacza do wszystkich(?) dzialek. Do polowy 2008 roku cala gmina Puck bedzie skanalizowana. O gazie ani widu ani slychu choc plany gazyfikacji sa gotowe i nawet bylo wydane pozwolenie na budowe. Ale brak jest rury wysokiego cisnienia z ktorej mozna pobierac gaz. Byc moze z gazem cos sie zacznie sie po 2008 roku (info z firmy Petrico zajmujacej sie obsluga gazu w gminie).

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - rownież po dłuzsyzm czasie.

Na forum ruch - myślałem, że wszyscy na budowach a tu proszę.

Ja pomau dłubię na zewnątrz. Tarasy, grile, wiaty - takie głupoty.

 

Mam pytanko.

Znajomek się buduje i przyszedł etap dachu. Poszukuje informacji na temat firmy Ambit i niejakiego właściciela Jana Zielonkowski. Chce się na nich zdecydować /materiał + robocizna/, ale szuka potwierdzenia czy firma ok. Może miał ktoś z Was z nimi do czynienia. Będę wdzieczny za każde info.

 

Pozdrawiam

 

Ja od nich brałem dachówkę i orrynnowanie. Polecam. Materiał dostarczay na czas, solidnie. Można zwracać nadmiar materiału.

Teraz dopiero się skapowałem, że to mój sąsiad :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...