Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam projektanta ogrodów, pamiętam że ktoś się kiedyś tym interesował, nie wiem czy to przypadkiem nie był Markus. Jeśli znacie kogos takiego to dajcie znać.

Pozdrawiam

 

Ja też mam projektanta ogrodów: robi projekt papierowy i Garden Composerze. Mi i mojemu sąsiadowi juz zaprojektował ogród. Jestem zadowolony, równiez co do ceny.

Przemysław Borkowski: +48 888 330 148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam projektanta ogrodów, pamiętam że ktoś się kiedyś tym interesował, nie wiem czy to przypadkiem nie był Markus. Jeśli znacie kogos takiego to dajcie znać.

Pozdrawiam

 

Ja też mam projektanta ogrodów: robi projekt papierowy i Garden Composerze. Mi i mojemu sąsiadowi juz zaprojektował ogród. Jestem zadowolony, równiez co do ceny.

Przemysław Borkowski: +48 888 330 148

 

A możesz powiedzieć jaki to jest rząd wielkości ceny i od czego jest ona uzależniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zamierzam wybudować dom w Grzybnie , niedaleko Kartuz.Czy o okolicy ktoś buduje z silikatów? Gdzie można kupić na Pomorzu najtaniej bloczki silikatowe, niekoniecznie z firmy Xella (tylko takie znalazłam w pobliskich hurtowniach).Czy macie namiary na rzetelnego kierownika budowy z tych okolic, który będzie często na budowie?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Danka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REDZIE LUB OKOLICACH

W Rekowie są działki w miare normalnych cenach ale pamietaj ,że Rekowo Dolne należy do Redy a Górne do Pucka. Druga sprawa uważaj na zakup koło ulicy Obwodowej - tam są wstrzymane wszelkie inwestycje w związku z (prawdopodobną) budową obwodnicy na Władysławowo (wczoraj sie o tym dowiedziałem).

Miasto Reda ma działki ale droższe niz na wolnym rynku i w kijowej okolicy (od przejazdu puckiego w lewo). Z kolei bardzo ładne są za przejazdem w prawo na Rekowo Dolne ,ale droższe.

witaj wiem wiem ale za torami na Puck w lewo na 12-go marca są przepiękne działeczki pod lasem ale w wiekszości ma to UM i chyba troche im sie pokręciło od ich nadmiaru .... :roll: a okolice obwodowej a dokładnie Moście Błota to podobno faktycznie same błotko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dałem za wygraną i pojechałem do Gminy kolejny raz i ... jedna pani pozwoliła sobie zająć czas i poszukać dla mnie Uchwałę Wojewody w sprawie planowania przestrzennego gminy i ... chyba będę miał legalnie POŚ ale jeszcze pani w Starostwie musi zgodzić się z pismem opieczętowanym w Gminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wiem wiem ale za torami na Puck w lewo na 12-go marca są przepiękne działeczki pod lasem ale w wiekszości ma to UM i chyba troche im sie pokręciło od ich nadmiaru .... :roll: a okolice obwodowej a dokładnie Moście Błota to podobno faktycznie same błotko...

No włanie miałem wątpliwą"przyjemność" zimą podjechać tam na poszukiwanie działki na sprzedaz dla kogoś. Bez trekra lepiej nie ryzykować. Co do Rekowa górnego to są za lasem po prawej u pana z takim dłuższym nazwiskiem - nie mogę skojarzyć. Ale chyba juz wszystkie sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam projektanta ogrodów, pamiętam że ktoś się kiedyś tym interesował, nie wiem czy to przypadkiem nie był Markus. Jeśli znacie kogos takiego to dajcie znać.

Pozdrawiam

 

Ja też mam projektanta ogrodów: robi projekt papierowy i Garden Composerze. Mi i mojemu sąsiadowi juz zaprojektował ogród. Jestem zadowolony, równiez co do ceny.

Przemysław Borkowski: +48 888 330 148

 

A możesz powiedzieć jaki to jest rząd wielkości ceny i od czego jest ona uzależniona?

 

Za projekt ogrodu \(w sumie kilkanaście stron), w tym projekt techniczny podłoża, komponentów, szczególowej listy roiślinności, kilka najciekawszych szkiców jak wygląda gotowy ogród, zestawienie ceny roślinności, planu działań budowy ogrodu z podziale na etapu + kilka innnych rzeczy + projekt w Garden Comoser - w sumie 350 PLN. Ogórd docelowy z wszystkimi roślinami, podlożem (ziemia, kora , żwir) do 3000 tys, ale w tym mi wyliczył 1500 za rosliny.

Napomne tylko, że szuka najbardziej korzystnych cen roslin, a ja byłem wybredny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zamierzam wybudować dom w Grzybnie , niedaleko Kartuz.Czy o okolicy ktoś buduje z silikatów? Gdzie można kupić na Pomorzu najtaniej bloczki silikatowe, niekoniecznie z firmy Xella (tylko takie znalazłam w pobliskich hurtowniach).Czy macie namiary na rzetelnego kierownika budowy z tych okolic, który będzie często na budowie?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Danka

 

Ja właśnie nie chciałem Silki. Kupiłem bloczki z Silikatów Ostrołęka. W Gdyni bardzo solidnie obsłużył mnie jeden pan. Właściwie, to nieruszyłem się z domu a dostałem lepsze ceny niż na Silkę z transportem na działkę gratis (z Ostrołęki !). Jak znajdę namiary to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, a Ty jesteś zadowolony ze swojego ogródka?

 

Z ogródka nie jestem zadowolony bo go jeszcze nie mam, natomiast jestem zadowolony ze swojego projektu.

I chyba bezpieczniej będzie jak nie będę wypowiadał się o kwotach, bo nie wiem skąd tak małe wyniki wychodzą. Sam żywopłot wychodzi u mnie drożej niz Rafalg ma zamiar wydać na cały ogród :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, a Ty jesteś zadowolony ze swojego ogródka?

 

Z ogródka nie jestem zadowolony bo go jeszcze nie mam, natomiast jestem zadowolony ze swojego projektu.

I chyba bezpieczniej będzie jak nie będę wypowiadał się o kwotach, bo nie wiem skąd tak małe wyniki wychodzą. Sam żywopłot wychodzi u mnie drożej niz Rafalg ma zamiar wydać na cały ogród :o

 

Nie wiem, jaki żywopłot kupujesz. Mogę Ci podesłac zestawienie roslin i wyceny jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...