Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a jak tam Połchowo wiecie coś?

Połchowo jest super fajne,ja sie zakochalem od pierwszej wizyty w tej wiosce,mam juz tam swoj kawalek tej planety,zalatwiam papierzyska.ceny przystepne

witaj

ja tez juz tam znalazłam przepiękną i tanią działeczke w przyszłym tygodniu bede ją kupować jak sie okaze ze wszystko ok z papierami

a dokładnie w którym miejscu Ty masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RISPETTO i RAFALG - będę wdzięczny za Wasze namiary na rosliny i ceny.

 

Markus - Przesle Ci wycene i zestawienie roslin - tak jak również obiecałem to Zochnie. Zrobię to w Weekend. Jezeli chodzi o źródłow zakupów tych roślin, to nie wiem, ustalał je ogrodnik. Możesz się z nim skontaktowac i poprosić i wycenę twojego zestawienia rośliności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, a Ty jesteś zadowolony ze swojego ogródka?

 

Z ogródka nie jestem zadowolony bo go jeszcze nie mam, natomiast jestem zadowolony ze swojego projektu.

I chyba bezpieczniej będzie jak nie będę wypowiadał się o kwotach, bo nie wiem skąd tak małe wyniki wychodzą. Sam żywopłot wychodzi u mnie drożej niz Rafalg ma zamiar wydać na cały ogród :o

 

Generalnie chodziło mi o gródek, albo jego wyobrażenie.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco no cóż my budujemy podobny i uzgodniłem że robocizna za stan surowy otwarty razem z więżbą to 15 000 materiały kupuję sam jak na razie mamy zrobione ocieplone fundamenty zasypane i utwardzone piachem od jutra zaczynają chudziaka.Nasz projekt to Klementynka z archipelagu

budowa idzie spokojnie ale planowo więc na razie nie narzekam

Cześć!

Cena 15 000 zł za stan surowy otwarty z więźbą dachową jest dosyć atrakcyjna. Czy możesz podać adres swojej budowy lub namiary na ekipe? Może będą mieli czas na jesień, albo w przyszłym roku :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - szykam dobrze zaopatrzonej wypożyczalni sprzętu budowlanego. Na stronach przewijały sięswego czasu adresy (we Wrzeszcu bądź w Gdańsku ?). Czy macie może namiary? Jeżeli tak to poproszę.

 

 

a szukałeś w firmie MIDO. Przy głownej drodze do Zukowa w Miszewie. Między I a II światłami.

 

Pozdrawiam

Hej kodi,

Brałem od nich dachówkę po bardzo dobrej cenie (można było się dogadać) oraz okna Fakro i wszystkie duperele na dach. Tak jak ktoś już napisał po robocie mogłem oddać resztę. Polecam. Co do dekarzy to mam nawet niezłą ekipę z Luzina. Jak będziesz chcaiał to dam ci namiary.

Pozdrawiam,

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!!wszystkich z 3miasta i okolic!!!!

A wiec zachorowalem !!! TAK TAK myslalem mnie nie trafi inni to tak ale ja eh a jednak kura i nic na to nie poradzisz pikawa 190/140 jak tylko MAT.BUD zobacze i kacze wlosy dostaje tylko kura.

W lutym chcialem sie wyleczyc to kupilismy dzialke let. miedzy wesiorami a zdunowicami i myslalem bedzie nara spoko allllee cooo taaam ja i spooooko hehe...i....ha....oraz....hi w piatek pozwolenie na budowe odebralem i za 2tyg. ruszam A CO A JAK!!!! zle nie bedze najwyzej wesolo i kolo szescia z betonem bedzie sie krecic.

nara musze mat bud. czeken

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Połchowo wiecie coś?

Połchowo jest super fajne,ja sie zakochalem od pierwszej wizyty w tej wiosce,mam juz tam swoj kawalek tej planety,zalatwiam papierzyska.ceny przystepne

napisz w którym miejscu i czy są tam jeszcze wolne i za ile

Moja koleżanka tam mieszka to sie zapytam. Jesli chcesz oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Połchowo wiecie coś?

Połchowo jest super fajne,ja sie zakochalem od pierwszej wizyty w tej wiosce,mam juz tam swoj kawalek tej planety,zalatwiam papierzyska.ceny przystepne

napisz w którym miejscu i czy są tam jeszcze wolne i za ile

Moja koleżanka tam mieszka to sie zapytam. Jesli chcesz oczywiście.

bardzo bede wdzieczna bo juz mialam w sumie mam jedną na oku ale chyba juz zajeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...