Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moge Ci posac kontakt do geologa - 5 odwiertow + ekspertyza = 400 zl. Powodzenia.

Witam, wprawdzie była to propozycja kierowana do Wakmana, ale ja także chętnie z niej skorzystam, jeśli mozna :)

Zochna, a ja jeszcze raz bardzo serdecznie proszę o namiar :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w poniedziałek podejdę do niej.

super a powiedz mi chodzi tu na forum gdzieś ktoś z nickiem Pagin i on tez sie buduje w Połchowie i podobno wie kto ma tam dzialki na sprzedaż ale nie moge na niego trafic wiesz moze jak kogoś tu odszukać?

Dałem mu na priv zapytanie o coś ale sie nie odezwał (może nie doszo).

Wejdź w "szukaj" wpisz "pagin" a na dole "posty",jak znajdzie to naciśnij myszką na "pagin" i jest tam "wiad priv" oraz "wyślij e-mail"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w poniedziałek podejdę do niej.

super a powiedz mi chodzi tu na forum gdzieś ktoś z nickiem Pagin i on tez sie buduje w Połchowie i podobno wie kto ma tam dzialki na sprzedaż ale nie moge na niego trafic wiesz moze jak kogoś tu odszukać?

Dałem mu na priv zapytanie o coś ale sie nie odezwał (może nie doszo).

Wejdź w "szukaj" wpisz "pagin" a na dole "posty",jak znajdzie to naciśnij myszką na "pagin" i jest tam "wiad priv" oraz "wyślij e-mail"

tez mu dalam znac na priv ale chyba inaczej to załatwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!!!

anSi napisał:

Zochna napisał:

 

Moge Ci posac kontakt do geologa - 5 odwiertow + ekspertyza = 400 zl. Powodzenia.

 

Witam, wprawdzie była to propozycja kierowana do Wakmana, ale ja także chętnie z niej skorzystam, jeśli mozna

 

Zochna, a ja jeszcze raz bardzo serdecznie proszę o namiar

 

JAK BYM MOGE TO PROSZE O TE SZYBKIE LOCZE DO TEGO PANA GENEOLOGA KURE wirce studnie ,oj z tymi papierkami to ie latwo.

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hos- a co do działki to są niedrogie w Gościcinie koło Wejherowa,teraz to będzie prawie centrum - dwupasmówka(do Gdyni),szkoła,miejskie autobusy,pociąg,sklepy...a jak Kiepski sie zaprze to i sala widowiskowo sportowa.A do W-wa jakieś 10-15 min.

Ale to tylko luźna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie w szale budowlanym, a ja czekam na pozwolenie. Moj architekt nie dolaczyl jakis papierzysk i sie przeciaga. Jeden wykonawca mi przez to odszedl, powiedzial, ze teraz to dopiero we wrzesniu.

 

Niby poczatek a juz niezgodnie z planem, ale dalem sobie na wstrzymanie i chyba wybierzemy sie na wakacje, mozlewe ze nastepne dopiero za kilka lat (bo budowa). A bylem taki pelen energii do dzialania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hos- a co do działki to są niedrogie w Gościcinie koło Wejherowa,teraz to będzie prawie centrum - dwupasmówka(do Gdyni),szkoła,miejskie autobusy,pociąg,sklepy...a jak Kiepski sie zaprze to i sala widowiskowo sportowa.A do W-wa jakieś 10-15 min.

Ale to tylko luźna propozycja.

dzieki za propozycje juz tam oglądałam jakoś nie bardzo mi lezy...

wiesz jak to jest jak już mam zamiar kupić dzialeczke to musi miec to coś ze bede tam chciała mieszkać przynajmniej przez jakies pare ladnych lat

no cóż jestem kobitką a jak wiadomo kobitki są wybredne i marudne.....czasami oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, Kolia, Ania i Piotr - przesłałem na asze konta wycenę roślin i szkice projektu.

Zochna- bardzo chciałem Ci wysłać, ale nie masz podanego adresu email.

 

Rafalg - qurcze nie wiedzialam .. juz uzupelnilam - to bardzo poprosze uprzejmie o przeslanie . Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie w szale budowlanym, a ja czekam na pozwolenie. Moj architekt nie dolaczyl jakis papierzysk i sie przeciaga. Jeden wykonawca mi przez to odszedl, powiedzial, ze teraz to dopiero we wrzesniu.

 

Niby poczatek a juz niezgodnie z planem, ale dalem sobie na wstrzymanie i chyba wybierzemy sie na wakacje, mozlewe ze nastepne dopiero za kilka lat (bo budowa). A bylem taki pelen energii do dzialania

Aniu i Piotrze!

Ja też miałem ruszyć na wiosne, a narazie ciągle nie mam wykonawcy :cry:

Zrobienie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowe to nic trudnego. Schody zaczynają się teraz.

Wrzesień mnie urządza, więc może podzielicie się namiarem na wykonawce, który może we wrześniu zaczynać - będę wdzięczny za każdy sensowny namiar na ekipe.

Jeżeli nie znajdę ekipy na ten rok to nie pozostanie mi nic innego jek tylko pojechać na wakacje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...