Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A, powiedz mi jeszcze sprawdzałeś czy dodaja popioły lotne w Oslawie?

Taki lotny to ja nie bylem i nie sprawdzalem. Barwa bloczka z Oslawy jest biala. Z tego co czytalem to przy popiolach bloczek jest szary. Ale nie zaszkodzi spytac technologa w Oslawie. A co, niech wie, ze ma do czynienia z dama, co to w popiol nie pozwoli sobie dmuchac.

Pozdrowienia

Pewnie masz racje, ale jestem ciekawa dlaczego nie podaja na stronie składu bk?????

Gosiu,

każdy materiał sprzedawany w Polsce powinien mieć "aprobate techniczną" (no chyba, że są normy albo indywidualne dopuszczenie, ale to szczegóły, których tutaj nie ma sensu poruszać). Otóż bloczki gazobetonowe równiez muszą mieć "aprobate techniczną", w tej aprobacie musi być podany skład bloczków, badanie na radioaktywność itp itd. Jeżeli masz wątpliwości zarządaj od sprzedawcy aprobaty.

poprosze o aprobate, az jestem ciekawa co w niej jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gosi@, dzikeki za wiadomosc ze dla p.Kordka Pruszcz to odleglosc akceptowalna, ale caly czas nie mam do niego nr telefonu.

 

Na marginesie, jak u niego cenowo, bo widze, ze nie ma zastrzezen jezeli chodzi o jego prace

 

Franciszek widze ze jednak nici z wakacji i znalazles wykonawce, powodzonka, ja caly czas jestem zawieszony w prozni. Jeszcze do nidawna liczylem ze moze uda mi sie w lipcu wystartowac, ale zdalem sie na wrzesien

 

Pozdrawiam

Piotr

Tak zaczynam od poniedziałku :o - strach ma wielkie oczy.

Nici z wakacji :cry: ale może jakieś grile na placu budowy :wink:

Trzymam kciuki :wink: ja zaczęłam wczoraj :p wczoraj wytyczyli mi budynek, zrobili wykop,a dzisiaj robia szalunki.Cholera, tylko leje, buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

 

Jestem przed zakupem wieźby dachowej , podajcie gdzie macie i po ile m3 impregnowanej cisnieniowo lub zanurzeniowo !! Licze na Wasza pomoc !!

 

Pozdowienia z Kaszub !!

 

Jędrek

 

Witam

 

W Suleczynie wieźba 750 zl/m3 deski 520 zl/m3 podzekowalem hihihi.

 

a przed 2 Tyg. pytalem sie w Stezycy -Wojciech Formela tel :058-6843547 ,kom.0502405017 wieźba 580 zl/m3 deski 380 zl/m3 impregnowanej zanurzeniowo .A tak na marginesie pytanie do "starch i mlodych budowlancow " po ile chodza wieźby ? cz ta cena jest ok ?

Kure dlaczego niema na pomorzu promocji Wieneberger najtaniej co znalazlem (PW30) z dowozem to 3,25 a pod Wa-w 2,45 tylko bez dowo. bede hyba TIR szukal czy moze tez ktos w tym kierunku cosik slyszal.

Jeszcze 9 dni , bloczki sa juz na dzialce, trawa zepchnieta -emocjie rooooooosna eh kolo sczescia z betonem bedzie sie krecic.

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 10000 pkt, skad braliscie piasek?

Tel. 603642043, ale jak nazywa się ten facet, to za chińskiego boga sobie nie przypomnę. Nie ma z tym problemu, bo facet przedstawia się, jak się do niego dzwoni :) Polecam. Także jeśli chodzi o ziemię, żwir itepe. Mieszka w Chwaszczynie.

rozmawiałam z nim, czy 95 zł za samochod z piachem, to jest oki?Dzisiaj mi wyszło,ze mam zle zrobione badania przez geologa poleconego przez poprzedniego archi, pare kaparek torfu poszło :evil: juz na dzien dobry, dodatkowa kasa :cry: no ale cóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 10000 pkt, skad braliscie piasek?

Tel. 603642043, ale jak nazywa się ten facet, to za chińskiego boga sobie nie przypomnę. Nie ma z tym problemu, bo facet przedstawia się, jak się do niego dzwoni :) Polecam. Także jeśli chodzi o ziemię, żwir itepe. Mieszka w Chwaszczynie.

Nazywa się DYBOWSKI :lol: - świat jest mały, co do cen, to jak budowałem to ceny miał OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 10000 pkt, skad braliscie piasek?

Tel. 603642043, ale jak nazywa się ten facet, to za chińskiego boga sobie nie przypomnę. Nie ma z tym problemu, bo facet przedstawia się, jak się do niego dzwoni :) Polecam. Także jeśli chodzi o ziemię, żwir itepe. Mieszka w Chwaszczynie.

Nazywa się DYBOWSKI :lol: - świat jest mały, co do cen, to jak budowałem to ceny miał OK.

bardzo sympatyczny gosc, tak naprawde, nawet nie jestem w stanie wyrazic jak straznieeee sa dla mnie pomocne info z grupy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 10000 pkt, skad braliscie piasek?

Tel. 603642043, ale jak nazywa się ten facet, to za chińskiego boga sobie nie przypomnę. Nie ma z tym problemu, bo facet przedstawia się, jak się do niego dzwoni :) Polecam. Także jeśli chodzi o ziemię, żwir itepe. Mieszka w Chwaszczynie.

Nazywa się DYBOWSKI :lol: - świat jest mały, co do cen, to jak budowałem to ceny miał OK.

Nigdy nie pamiętam tego nazwiska i aż mi głupio, bo kiedyś nawet zaprosił mnie do domu na kawę :D

Ważna rzecz: jak coś z nim ustalisz - na pewno dotrzyma słowa, a co to znaczy w trakcie budowy, to już sami wiecie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia - gdzie kupujesz BK i za ile?

zastanawiam sie jeszcze gdzie zamowic, za 5,80 mam w dwóch miejscach, a w Castoramie 5,96 z tym ze zabieraja niewykorzystany, a w hurtowni nie bardzo

 

A dzwoniłaś do Osławy? Wiem, że Jola rozmawiała bezposrednio z producentem, może mają lepszą propozycję cenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...